Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

10. Tek 4 mostov

Škofja Loka, 18.6.2022

10M - 10km - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1606KOBE PRIMOŽ1981 0:11:110:30:09
2452SZUHAJ BEN1996Georgetown Running Club0:11:200:30:57
3311MULEJ JANEZ1981Modri dirkači0:11:460:31:55
499FLAJNIK BINE2000Gorenjski glas0:12:250:32:55
5123GRBIĆ DINO1987LTHAktiv0:12:100:33:09
6498TRČEK JAN1997WOODANO - masivno pohištvo0:12:140:33:11
7271LAPAJNE JURE1991 0:12:160:33:37
8509UŠENIČNIK URH2000 0:12:150:33:41
9608PREGRAT MATJAŽ1995 0:12:130:33:47
1081DOLGAN TJAŽ2004Atletski klub Pivka0:11:540:33:51
11121GRAHELJ LUKA1982 0:12:170:34:00
12279LINDIČ ALEŠ1986Marathon Novo mesto0:13:040:35:32
13263ABDAKOVIČ ZAHID1975 0:13:130:35:56
14264KUSTEC LUKA2003ŠD Osovnikar0:13:210:36:13
15565VEHOVEC TADEJ2003Podreča 1410:13:210:36:14
16189KASTELIC MATEJ1989 0:13:260:36:54
17609SLADIČ MATEJ1996 0:13:220:37:03
18480ŠUBIC ŽAN2006Šmarnogorska naveza0:12:560:37:33
19200KNEŽEVIĆ MATEJ2004KŠŠ0:13:250:38:12
20576MEGUŠAR LENART1997ŠKOFJA LOKA0:13:390:38:13
21512VERKHOVTSEV SERGEI1975 0:14:160:38:25
21379PRAPROTNIK URBAN1975Urbani tekači0:14:160:38:25
23382PRIMOŽIČ BOŠTJAN1985EGP0:14:490:39:00
24186KALAN TOMAŽ1958Frizerstvo Kalan Maja0:14:180:39:06
25332PAHOR VASJA1975Knauf Insulation0:14:090:39:08
2683DOLINAR MARKO1974fitness-oprema.com0:14:140:39:13
2716BERNIK MIHA1984SIBO GROUP0:14:380:39:31
28266KUŠAR ŠTEFAN1994ŠD Pungert0:13:380:39:33
2994ERŽEN GREGOR1976 0:14:370:39:37
30314NASTRAN MATEJ2005GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:14:320:39:41
31364PODVEZ MATJAŽ1977 0:14:380:39:51
32321OBLAK TOMAŽ1998 0:14:320:40:02
32128HABJAN JAN2000AK Škofja Loka0:14:410:40:02
34249KRIŽAJ BINE2001AK Škofja Loka0:14:410:40:10
35325OMEJC DREJC2008Preminuli kazuar0:14:350:40:12
36191KAUKOVIĆ MUHAMED1992Eko-Slik0:13:590:40:40
3764ČELIK ANŽE1983Poclain Hydraulics0:15:070:40:42
38590KRIŽAJ JANEZ1971 0:14:510:41:00
3951CIGLAR LEON1981 0:15:090:41:03
40205KOBLAR ROK2007 0:15:260:41:04
41338PEČJAK VINKO1975 0:15:450:41:07
421ALIČ KLEMEN1993Athlete Gym0:14:320:41:11
43504TRILER PETER2005LTHAktiv0:15:120:41:18
44356PLANINŠEK JURE1983 0:15:120:41:21
45372POTOČNIK ANDREJ1969BRG-SGS0:15:010:41:30
4696FERLEC DAMJAN1965ŠD Partizan Škofja Loka0:16:220:41:39
4785DOLINAR TOMAŽ2000KŠŠ0:15:550:41:46
47478ŠTURM JAKOB2000KŠŠ0:15:260:41:46
