Koledar

Filter
Koledar
Koledar
Koledar 2020
DatumTekmovanjeKraj
9.1.Rekord Šmarne goreŠmarna Goratek
11.1.Šolski Pokljuški maraton Pokljukasmučarski tek
11.1.Miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika
11.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2009 in 2010Slovenska Bistricaatletika
11.1.Kronosov mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika
13.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina CLjubljanaatletika
14.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina DLjubljanaatletika
15.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina ALjubljanaatletika
16.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina BLjubljanaatletika
18.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2007 in 2008Ljubljanaatletika
18.1.Dr. Fig 2020Kranjplavanje
18.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
18.1.Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-keZagrebatletika
22.1.Troboj atletskih reprezentanc (HRV-SRB-SLO)Novo mestoatletika
24.1.3.Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
25.1.Atletski miting v dvoraniNovo mestoatletika
25.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani v tekmovalni hojiNovo mestoatletika
25.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16Novo mestoatletika
25.1. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-keZagrebatletika
29.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALELjubljanaatletika
30.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
30.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na smučehLjubljanasmučarski tek
30.1.Tekmovanje v teku na smučeh za rekreativceLjubljanasmučarski tek
30.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v teku na smučehLjubljanasmučarski tek
1.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinkeNovo mestoatletika
1.2.Atletski miting v dvoraniNovo mestoatletika
1.2.PH v dvorani za seniorjeZagrebatletika
8.2.PH za v dvorani za KadeteZagrebatletika
8.2.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12)Slovenska Bistricaatletika
9.2.PH v dvorani za KadeteZagrebatletika
9.2.Dvoranski miting Novo mestoNovo mestoatletika
9.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinkeNovo mestoatletika
9.2.Pokal Roka PetrovićaKranjska Goraalpsko smučanje
9.2.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14)Ljubljanaatletika
15.2.PH v dvoraniZagrebatletika
19.2.Atletski MitingZagreb (CRO)atletika
22.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
23.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
1.3.produkcija TV planetLjubljanatek
5.3.ŠŠT VSL (NM, LM, GR) OŠKranjska Goraalpsko smučanje
6.3.ŠŠT VSL (NM, LJ,) SŠ - ODPOVEDANO!Kranjska Goraalpsko smučanje
8.3.Cicibančkov Veleslalom-ODPOVEDANO!Kranjska Goraalpsko smučanje
8.3.Punce v Jami - ODPOVEDANOZagorjetek
11.3.ŠŠT plavanje srednje šole Lj.-ODPOVEDANO!Ljubljana - Tivoliplavanje
12.3.ŠŠT plavanje osnovne šole Lj.-ODPOVEDANO!Ljubljana - Tivoliplavanje
14.3.Pokal Ježek 2020 - ODPOVEDANO!Ljubljanaplavanje
15.3.Pokal Ježek 2020 - ODPOVEDANO!Ljubljanaplavanje
22.3.DP za Veterane - ODPOVEDANOLjubljana - Tivoliplavanje
29.3.Red Bull Samo gas - ODPOVEDANOBovecalpsko smučanje
1.4.Športne igre Zalivskih držav PRELOŽENOAjdovščinaatletika
16.4.ŠŠT Ljubljana - spomladanski kros - ODPOVEDANLjubljana - Tivolitek
18.4.17. atletski miting Šentjur - ODPOVEDANOŠentjuratletika
25.4.15. Istrski tek poklicnih gasilcev - ODPOVEDANDragonjatek
25.4.PH v štafetah - PRELOŽENZagrebatletika
26.4.Duatlon Logatec - PRELOŽENLogatectriatlon
6.5.ŠŠT atletika področno posamično LJUBLJANA SŠ - ODPOVEDANLjubljanaatletika
6.5.ŠŠT področna atletika SŠ posamična CELJE - ODPOVEDANCeljeatletika
6.5.ŠŠT medobčinska posamična MAPŠ/VAPŠ Celje - ODPOVEDANCeljeatletika
7.5.64. Pohod - Pot ob žici za vrtce - ODPOVEDANLjubljanatek
8.5.64. Pohod - Pot ob žici za šole - ODPOVEDANLjubljanatek
9.5.64. Pohod - Pot ob žici - Pohodi - ODPOVEDANLjubljanatek
9.5.64. Pohod - Pot ob žici - Tek trojk - ODPOVEDANLjubljanatek
11.5.ŠŠT področna atletika posamično NOVA GORICA OŠ - ODPOVEDANNova Goricaatletika
11.5.ŠŠT področna atletika posamično NOVA GORICA SŠ - ODPOVEDANNova Goricaatletika
12.5.ŠŠT področna atletika posamično NOVO MESTO SŠ - ODPOVEDANNovo mestoatletika
12.5.ŠŠT medočinsko atletika posamično NOVO MESTO OŠ - ODPOVEDANNovo mestoatletika
12.5.ŠŠT področna atletika posamično MARIBOR OŠ - ODPOVEDANMariboratletika
12.5.ŠŠT področna atletika posamično MARIBOR SŠ - ODPOVEDANMariboratletika
13.5.ŠŠT področna atletika posamično MURSKA SOBOTA SŠ - ODPOVEDANMurska Sobotaatletika
13.5.ŠŠT področna atletika posamično KRANJ SŠ - ODPOVEDANKranjatletika
13.5.ŠŠT področna atletika posamično KRANJ OŠ - ODPOVEDANKranjatletika
15.5.ŠŠT dvoranska atletika osnovne šole skupina A - ODPOVEDANLjubljanaatletika
16.5.40. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v maratonu - ODPOVEDANRadencitek
16.5.PS za veterane - PRELOŽENMariboratletika
16.5.Mednarodni at. miting Zagreb open ODPOVEDANZagrebatletika
16.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih in PS v nestandardnih štafetah - ODPOVEDANOneznanatletika
