Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

10. Tek 4 mostov

Škofja Loka, 18.6.2022

10Z - 10km - Ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1607ŠTEFULJ ANA1987 0:13:030:34:55
297FINK ANJA1997AD KRONOS0:13:040:35:30
3533ŽERJAV NEŽA1999AK RADOVLJICA0:13:260:38:17
4288MALI NUŠA2001KGT Papež0:14:160:39:00
53AMERŠEK KIM2000AD KRONOS0:15:060:40:48
6175JUHART KATJA1977 0:14:540:40:59
7239KOZJEK TINA1993TK Šmarnogorska naveza0:15:070:41:03
8603KOSOVELJ MATEJA1988 0:15:020:41:25
9252KRMELJ PETRA1984Atletski klub Mengeš0:15:240:42:23
10265KUSTEC NINA1998ŠD Osovnikar0:15:590:43:02
11615BOHINC ANA2000 0:15:070:43:06
1284DOLINAR REBEKA1993DIFA0:15:460:43:44
13238KOZINA PRAPROTNIK JASMINA1976Urbani tekači0:15:320:43:50
14320OBLAK TEREZIJA1988OŠ CVETKO GOLAR0:16:510:44:34
15232KOŠIR NASTJA2001AK Škofja Loka0:16:490:45:17
16451SULJANOVIĆ DORA2005Ak Škofja Loka0:16:490:45:20
17291MARTINČIČ BRIGITA1973AK Škofja Loka0:16:470:45:22
18193KAVČIČ MANCA2006AK Škofja Loka0:16:500:45:28
19203KOBLAR BARBARA1980 0:16:290:45:29
20416RUPAR TJAŠA2004AK Škofja Loka0:16:510:45:30
21255KRŽIŠNIK NEŽA2004GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:500:45:37
22502TRILER LUCIJA2000AK Škofja Loka0:17:100:45:49
2388DROBNIČ NINA2003SMUČARSKI KLUB ALPETOUR0:16:220:46:03
24141HRIBAR MANJA1987 0:17:150:46:22
25464ŠOŠTARKO LINA2007GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:16:370:46:24
26257KRŽIŠNIK TEJA1982 0:17:230:46:37
27354PIVK MAJA1980 0:17:090:46:42
28207KOCJAN TINA1961ŠD Dvig Vrhnika0:16:560:46:51
29144HUDOLIN KATJA1993 0:17:150:46:53
30575PRETNAR TINA1997ŽELEZNIKI0:17:090:47:22
31208KOKALJ LEA2004 0:17:300:47:23
32564HABICHT ZUPAN KATJA2007 0:17:230:47:37
33148IVANUŠIČ KATARINA2004AK Škofja Loka0:16:500:47:57
34163JENSTRLE MONIKA1978Run4Unity0:17:270:47:58
35535ŽLOGAR IVICA1967KGT Papež0:17:340:48:09
36479ŠTURM TINA2006AK Škofja Loka0:17:220:48:11
37426SALABERT MARIA2003AK Škofja Loka0:17:230:48:25
38316NOVAK MAGDALENA1972 0:17:470:48:32
38294MEZNARIČ IRENA1978AK ULTRAMARATON SLOVENIJA0:17:280:48:32
40139HOSTNIK MARJETA1993 0:18:210:48:36
41305MOHORIČ MATEJA1980OŠ CVETKO GOLAR0:18:260:48:44
4252CIGLAR TADEJA1984Frizerski salon Tadeja0:17:590:48:47
4392ERZNOŽNIK LUCIJA2006AK Škofja Loka0:17:300:48:55
4417BERNIK URŠULA1985 0:17:340:48:56
45365POKORN AJDA2001 0:18:260:49:00
45419RUPNIK TINA1990 0:17:590:49:00
47155BOŽANAR URŠA1998 0:18:160:49:15
48289MARETIČ POLONA1991ŠD Koloka0:18:280:49:17
49201KOBE NINA1983FIT KLUB Novo mesto0:18:180:49:19
50450STRITIH KATJA1978AK Škofja Loka0:18:440:49:32
51164JERALA ALENKA1998GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:19:080:50:11
52470ŠTEFELIN MATEJA1980 0:17:460:50:12
53389PUNGERČAR BARBARA1980Urbani tekači0:18:090:50:27
54336PEČAVER TINA1998Athlete Gym0:18:500:51:03
55122GRAJŽL TATJANA1968Športno društvo GASS0:18:360:51:10
56604ERJAVEC ANDREJA1970 0:18:540:51:14
5771DEBELJAK SABINA1984Athlete Gym0:19:140:51:16
5875DEMŠAR URŠA1995 0:18:390:51:28
59473ŠTERN KATJA1977PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:340:51:37
60508TURK META1987 0:20:170:51:38
61571MRGOLE ANA1988Tacenska cesta 121c0:17:520:51:44
6220BEVK KATARINA1990 0:19:180:51:53
6337BOŽJAK SIMONA1973Tečem z nasmehom - Klemen Dolenc0:20:070:52:01
64559KAMIN ANDREJA1975 0:19:020:52:04
65481ŠUŠTARŠIČ TATJANA1972Knauf Insulation0:19:270:52:09
65160JEMEC MATEJA1998 0:19:080:52:09
6756CURL ALENKA1983 0:19:290:52:20
6854CIPERLE JANJA1974Športno društvo Efi0:19:160:52:21
6928BOGATAJ TAJDA2009AK Škofja Loka0:20:570:52:25
7074DEMŠAR TADEJA1964 0:19:140:52:28
71159JELOVČAN BOŽNAR MATEJA1995Junaki 3. nadstropja0:18:170:52:31
7261ČARMAN MATEJA1962 0:19:010:52:34
73220KOREN TEJA1998 0:18:490:52:40
74177JURANČIČ GRAHEK URŠKA1974DR MOL0:18:500:52:42
75204KOBLAR MATEJA1987OŠ Jela Janežiča0:19:370:52:45
76183KALAN MARJANA1967PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:400:52:47
77195KEKEC VIDA1988Athlete Gym0:18:040:52:57
78293MEGUŠAR MARINKA1965ALPLES0:19:080:53:04
7993ERŽEN ANJA1980AK Škofja Loka0:19:030:53:07
8091ERZNOŽNIK JASNA1980PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:440:53:19
81113GLOBOČNIK MAŠA2004AK Škofja Loka0:17:300:53:22
822ALIČ GLORIA2000 0:18:130:53:47
83282LUNKA SIMONA1977 0:19:290:53:50
84453ŠAHINOVIĆ ALMA1983LTHAktiv0:19:150:53:54
85405RENKO VITA2005GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:19:010:53:57
86368POKORN PETRA2004GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:19:020:53:58
8634BOKAL IVA2005GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:19:010:53:58
88521ZAGORAC NINA1980Mravlce0:20:210:53:59
89258KUHAR NIKA2004GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:19:020:54:00
90158JEKOVEC KARMEN1978MRAVLCE0:20:190:54:14
91143HUDOLIN EVA1987 0:20:110:54:25
92522ZALAZNIK EMA2007 0:21:140:54:35
93362PODOBNIK SABINA1981 0:20:590:54:42
94342PETERNELJ ANA1982 0:19:450:54:43
95253KRT LEA1984/0:20:180:54:46
96172JUGOVIC DARJA1995 0:20:210:54:49
96527ZOR METKA1975Športno društvo Efi0:20:130:54:49
9832BOHINC JERNEJA1972 0:20:320:54:53
9978DOLENC KATJA1987 0:20:140:54:54
99353PIVK KATJA1999 0:20:570:54:54
123