Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

10. Tek 4 mostov

Škofja Loka, 18.6.2022

10SX - 10km - mešane štafete

Uvr.Št.Priimek in imeKlub4kmRezultat
1819Nace Rant, Neža RantGIMNAZIJA ŠK. LOKA 50:16:550:41:10
2806Tajda Dolgan, Boštjan DolganAtletski klub Pivka0:17:290:41:41
3837Andrej Robič, Silva Gregorc RobičRute0:16:510:41:54
4846Tevž Pokorn, Maša KustecŠD Osovnikar0:16:400:42:02
5802Manca Mrak, Dušan MrakAD Bled0:14:590:42:49
6864Anja Filej Mohorič, Domen VrhuncDOMEL 10:18:310:43:34
7834Eva Pivk, Miha PivkPočasi se daleč pride0:18:500:43:59
8843Matej Osolnik, Ivana OsolnikSMUČARSKI KLUB ALPETOUR 60:18:260:46:07
9841Sara Misson, Selak FilipSMUČARSKI KLUB ALPETOUR 40:18:260:47:07
10831Tanja Keše, Miha KešeMajk _ Tanja0:18:270:47:26
11827Damijana Primožič, Igor PrimožičKNAUFINSULATION0:22:150:47:33
12851Mateja Čampa, Boštjan ČampaŠportno društvo Efi 20:21:290:49:01
13825Stefanie Schwab, Luka TalerGreekSalad0:19:320:49:22
14857Pija Hafner, Domen LivkGRUPA OBUPA NO.50:18:470:49:29
15812Lote Benedik, Primož Benedikfotr pa ta velka0:21:410:49:32
1610Bojan Pfajfar, Mateja BenedičičALPLES 20:22:000:49:42
17151Mateja Kosmač Jarc, Janez JarcGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 100:23:570:49:52
18824Samo Rejec, Nevenka BertonceljGimnazija Škofja Loka 90:20:400:50:38
19815Oto Vraničar, Magdalena VraničarGIMNAZIJA ŠK. LOKA 10:23:420:50:57
20861Jernej Kožuh, Saša DolencKOMBO0:21:180:52:20
21852Monika Rauh, Sandi KoprivecŠportno društvo Efi 30:21:500:52:36
22804Aleš Trojar, Klara PintarAlples 20:19:220:52:42
23112Barbara Ažbe, Jakob GazvodaOŠ Jela Janežiča 10:19:360:52:46
24853Vladimir Fijavž, Petra FijavžŠportno društvo Efi 40:21:030:52:52
25807Breda Kuhar, Marko BrceButan plin0:21:060:53:26
26801Admir Džuzdanović, Alenka Kejžar2xA0:20:400:53:52
27847Žiga Podlogar, Mateja PodlogarŠD PARTIZAN ŠKOFJA LOKA 10:20:470:53:57
27826Niko Pustovrh, Nataša PustovrhKnauf Insulation0:21:390:53:57
29842Eva Bohinc, Peter OsolnikSMUČARSKI KLUB ALPETOUR 50:21:140:54:28
29845Nina Mihovilović, Jaka MatekSMUČARSKI KLUB ALPETOUR 80:21:140:54:28
31811Bogdana Sedej, Mario SabolovićFIT M_B0:24:080:55:06
32850Živa Girandon, Uroš OblakŠportno društvo Efi 10:20:450:55:08
33816Petra Podlipnik, Rok ŠaričGIMNAZIJA ŠK. LOKA 20:19:200:55:45
34167David Lubanjšek, Nataša JeramZA SPROSTITEV0:21:200:55:47
35835Katarina Kosec, Rok PintarPrijatelji Sivke0:20:210:58:06
36860Uroš Srakar, Nika RžekVESELE NOGICE 30:23:130:59:24
37828Matija Božnar, Valerija JustinKošnik team 10:26:321:02:10
38829Daniel Pešević, Špela AhčinKošnik team 20:26:311:10:39