Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2022
DatumTekmovanjeKraj
30.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠBrežiceatletika
27.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠSlovenska Bistricaatletika
25.9.10. Konjiški maratonSlovenske Konjicetek
25.9.10. Konjiški maraton - otroški tekiSlovenske Konjicetek
24.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Koperatletika
24.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeVelenjeatletika
24.9.2. Ivankin tekIvančna Goricatek
23.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠMariboratletika
23.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za SŠMariboratletika
22.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za SŠNovo mestoatletika
22.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠNovo mestoatletika
22.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠLjubljanaatletika
21.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠKranjatletika
21.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za SŠKranjatletika
21.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za SŠLjubljanaatletika
20.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠCeljeatletika
20.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ - skupina BLjubljanaatletika
20.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ - skupina CLjubljanaatletika
20.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje za SŠCeljeatletika
17.9.Blitz Bovec maratonBovectek
17.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ptujatletika
10.9.10. Triglav tekKranjtek
10.9.Red Bull 400Planicatek
9.9.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
4.9.L'ETAPE SLOVENIAKranjkolesarstvo
3.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
3.9.Atletski miting Nova GoricaNova Goricaatletika
3.9.43. Juriš na VršičKranjska Gorakolesarstvo
3.9.Triglav triatlon Bled 2022Bledtriatlon
28.8.8. Triatlon LjubljanaLjubljanatriatlon
27.8.8. Triatlon LjubljanaLjubljanatriatlon
21.8.Polmaraton hitrostnega rolanja v LjubljaniLjubljanarolanje
6.8.21. Vzpon na Zasavsko Sv. goroZagorjekolesarstvo
16.7.Peteroboj mladinskih reprezentancMariboratletika
8.7.33. Atletski miting Novo mesto 2022Novo mestoatletika
3.7.15. Maraton Alpe ScottKamnikkolesarstvo
2.7.18. mednarodni plavalni miting »POKAL BOBERČEK 2022«Ravne na Koroškemplavanje
2.7.PS za mlajše člane-nice in starejše mladince-keNova Goricaatletika
27.6.Turnir 4. mest - 4 Cities tournamentLjubljanaatletika
26.6.Norci na štengahGornja Radgonatek
25.6.16. Nočna 10kaBledtek
24.6.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceVelenjeatletika
23.6.Tek pediatrovLjubljana - Tivolitek
19.6.Poletni troboj Bm-FR-VV-3.koloRavne na Koroškemplavanje
19.6.11. Argonavtski maratonVrhnikakolesarstvo
18.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U12) in (U14)Ptujatletika
18.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinkePtujatletika
18.6.10. Tek 4 mostovŠkofja Lokatek
18.6.49. Mednarodni plavalni miting RAVNE 2022Ravne na Koroškemplavanje
18.6.2.poletni troboj Bm-FR-VV-2.koloRavne na Koroškemplavanje
14.6.14. Mednarodni atletski miting Maribor 2022 in 9. memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
12.6.41. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
11.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Novo mestoatletika
11.6.16. DM tek za ženskeLjubljana - Tivolitek
11.6.1. kolo ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
9.6.17. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
8.6.Posamično prvenstvo za osnovne šole - FINALEMariboratletika
6.6.Prvenstvo Slovenije v akvatlonu za OŠ in SŠLjubljana - Kodeljevotriatlon
5.6.20. mali kraški maratonSežanatek
5.6.12. Urni tek KranjKranjtek
4.6.28. Atletski miting Kranj 2022 - memorial VučkoKranjatletika
4.6.8. Goni ponyVršičkolesarstvo
4.6.Športne igre bančnikov Slovenije 2022Grožnjan, Hrvaškagorsko kolesarstvo
4.6.Memorial Jožeta Rebca 2022Radovljicaplavanje
4.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
1.6.Področno posamično prvenstvo za osnovne šoleKoperatletika
31.5.Posamično področno prvenstvo za osnovne šoleCeljeatletika
31.5.Posamično področno prvenstvo za osnovne šoleDomžaleatletika
30.5.Področno posamično prvenstvo za osnovne šolePtujatletika
28.5.22. MAM Slovenska Bistrica 2022 in Stepišnikov memorial v metu kladivaSlovenska Bistricaatletika
28.5.51. Pokal KRŠKOBrestanicaplavanje
27.5.Posamično atletsko tekmovanje za OŠPP - FinaleBledatletika
26.5.Področno posamično prvenstvo za osnovne šoleMariboratletika
26.5.Posamično prvenstvo Slovenije za srednje šole - FINALEMariboratletika
26.5.Področno posamično prvenstvo za osnovne šoleHrastnikatletika
25.5.29. Študentski tek na GradLjubljanatek
25.5.Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠLjubljanaatletika
