Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint - moški skupno
SZSuper Sprint - ženske skupno
RMMedijski triatlon - štafeta
DP-SM1Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - starejši dečki
DP-SM2Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - kadeti
DP-SZ1Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - starejše deklice
DP-SZ2Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - kadetinje
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
VM1Triatlon za vsakogar - moški
VM2Medijski triatlon - moški
VZ1Triatlon za vsakogar - ženske
VZ2Medijski triatlon - ženske
CM1Cici triatlon - cicibani
CM2Cici triatlon - mlajši dečki
CZ1Cici triatlon - cicibanke
CZ2Cici triatlon - mlajše deklice
Rezultati

Triatlon Ljubljana 2020

Ljubljana - Kodeljevo, 29.8.2020

CM2 - Cici triatlon - mlajši dečki

Uvr.Št.Priimek in imeKlubLicencaČasiRezultat
158NAVODNIK GregaTK VELENJE 2020TZS60001:07 (0:34) 03:56 (0:50) 01:350:08:04
273MLAKAR Jaka TK UTRIP2020TZS32801:11 (0:34) 03:52 (0:52) 01:470:08:17
363MORI MaksTK LJUBLJANA2020TZS49601:17 (0:34) 03:54 (0:50) 01:520:08:30
468SELIŠKAR LovroTK NOVO MESTO2020TZS13101:24 (0:32) 03:57 (0:58) 01:490:08:42
569LOVRENČIČ MarkoTK NOVO MESTO2020TZS12301:23 (0:39) 04:02 (0:57) 01:490:08:51
674MANDIČ MajTK UTRIP2020TZS40801:13 (0:43) 04:10 (0:58) 02:060:09:12
759FURLAN NERAD JakaTK OLIMPIJA2020TZS05001:19 (0:37) 04:10 (1:03) 02:090:09:20
875KLEMEN JakobTK UTRIP2020TZS61801:25 (0:39) 04:14 (1:07) 01:560:09:23
957JAZBEC Nace  01:55 (0:40) 03:55 (1:04) 02:010:09:37
1071PAJEK Ažbe TK UTRIP2020TZS02001:34 (0:43) 04:17 (1:07) 02:030:09:46
1162PODOBNIK JakobTK LJUBLJANA2020TZS50501:36 (0:47) 04:23 (1:09) 01:560:09:53
1264LUČOVNIK GaberTK LJUBLJANA2020TZS48201:30 (0:47) 04:22 (1:11) 02:100:10:02
1360VIMOS KOCBEK MartinTK LJUBLJANA2020TZS66201:23 (0:40) 04:26 (1:19) 02:250:10:15
1472OGRIN JušTK UTRIP2020TZS43401:31 (0:42) 04:24 (1:15) 02:230:10:16
1565KLAS BRENK GašperTK LJUBLJANA2020TZS47301:41 (0:39) 04:26 (1:27) 02:060:10:20
1666JURMAN BineTK LJUBLJANA2020TZS47001:32 (0:51) 04:47 (1:02) 02:060:10:21
1770POLAJNAR ErikTK UTRIP2020TZS02301:43 (0:38) 04:21 (1:26) 02:170:10:27
1867ISTENIČ LukaTK LJUBLJANA2020TZS65001:51 (1:07) 04:28 (1:13) 02:050:10:45
1961RIHAR ValTK LJUBLJANA2020TZS51101:19 (0:43) 04:42 (1:23) 02:400:10:49