Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

10. Tek 4 mostov

Škofja Loka, 18.6.2022

10ZA - 10km - ženske do 30 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
197FINK ANJA1997AD KRONOS0:13:040:35:30
2533ŽERJAV NEŽA1999AK RADOVLJICA0:13:260:38:17
3288MALI NUŠA2001KGT Papež0:14:160:39:00
43AMERŠEK KIM2000AD KRONOS0:15:060:40:48
5239KOZJEK TINA1993TK Šmarnogorska naveza0:15:070:41:03
6265KUSTEC NINA1998ŠD Osovnikar0:15:590:43:02
7615BOHINC ANA2000 0:15:070:43:06
884DOLINAR REBEKA1993DIFA0:15:460:43:44
9232KOŠIR NASTJA2001AK Škofja Loka0:16:490:45:17
10451SULJANOVIĆ DORA2005Ak Škofja Loka0:16:490:45:20
11193KAVČIČ MANCA2006AK Škofja Loka0:16:500:45:28
12416RUPAR TJAŠA2004AK Škofja Loka0:16:510:45:30
13255KRŽIŠNIK NEŽA2004GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:500:45:37
14502TRILER LUCIJA2000AK Škofja Loka0:17:100:45:49
1588DROBNIČ NINA2003SMUČARSKI KLUB ALPETOUR0:16:220:46:03
16464ŠOŠTARKO LINA2007GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:16:370:46:24
17144HUDOLIN KATJA1993 0:17:150:46:53
18575PRETNAR TINA1997ŽELEZNIKI0:17:090:47:22
19208KOKALJ LEA2004 0:17:300:47:23
20564HABICHT ZUPAN KATJA2007 0:17:230:47:37
21148IVANUŠIČ KATARINA2004AK Škofja Loka0:16:500:47:57
22479ŠTURM TINA2006AK Škofja Loka0:17:220:48:11
23426SALABERT MARIA2003AK Škofja Loka0:17:230:48:25
24139HOSTNIK MARJETA1993 0:18:210:48:36
2592ERZNOŽNIK LUCIJA2006AK Škofja Loka0:17:300:48:55
26365POKORN AJDA2001 0:18:260:49:00
27155BOŽANAR URŠA1998 0:18:160:49:15
28164JERALA ALENKA1998GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:19:080:50:11
29336PEČAVER TINA1998Athlete Gym0:18:500:51:03
3075DEMŠAR URŠA1995 0:18:390:51:28
31160JEMEC MATEJA1998 0:19:080:52:09
3228BOGATAJ TAJDA2009AK Škofja Loka0:20:570:52:25
33159JELOVČAN BOŽNAR MATEJA1995Junaki 3. nadstropja0:18:170:52:31
34220KOREN TEJA1998 0:18:490:52:40
35113GLOBOČNIK MAŠA2004AK Škofja Loka0:17:300:53:22
362ALIČ GLORIA2000 0:18:130:53:47
37405RENKO VITA2005GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:19:010:53:57
38368POKORN PETRA2004GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:19:020:53:58
3834BOKAL IVA2005GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:19:010:53:58
40258KUHAR NIKA2004GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:19:020:54:00
41522ZALAZNIK EMA2007 0:21:140:54:35
42172JUGOVIC DARJA1995 0:20:210:54:49
43353PIVK KATJA1999 0:20:570:54:54
44225KOS MANCA2000Sokol_c0:20:270:55:38
4533BOKAL ANA2006SMUČARSKI KLUB ALPETOUR0:19:520:55:54
46310MRAMOR ZOJA2004MrMr0:20:080:56:28
47298MIKOLIČ KATARINA1998Uigrani tekači0:20:430:57:52
48304MOČNIK PATRICIJA1992GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:20:510:58:03
49153JASENC TIA2003Athlete Gym0:21:120:58:58
50247KRAMARIČ SABINA1994Sindikat Gorenjskih lekarn0:21:450:59:14
51331PADEŽNIK MOJCA1992Sokol’c0:21:590:59:24
52229KOŠELNIK MANCA1997Splošna bolnišnica Jesenice0:21:440:59:28
53433SILVESTER ANJA1994Splošna bolnišnica Jesenice0:21:460:59:30
54569JEOVČAN MAJA2003Godešič 930:20:491:00:01
55166JERALA MANCA2001GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:21:281:00:31
56259KUHAR TINA2001GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:21:291:01:26
57147IGLIČ NUŠA1995 0:22:441:01:33
58567AMBROŽ PATRICIJA1995Lahovče 1010:23:001:03:55
5938BOŽNAR EVA1996RLS in motion0:24:071:03:59
60248KREGAR NINA1995RLS in motion0:24:291:05:09
6145BUH ANA2004MrMr0:21:221:05:12
62171JEZERŠEK NIKA1998Knauf Insulation0:23:031:07:33
63519VRHOVNIK LUCIJA1999RLS in motion0:24:291:09:51
6421BEVK POLONA1995 0:25:501:12:00
658BAŠELJ MAJA1994Sokol_c0:24:341:13:04
6611BENEDIČIČ NEŽA1993OŠ CVETKO GOLAR0:27:211:13:08
67397RAJŠEK KLARA2002AK Škofja Loka0:16:50DNF
67499TRDINA LIA2003AK Škofja Loka0:16:51DNF