Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint - moški skupno
SZSuper Sprint - ženske skupno
RMMedijski triatlon - štafeta
DP-SM1Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - starejši dečki
DP-SM2Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - kadeti
DP-SZ1Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - starejše deklice
DP-SZ2Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - kadetinje
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
VM1Triatlon za vsakogar - moški
VM2Medijski triatlon - moški
VZ1Triatlon za vsakogar - ženske
VZ2Medijski triatlon - ženske
CM1Cici triatlon - cicibani
CM2Cici triatlon - mlajši dečki
CZ1Cici triatlon - cicibanke
CZ2Cici triatlon - mlajše deklice
Rezultati

Triatlon Ljubljana 2020

Ljubljana - Kodeljevo, 29.8.2020

DP-SM1 - Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - starejši dečki

Uvr.Št.Priimek in imeKlubLicencaČasiRezultat
1114DENŠA TianTK LJUBLJANA2020TZS45204:13 (0:27) 09:06 (1:03) 07:110:22:02
2109DEŽMAN LukaTK TRISPORT KAMNIK2020TZS33604:13 (0:39) 09:52 (1:00) 07:440:23:31
3121PAVLIN MarcelTK UTRIP2020TZS41304:09 (0:30) 10:02 (1:09) 07:490:23:41
4122MLAKAR Nace TK UTRIP2020TZS32904:42 (0:31) 10:07 (0:59) 07:410:24:02
5108KOROŠEC ŽigaTK TRISPORT KAMNIK2020TZS34804:12 (0:42) 09:54 (1:06) 09:020:24:56
6123MAKSIMOVIČ LukaTK LJUBLJANA2020TZS67105:13 (0:37) 10:22 (1:23) 08:050:25:41
7117TANZE MiranTK LOGATEC2020TZS31205:04 (0:30) 10:35 (1:27) 08:160:25:54
8113JURMAN SamoTK LJUBLJANA2020TZS47105:20 (0:46) 10:27 (1:00) 08:550:26:30
9120KOVAČIČ Gal JurijTK NOVO MESTO2020TZS12105:14 (0:45) 10:39 (1:04) 09:070:26:52
10112MARTINŠEK TianTK LJUBLJANA2020TZS48905:48 (0:40) 10:54 (0:55) 08:370:26:56
11107ZUPANČIČ IzakTK TRISPORT KAMNIK2020TZS38405:07 (0:36) 10:54 (1:00) 09:480:27:28
12110FURLAN NERAD JureTK OLIMPIJA2020TZS04905:13 (0:33) 11:52 (0:58) 09:060:27:44
13119ZAMIDA MarkTK NOVO MESTO2020TZS13905:23 (0:50) 11:07 (1:06) 09:210:27:49
14111VERBIČ Miha TK LJUBLJANA2020TZS53105:15 (0:41) 11:12 (1:01) 10:390:28:50
15116BERKOPEC BrinTK LJUBLJANA2020TZS44005:33 (0:50) 12:38 (1:02) 09:080:29:12
16115BREGAR JakobTK LJUBLJANA2020TZS44305:07 (0:47) 12:04 (1:12) 10:480:30:00