Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

10. Tek 4 mostov

Škofja Loka, 18.6.2022

O67M - Učenci 6. in 7. razred

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlubRezultat
12060FOJKAR MATIC2010OŠ Ivana Groharja0:05:50
22099NASTRAN JANEZ2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:05:53
32045LAVTIŽAR AŽBE2009OŠ Ivana Groharja0:05:54
42058POTOČNIK IVAN JAKOB2010OŠ Ivana Groharja0:05:55
52131KREBS MATEVŽ2010OŠ Ivana Groharja0:05:58
62651TRILER ENEJ2009OŠ IVANA GROHARJA0:06:01
72655BERDAJS JAKA2009OŠ MEDVODE0:06:05
82046BERGANT ROK2009OŠ Ivana Groharja0:06:06
92057TOMŠE LAN2010OŠ Ivana Groharja0:06:07
102015KALAN URBAN2009Osnovna šola Cvetka Golarja0:06:08
112038OMEJC URH2010OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:14
122081ŠAVLI ELIJA2009OŠ Škofja Loka-Mesto0:06:15
132004DOLMOVIČ GAL2010Osnovna šola Blanca0:06:16
142027PORENTA URBAN2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:06:23
152013ŠTEFELIN ENEJ2009Osnovna šola Cvetka Golarja0:06:41
162044TRILLER ENEJ2009OŠ Ivana Groharja0:06:47
172059KRIŽAJ NEJC2010OŠ Ivana Groharja0:06:49
182098GRGIĆ NIK2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:06:58
192085PETERNEL OSKAR2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:02
202035KANKEL KULAR TIM2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:07:05
212016BUKOVNIK NACE2009Osnovna šola Cvetka Golarja0:07:06
222025PETER OSOLNIK2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:07:14
232117SVOLJŠAK TJAŠ2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:07:15
242660BUH ERAZEM2010 0:07:28
252047ALIČ LUKA2009OŠ Ivana Groharja0:07:31
262034KANKEL KULAR ŽAK2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:07:33
272093NAROBE JAKOB2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:35
282066CANOSKI BESIM2010OŠ Ivana Groharja0:07:38
292036REBEC JAKOB2010OŠ ATL Radovljica0:08:00
302091ALIČ ŽIGA2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:02
312092BOKAL MARTIN2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:04
322048JENKO DEJAN2009OŠ Ivana Groharja0:08:06
332028KAMIN MARK2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:08:07
342054ERŽEN TIAN2010OŠ Ivana Groharja0:08:22
352076ROGELJ FRANČIŠEK2010OŠ Matije Valjavca Preddvor0:08:29
362084PULKO TOMAS2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:32
372100TOLIČ BRADAČ BLAŽ2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:09:38
382086TAVČAR JURIJ BENJAMIN2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:09:39
392097JANKOVEC ANDRAŽ2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:09:40
402070FERLIN NIK2009Oš Jela Janežiča0:10:51
412071NUHANOVIĆ EDIN2009Oš Jela Janežiča0:10:54