Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

10. Tek 4 mostov

Škofja Loka, 18.6.2022

10MD - 10km - moški do 51-60 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1590KRIŽAJ JANEZ1971 0:14:510:41:00
2372POTOČNIK ANDREJ1969BRG-SGS0:15:010:41:30
396FERLEC DAMJAN1965ŠD Partizan Škofja Loka0:16:220:41:39
4285MAČEK STANKO1970Adergas0:15:100:42:15
5100FLAJNIK GREGA1969Gorenjski glas0:15:230:42:29
6526ZOR BORUT1970Gibit0:15:290:42:50
713BERČIČ ZORAN1962 0:15:410:42:52
8503TRILER MARKO1967LTHAktiv0:15:450:43:32
9549TORKAR MATJAŽ1969DOMEL0:16:560:44:11
10538ŽUST MARKO1966Poclain Hydraulics0:16:180:44:31
11270LANŠČEK TOMI1968TPD ULTRA0:15:530:44:35
12339PERKO MIRKO1962Canifit team0:17:280:46:29
13188KALTENEKAR DENIS1969 0:17:160:46:47
14437SMITRAN MIODRAG1971 0:17:090:48:41
15206KOBOL IZTOK1971ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:17:490:49:34
16161JENKO KLEMEN1971 0:18:040:49:44
17246KRALJ IVO1966ŠD Partizan Škofja Loka0:18:340:49:58
18580LIKAR BLAŽ2006 0:15:480:50:32
18582VREČAR BRANKO1966 0:15:480:50:32
20359PLEŠKO BOŠTJAN1967Run4Unity0:18:440:50:33
21516VOGRIČ ANDREJ1970LTHAktiv0:18:290:50:51
22400RAUCH ROBERT1969/0:18:520:51:10
23539BEVK IGOR1967DOMEL0:19:280:53:05
24418RUPNIK IVAN1968 0:18:190:53:22
25432SILOVŠEK CIRIL1962Atletski klub Žalec0:19:460:54:13
25192KAVČIČ DUŠAN1965atletski klub Škofja loka0:20:070:54:13
27414RUDOLF MATJAŽ1971ŠD POLJANE0:19:510:54:31
2818BERTONCELJ ALEŠ1969/0:20:170:54:37
2931BOHINC ALEŠ1970LTHAktiv0:20:330:54:54
306AVGUŠTIN MARKO1964 0:20:050:55:18
31573JURIČAN IGOR 1971 0:20:480:55:34
32548DEMŠAR IGOR1970DOMEL0:20:240:55:42
33125GROS UROŠ1971ŠD Divji zajci0:20:360:56:19
34410ROJC BORUT1970Inštitut Zlata pentljica0:21:280:58:05
35308MRAMOR GAŠPER1969MrMr0:22:341:02:48
36323OMAN ROMAN1969 0:22:591:03:11
37341PETEK MARKO1968 0:23:321:03:46
3890ERMAN ALJOŠA1970GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:22:06DNF