17.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih in PS v nestandardnih štafetah - ODPOVEDANOneznanatletika
17.5.PS za veterane - PRELOŽENMariboratletika
18.5.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina A - ODPOVEDANLjubljanaatletika
18.5.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina D ODPOVEDANLjubljanaatletika
19.5.ŠŠT atletika posamično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina C - ODPOVEDANLjubljanaatletika
19.5.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina B - ODPOVEDANLjubljanaatletika
20.5.ŠŠT področna atletika OŠ posamična CELJE - ODPOVEDANCeljeatletika
20.5.Posamično prvenstvo Slovenije za srednje šole - FINALE - ODPOVEDANMariboratletika
21.5.ŠŠT področna atletika posamično KOPER OŠ - ODPOVEDANKoperatletika
21.5.ŠŠT področna atletika posamično POSTOJNA OŠ - ODPOVEDANPostojnaatletika
23.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12) - ODPOVEDANOMariboratletika
25.5.ŠŠT področna atletika posamično HRASTNIK OŠ- ODPOVEDANHrastnikatletika
25.5.ŠŠT področna atletika posamično PTUJ OŠ - ODPOVEDANPtujatletika
26.5.ŠŠT medočinsko atletika posamično NOVO MESTO OŠ - ODPOVEDANNovo mestoatletika
26.5.ŠŠT področna atletika posamično BREŽICE OŠ - ODPOVEDANBrežiceatletika
26.5.Akvatlon regisko šolsko - ODPOVEDANLjubljanatriatlon
27.5.ŠŠT medočinsko atletika posamično DOMŽALE OŠ - ODPOVEDANDomžaleatletika
27.5.ŠŠT področna atletika posamično GROSUPLJE OŠ - ODPOVEDANLjubljanaatletika
28.5.ŠŠT področna atletika posamično LJUBLJANA OŠ - ODPOVEDANLjubljanaatletika
28.5.ŠŠT področna atletika posamično VELENJE OŠ- ODPOVEDANVelenjeatletika
30.5.PH Kup i ekipno za juniorje ?? ODPOVEDANZagrebatletika
30.5.pokal Krško 2020 ?? ODPOVEDANKrškoplavanje
30.5.DM tek za ženske - PREČOŽEN NA SEPTEMBERLjubljana - Tivolitek
31.5.Triatlon Ankaran - PRELOŽENAnkarantriatlon
31.5.Mednarodni atletski miting Memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovireRadovljicaatletika
6.6.26. Mednarodni atletski miting mladihKranjatletika
6.6.12. FormaratonLjubljanatek
13.6.20. Miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladivaSlovenska Bistricaatletika
14.6.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14)Tolminatletika
20.6.PH u štafetamaZagrebatletika
20.6.Podbrdo Trail Running festival - ODPOVEDANPodbrdogorski tek
20.6.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinkeSlovenj Gradecatletika
20.6.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 1. tekmaSlovenj Gradecatletika
23.6.Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
23.6.Mednarodni atletski miting Maribor 2020 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
27.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Novo mestoatletika
27.6.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 2. tekmaNovo mestoatletika
29.6.Sprejemni postopekLjubljana - Kodeljevoatletika
29.6.Sprejemni postopekLjubljana - Kodeljevoplavanje
30.6.Sprejemni postopekLjubljana - Kodeljevotek
4.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
5.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
5.7.Maraton Alpe - ODPOVEDANOKamnikkolesarstvo
11.7.44. MM Telekom 2020Radovljicaplavanje
11.7.EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE I SENIORKEZagrebatletika
11.7.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNova Goricaatletika
11.7.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
12.7.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
12.7.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNova Goricaatletika
12.7.EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE I SENIORKEZagrebatletika
12.7.44. MM Telekom 2020Radovljicaplavanje
16.7.15. memorial Matica Šuštaršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
18.7.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
18.7.49. plavalni miting KRŠKO 2020Brestanicaplavanje
18.7.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorkeZagrebatletika
18.7.POJEDINAČNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIORE I JUNIORKEZagrebatletika
19.7.POJEDINAČNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIORE I JUNIORKEZagrebatletika
19.7.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorkeZagrebatletika
19.7.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
25.7.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
26.7.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
26.7.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
27.7.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
28.7.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
29.7.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
30.7.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
31.7.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
2.8.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
3.8.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
4.8.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
5.8.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
6.8.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
8.8.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-keZagrebatletika