49344PETRIČ PRIMOŽ1995 0:15:300:41:50
50597DEMŠAR AMBROŽ1976 0:14:370:41:51
51347PILIPOVIĆ BORISLAV1979 0:15:360:41:52
5273DEMŠAR JERNEJ1981Knauf Insulation0:14:420:41:53
52612ZRIMŠEK ROBERT1961 0:15:120:41:53
54505TROBEC SIMON1987Četrtkarji0:15:470:41:54
55273LAVTAR SIMON1975LTHAktiv0:15:070:41:56
56529ZUPANC KLEMEN1982ALPLES0:15:160:41:59
56616MALI ANDRAŽ1988 0:15:290:41:59
58194KAVČIČ ROK1993 0:15:200:42:01
5944BRZIN ANDRAŽ1979 0:15:360:42:06
60429SELAK JOŠT2007SMUČARSKI KLUB ALPETOUR0:15:260:42:12
61285MAČEK STANKO1970Adergas0:15:100:42:15
61614MAČEK JAKOB2009 0:14:470:42:15
63335PAVLIN SEBASTIAN1975Marathon Nm0:15:460:42:17
63398RAKOVIC JAKA2007 0:15:100:42:17
65517VOLČIČ MATIC1997Athlete Gym0:15:070:42:25
66100FLAJNIK GREGA1969Gorenjski glas0:15:230:42:29
67601DEL PISTOIA CYRIL1987 0:15:190:42:36
68387PROSEN KRISTJAN1992Šolski center Škofja Loka0:15:430:42:41
69374POTOČNIK BOŠTJAN1974 0:15:350:42:46
70421RŽEN TILEN1998Uigrani tekači0:15:490:42:49
70530ZUPANČIČ BORUT1992 0:16:300:42:49
72526ZOR BORUT1970Gibit0:15:290:42:50
7313BERČIČ ZORAN1962 0:15:410:42:52
74534ŽERJAVIČ SIMON1988Katapult / Lions klub ŠKL0:15:120:42:57
75425SAJOVIC ŽAN1998LTHAktiv0:15:280:43:04
76420RUS MEDVED ALEŠ1990 0:15:300:43:05
77495TOMINC MARKO1987Društvo Projekt Človek0:15:350:43:14
77140HRIBAR DEJAN1985Slikopleskarstvo Hribar0:15:180:43:14
77169JESENKO ANDREJ1957 0:16:050:43:14
80435SLAK MIHA1982 0:15:130:43:18
81231KOŠIR JURE1988ŠD PUNGERT0:15:130:43:23
82594KOŽUH TOMAŽ2007 0:16:470:43:28
83287MALETIČ DAMJAN1979/0:16:190:43:31
84503TRILER MARKO1967LTHAktiv0:15:450:43:32
854ARMAN TINE1996 0:16:010:43:33
86424SAJOVIC ANŽE1991 0:15:160:43:40
87233KOVAČ BLAŽ2002Hitre mravlje0:14:430:43:54
88105FRELIH LUKA1984 0:15:580:43:58
89173JUGOVIC PETER1976AjdaJanBine0:16:040:44:00
89531ŽAKELJ ANŽE1987Poclain Hydraulics0:15:300:44:00
91317NOVLJAN ANDREJ1977OŠ CVETKO GOLAR0:16:110:44:05
92511VERBAJS MATEJ1986LTHAktiv0:16:030:44:10
93549TORKAR MATJAŽ1969DOMEL0:16:560:44:11
94501TREVEN ŽIGA1998LTHAktiv0:15:550:44:14
95602AMIEL LIONEL1987 0:15:560:44:15
96202KOBE ŽIGA1991Lions klub Šk. Loka ŠD Vita0:16:420:44:23
97593KOŽUH JAN2003 0:15:370:44:27
98538ŽUST MARKO1966Poclain Hydraulics0:16:180:44:31
99270LANŠČEK TOMI1968TPD ULTRA0:15:530:44:35
10027BOGATAJ MIROSLAV1959Šolski center Škofja Loka0:16:520:44:38
1234