24.5.Prvenstvo OŠ in SŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonuLjubljanatriatlon
24.5.Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠLjubljanaatletika
24.5.Mednarodni miting Ptuj 2022 in 2. Memorial Roberta PrelogaPtujatletika
23.5.Področno posamično prvenstvo za osnovne šoleSlovenj Gradecatletika
23.5.Posamično prvenstvo osnovnih šol Ljubljane - skupina B in CLjubljanaatletika
22.5.Duatlon Logatec - DPLogatectriatlon
22.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Nova Goricaatletika
21.5.Pokal mesta LjubljanaLjubljanaplavanje
21.5.40. maraton Treh src - PS v maratonuRadencitek
21.5.40. maraton treh src - otroški tekiRadencitek
21.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeSlovenj Gradecatletika
20.5.Področno posamično prvenstvo za srednje šoleMariboratletika
19.5.Področno posamično prvenstvo za osnovne šoleMurska Sobotaatletika
19.5.Področno posamično prvenstvo za srednje šoleMurska Sobotaatletika
19.5.Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠBrežiceatletika
18.5.Področno posamično atletsko tekmovanje za SŠNovo mestoatletika
18.5.Področno posamično atletsko tekmovanje za OŠNovo mestoatletika
17.5.Področno posamično atletsko tekmovanje za SŠLjubljanaatletika
16.5.Področno posamično prvenstvo za srednje šoleKranjatletika
16.5.Področno posamično prvenstvo za osnovne šoleKranjatletika
15.5.MitingMariboratletika
14.5.18. Atletski miting Šentjur 2022Šentjuratletika
14.5.Step UpLjubljanatek
14.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojihMariboratletika
14.5.Prvenstvo Slovenije v štafetahMariboratletika
12.5.Medobčinsko posamično tekmovanje v atletikiSlovenska Bistricaatletika
12.5.Področno posamično prvenstvo za osnovne šoleVelenjeatletika
11.5.Medobčinsko posamično prvenstvo za osnovne šoleMurska Sobotaatletika
10.5.Področno posamično prvenstvo za srednje šoleNova Goricaatletika
10.5.Področno posamično prvenstvo za srednje šoleCeljeatletika
10.5.Medobčinsko posamično prvenstvo za osnovne šoleCeljeatletika
10.5.Področno posamično prvenstvo za osnovne šoleNova Goricaatletika
8.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12)Domžaleatletika
8.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinkeMariboratletika
7.5.MM IlirijaLjubljanaplavanje
7.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14)Tolminatletika
24.4.Ambrož Duatlon KomendaKomendatriatlon
23.4.Mednarodni atletski miting Radovljica 2022 in Memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovireRadovljicaatletika
23.4.Prvenstvo Slovenije v tekmovalni hojiRadovljicaatletika
23.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihRadovljicaatletika
23.4.13. FormaratonLjubljana - Tivolitek
20.4.Prvenstvo SŠ Ljubljane v krosuLjubljana - Tivolitek
20.4.Prvenstvo OŠ Ljubljane v krosuLjubljana - Tivolitek
14.4.Prvenstvo SŠ Ljubljane v PlavanjuLjubljana - Tivoliplavanje
13.4.Prvenstvo OŠ Ljubljane v PlavanjuLjubljana - Tivoliplavanje
10.4.Luka Koper 8. Istrski maratonKopertek
10.4.4. Hop na GradLjubljanatek
9.4.15. Istrski tek poklicnih gasilcevKopertek
9.4.Prvenstvo Slovenije v krosuMurska Sobotaatletika
26.3.Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za starejši mladinski in pionirski kategorijiDomžaleatletika
19.3.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvoraniNovo mestoatletika
19.3.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14)Novo mestoatletika
19.3.33. Pokal JežekLjubljana - Tivoliplavanje
17.3.Občinsko dvoransko prvenstvo v atletiki za OŠNovo mestoatletika
12.3.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12)Slovenska Bistricaatletika
12.3.Balkan Masters Athletics Indoor ChampionshipsNovo mestoatletika
11.3.5. Grubin memorial 2022Kranjska Goraalpsko smučanje
8.3.3. Kolo ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
5.3.Princ in princesa šprintaLjubljana - Tivoliplavanje
5.3.30. Pokljuški maratonPokljukasmučarski tek
19.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
12.2.Miting v dvoraniNovo mestoatletika
12.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinkeNovo mestoatletika
10.2.Prvenstvo OŠ Ljubljane, Novega mesta in Grosuplja v alpskem smučanjuKranjska Goraalpsko smučanje
6.2.27. Pokal Roka Petroviča 2022Kranjska Goraalpsko smučanje
5.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2010 in 2009Ljubljanaatletika
5.2.Miting v dvoraniLjubljanaatletika
30.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2011 in 2012Slovenska Bistricaatletika
30.1.Miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika
29.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinkeNovo mestoatletika
22.1.Miting v dvoraniNovo mestoatletika
22.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)Novo mestoatletika
22.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani v tekmovalni hojiNovo mestoatletika
15.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika