Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

10. Tek 4 mostov

Škofja Loka, 18.6.2022

O67Z - Učenke 6. in 7. razred

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlubRezultat
12003BLATNIK KIARA2010Osnovna šola Blanca0:05:59
22001RADEJ NIKA2009Osnovna šola Blanca0:06:09
32043DUHOVNIK JERCA2009OŠ Ivana Groharja0:06:25
42030JUVAN MANCA2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:06:34
52029RAKOVIĆ MAŠA2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:06:38
62080ŠMID MANCA2009OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:07
72056DOLENC KATJA2010OŠ Ivana Groharja0:07:20
82055BAMBIČ TINKARA2010OŠ Ivana Groharja0:07:21
92077MIKLAVČIČ MAJA2009OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:25
102052OSTERMAN LEJLA2009OŠ Ivana Groharja0:07:30
112082MAZREKU NDALESA2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:51
122064PODJED SARA2010OŠ Ivana Groharja0:07:52
132088HAŽIĆ ŽIVA2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:55
142090KUMER PIA2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:57
152012ŠIFRAR NINA2009Osnovna šola Cvetka Golarja0:07:58
162062TOMAŽIN MAŠA2010OŠ Ivana Groharja0:08:01
172089KOŠIR HANA2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:02
182017ŠKOF MINA2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:08:03
192040KALTAK AMINA2010OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:05
202075ŠMID ANA KLARA2010Oš Jela Janežiča0:08:08
212094IVANUŠIČ TEREZIJA2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:09
222095DAGARIN PETRA2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:10
232019BUH LANA2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:08:11
242033SELAN OLIVIJA2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:08:18
252061ČEPELNIK AGATA2010OŠ Ivana Groharja0:08:19
262079BEVC TEJA2009OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:31
272041TRILLER ANJA2010OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:39
282006KANDUS TINKARA2009Osnovna šola Cvetka Golarja0:08:43
292014PUŠNAR NEŽA2009Osnovna šola Cvetka Golarja0:08:44
302078MADJAR KLARA2009OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:48
312022REŠEK KIARA2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:08:54
322087MAROLT LUCIJA2010OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:58
332021LAZAREVIČ ANDREA2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:08:59
342005ZUPANC TEJA2009Osnovna šola Cvetka Golarja0:09:00
352032HAFNER KIARA2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:09:01
362068FRELIH OBLAK NEJA2010OŠ Ivana Groharja0:09:02
372007ŽAGAR LUCIJA2009Osnovna šola Cvetka Golarja0:09:11
382024ŽONTA ŽANA2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:09:22
392020MARTINŠEK HANA2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:09:49
402023ROZMAN NEŽA2010Osnovna šola Cvetka Golarja0:10:53
412072SIJAMHODŽIČ ILHANA2010Oš Jela JanežičaDNF
412063OMAN NEJA2010OŠ Ivana GroharjaDNF