9.8.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-keZagrebatletika
9.8.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
10.8.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
12.8.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
13.8.Štafeta gasilci - produkcijaZbiljetek
22.8.19. MAM Priložnost za mlade in 1. memorial Milana BalekaMurska Sobotaatletika
23.8.Inline halfmaraton LjubljanaLjubljanakolesarstvo
23.8.Ambrož Duatlon KomendaKomendatriatlon
29.8.Posamično prvenstvo Hrvaške za mlajše članeZagrebatletika
29.8.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 3. tekmaVelenjeatletika
29.8.Ekipno prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinkeVelenjeatletika
29.8.Triatlon Ljubljana 2020Ljubljana - Kodeljevotriatlon
29.8.Swim to liveLjubljana - Kodeljevoplavanje
30.8.Triatlon Ljubljana 2020Ljubljanatriatlon
30.8.Posamično prvenstvo Hrvaške za mlajše članeZagrebatletika
2.9.31. atletski miting Novo mesto 2020Novo mestoatletika
5.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeCeljeatletika
5.9.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 4. tekmaCeljeatletika
5.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Slovenska Bistricaatletika
5.9.6. Goni ponyVršičkolesarstvo
6.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Slovenska Bistricaatletika
6.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeCeljeatletika
6.9.39. Maraton Franja BTC City Ljubljanakolesarstvo
9.9.Atletika Karlovecatletika
12.9.7. razvojni pokal Mišov memorialLjubljanaplavanje
12.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
12.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ravne na Koroškematletika
13.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ravne na Koroškematletika
13.9.Duatlon LogatecLogatectriatlon
13.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
18.9.Punce v JamiZagorjetek
19.9.Ekipno prvenstvo Hrvaške za mladinceZagrebatletika
19.9.POKAL MESTA LJUBLJANA 2020Ljubljanaplavanje
19.9.Veteransko prvenstvo SlovenijeMariboratletika
19.9.Prvenstvo Slovenije v štafetahMariboratletika
19.9.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih - 10.000 mMariboratletika
20.9.Veteransko prvenstvo SlovenijeMariboratletika
20.9.Miting za mladeMariboratletika
20.9.Ekipno prvenstvo Hrvaške za mladinceZagrebatletika
22.9.ŠŠT področna atletika ekipno CELJE SŠ - ODPADECeljeatletika
22.9.ŠŠT področna atletika ekipno OŠ CELJE - ODPADE Celjeatletika
26.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeCeljeatletika
26.9.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 5. tekmaCeljeatletika
26.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Mariboratletika
26.9.8. Konjiški maraton - 5 kmSlovenske Konjicetek
26.9.Triatlon AnkaranAnkarantriatlon
26.9.Primorski teki AnkaranAnkarantek
27.9.8. Konjiški maraton in Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 kmSlovenske Konjicetek
27.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Mariboratletika
28.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje srednjih šol - PRELOŽENONova Goricaatletika
28.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol - PRELOŽENONova Goricaatletika
29.9.ŠŠT področna atletika ekipno MURSKA SOBOTA - ODPOVEDANO SŠMurska Sobotaatletika
29.9.ŠŠT področna atletika ekipno MURSKA SOBOTA OŠ - ODPOVEDANOMurska Sobotaatletika
29.9.ŠŠT področna atletika ekipno KRANJ OŠ - ODPOVEDANAKranjatletika
29.9.ŠŠT področna atletika ekipno KRANJ SŠ - ODPOVEDANAKranjatletika
30.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šolNovo mestoatletika
30.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje srednjih šolNovo mestoatletika
1.10.ŠŠT področna atletika ekipno BREŽICE OŠ ODPOVEDANOBrežiceatletika
1.10.Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šolVelenjeatletika
3.10.Prvenstvo Slovenije v hoji za mladince,mladinke ter mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
3.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
4.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
6.10.Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol Kranja - priključeno Ljubljani Ljubljanaatletika
6.10.Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šolLjubljanaatletika
8.10.Področno ekipno atletsko tekmovanje srednjih šol Ljubljanaatletika
8.10.Področno ekipno atletsko tekmovanje srednjih šol KranjaLjubljanaatletika
8.10.Področno ekipno atletsko tekmovanje srednjih šolMariboratletika
8.10.Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šolMariboratletika
8.10.Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol PomurjaMariboratletika
9.10.Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol Grosuplja Ljubljanaatletika
9.10.25. Rekord Šmarne goreŠmarna Goratek
10.10.41. Tek na Šmarno goroLjubljanatek
10.10.Prvenstvo Slovenije v krosuMurska Sobotakros
10.10.54. Kros občinskih reprezentancMurska Sobotakros
15.10.Šprinterski mitingLjubljanaatletika
24.10.VW 25. Ljubljanski maraton - šolski teki - ODPOVEDANOLjubljanatek
25.10.Ljubljanski maraton po Ljubljani - 10, 21, 42km - ODPOVEDANLjubljanatek
7.11.Sladkih 6Sladki Vrhtek