Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint - moški skupno
SZSuper Sprint - ženske skupno
RMMedijski triatlon - štafeta
DP-SM1Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - starejši dečki
DP-SM2Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - kadeti
DP-SZ1Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - starejše deklice
DP-SZ2Državno prvenstvo - Super sprint triatlon - kadetinje
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
VM1Triatlon za vsakogar - moški
VM2Medijski triatlon - moški
VZ1Triatlon za vsakogar - ženske
VZ2Medijski triatlon - ženske
CM1Cici triatlon - cicibani
CM2Cici triatlon - mlajši dečki
CZ1Cici triatlon - cicibanke
CZ2Cici triatlon - mlajše deklice
Rezultati

Triatlon Ljubljana 2020

Ljubljana - Kodeljevo, 29.8.2020

SM - Super Sprint - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeKlubLicencaČasiRezultat
1133VIMOS KOCBEK NevanTK LJUBLJANA2020TZS53503:28 (0:29) 08:46 (0:54) 06:480:20:27
2139BOJANC DomenTK UTRIP2020TZS04403:27 (0:25) 08:37 (1:01) 07:300:21:02
3136BRATUN DomenTK LJUBLJANA2020TZS44203:51 (0:30) 09:00 (0:59) 07:140:21:36
4130BELAJ NikTK TRISPORT KAMNIK2020TZS33203:51 (0:28) 09:03 (0:58) 07:240:21:47
5127MEŽNAR MaticTK TRISPORT KAMNIK2020TZS35603:40 (0:33) 09:09 (0:59) 07:280:21:51
6134ŠPAN GARIBALDI Žan PaskalTK LJUBLJANA2020TZS51704:01 (0:28) 09:14 (0:56) 07:120:21:54
7124PETERKA JanŠD 3ŠPORT2020TZS56503:26 (0:25) 09:18 (0:52) 07:540:21:57
8114DENŠA TianTK LJUBLJANA2020TZS45204:13 (0:27) 09:06 (1:03) 07:110:22:02
9135MEDVED JureTK LJUBLJANA2020TZS49104:11 (0:33) 08:57 (1:01) 07:250:22:08
10129DEŽMAN AnžeTK TRISPORT KAMNIK2020TZS33503:51 (0:31) 09:25 (1:13) 07:510:22:52
11109DEŽMAN LukaTK TRISPORT KAMNIK2020TZS33604:13 (0:39) 09:52 (1:00) 07:440:23:31
12121PAVLIN MarcelTK UTRIP2020TZS41304:09 (0:30) 10:02 (1:09) 07:490:23:41
13122MLAKAR Nace TK UTRIP2020TZS32904:42 (0:31) 10:07 (0:59) 07:410:24:02
14131VIDMAR ValTK EKLIMAS AJDOVŠČINA2020TZS22604:22 (0:38) 10:02 (1:00) 08:090:24:14
15132KOVAČ PijTK EKLIMAS AJDOVŠČINA2020TZS22303:58 (0:28) 09:25 (1:09) 09:450:24:46
16126PILIH ArneTK TRISPORT KAMNIK2020TZS36303:32 (0:28) 09:47 (1:11) 09:530:24:53
17108KOROŠEC ŽigaTK TRISPORT KAMNIK2020TZS34804:12 (0:42) 09:54 (1:06) 09:020:24:56
18123MAKSIMOVIČ LukaTK LJUBLJANA2020TZS67105:13 (0:37) 10:22 (1:23) 08:050:25:41
19117TANZE MiranTK LOGATEC2020TZS31205:04 (0:30) 10:35 (1:27) 08:160:25:54
20113JURMAN SamoTK LJUBLJANA2020TZS47105:20 (0:46) 10:27 (1:00) 08:550:26:30
21128MAJDIČ LukaTK TRISPORT KAMNIK2020TZS35304:30 (0:34) 10:44 (1:03) 09:400:26:33
22120KOVAČIČ Gal JurijTK NOVO MESTO2020TZS12105:14 (0:45) 10:39 (1:04) 09:070:26:52
23112MARTINŠEK TianTK LJUBLJANA2020TZS48905:48 (0:40) 10:54 (0:55) 08:370:26:56
24125RIFEL NejcTK TRISPORT KAMNIK2020TZS37304:25 (0:38) 10:51 (1:12) 10:060:27:13
25107ZUPANČIČ IzakTK TRISPORT KAMNIK2020TZS38405:07 (0:36) 10:54 (1:00) 09:480:27:28
26110FURLAN NERAD JureTK OLIMPIJA2020TZS04905:13 (0:33) 11:52 (0:58) 09:060:27:44
27119ZAMIDA MarkTK NOVO MESTO2020TZS13905:23 (0:50) 11:07 (1:06) 09:210:27:49
28111VERBIČ Miha TK LJUBLJANA2020TZS53105:15 (0:41) 11:12 (1:01) 10:390:28:50
29116BERKOPEC BrinTK LJUBLJANA2020TZS44005:33 (0:50) 12:38 (1:02) 09:080:29:12
30115BREGAR JakobTK LJUBLJANA2020TZS44305:07 (0:47) 12:04 (1:12) 10:480:30:00
31137ALENABI NikTK LJUBLJANA2020TZS43703:30 (0:26) () DNF