Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint - moški skupno
SZSuper Sprint - ženske skupno
RMMedijski triatlon - štafeta
DP-SM1Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - starejši dečki
DP-SM2Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - kadeti
DP-SZ1Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - starejše deklice
DP-SZ2Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - kadetinje
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
VM1Triatlon za vsakogar - moški
VM2Medijski triatlon - moški
VZ1Triatlon za vsakogar - ženske
VZ2Medijski triatlon - ženske
CM1Cici triatlon - cicibani
CM2Cici triatlon - mlajši dečki
CZ1Cici triatlon - cicibanke
CZ2Cici triatlon - mlajše deklice
Rezultati

Triatlon Ljubljana 2020

Ljubljana - Kodeljevo, 29.8.2020

SZ - Super Sprint - ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeKlubLicencaČasiRezultat
1152MIHEVC LaraTK LOGATEC2020TZS30103:30 (0:28) 09:34 (0:53) 07:410:22:08
2140NAVODNIK SaraTK VELENJE 2020TZS59903:33 (0:28) 09:55 (1:00) 08:090:23:06
3143STRES TinkaraTK EKLIMAS AJDOVŠČINA2020TZS21803:46 (0:32) 10:00 (0:52) 08:110:23:23
4142PANČUR ZarjaTK TRISPORT KAMNIK2020TZS36103:59 (0:32) 10:02 (1:01) 07:550:23:31
5146ZUPANČIČ ZalaTK LJUBLJANA2020TZS53804:01 (0:32) 10:01 (1:01) 07:550:23:32
6145KOVIC UrškaTK EKLIMAS AJDOVŠČINA2020TZS23903:32 (0:30) 09:49 (1:00) 08:470:23:40
7149KOTNIK ZojaTK LJUBLJANA2020TZS47604:04 (0:33) 09:59 (1:04) 08:230:24:05
8147SRAKA LunaTK LJUBLJANA2020TZS51903:57 (0:44) 10:03 (0:57) 08:380:24:21
9144MIKUŽ MarušaTK EKLIMAS AJDOVŠČINA2020TZS23504:23 (0:38) 10:03 (0:57) 09:280:25:30
10151ALYMOVA NadeždaTK LJUBLJANA2020TZS43804:02 (0:43) 10:38 (0:52) 09:240:25:42
11150HAJDINJAK Ana NanaTK LJUBLJANA2020TZS46204:08 (0:35) 10:42 (1:09) 09:160:25:52
12101KOVAČ KimTK EKLIMAS AJDOVŠČINA2020TZS23104:53 (0:39) 10:11 (0:57) 09:560:26:38
13141TOTTER NadjaTK TRISPORT KAMNIK2020TZS38104:32 (0:43) 10:41 (1:06) 10:120:27:16
14148NOVAK AlinaTK LJUBLJANA2020TZS65105:19 (0:42) 10:35 (0:57) 09:560:27:32
15102UNK LEPOJIČ AljaTK LJUBLJANA2020TZS52805:39 (0:42) 11:15 (0:58) 09:290:28:07
16103HRENKO ErinTK LJUBLJANA2020TZS46505:48 (0:45) 11:30 (1:04) 10:060:29:14
17105BELA KOČAR LinaTK UTRIP2020TZS01505:30 (0:37) 12:59 (1:19) 14:090:34:36