Rezultati

Kategorije
MStep Up BTC City - Moški
ZStep Up BTC City - Ženske
G1Step Up - Gasilci
BFStep Up - Black Friday
EMEkstremni Step Up - Moški
EZEkstremni Step Up - Ženske
TMStep Up Triglav run - Moški
TZStep Up Triglav run - Ženske
S3Step Up - Štafete
G3Step Up - Štafeta  - Gasilci
WWheelchair
GEStep Up - Ekstremna Štafeta  - Gasilci
MAStep Up BTC City - Moški A (1990 in mlajši)
MBStep Up BTC City - Moški B (1989 - 1980)
MCStep Up BTC City - Moški C (1979 - 1970)
MDStep Up BTC City - Moški D (1969 in starejši)
ZAStep Up BTC City - Ženske A (1990 in mlajše)
ZBStep Up BTC City - Ženske B (1989 - 1980)
ZCStep Up BTC City - Ženske C (1979 - 1970)
ZDStep Up BTC City - Ženske D (1969 in starejše)
Rezultati

StepUp

Ljubljana, 16.11.2019

M - Step Up BTC City - Moški

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubRezultat
152Ogris VidSLOApnea Bled0:02:06
236Kmet SimonSLO 0:02:07
345Kuserbanj RokSLORK Team0:02:08
462Rep TomažSLOAk Ormož0:02:09
580Vogrin DavidSLO 0:02:10
625Höck MartinAUTBRL Lavanttal0:02:11
755Pegam DavidSLO 0:02:12
819Eder JosefAUT 0:02:16
9217Leopold Hans-JörgAUT 0:02:18
972Šimic JanezSLO 0:02:18
11128Kogovšek KrištofSLOBTC City LJ kolesarsko društvo0:02:19
1217Čretnik LukaSLORKteam0:02:23
1347Majster AlešSLOMarathon NM0:02:24
1454Palčič ŽanSLO 0:02:26
1516Čarman MihaSLO 0:02:28
1581Vogrin DomenSLO 0:02:28
1776Umnik AndrejSLO 0:02:30
1769Somrak MatjažSLO 0:02:30
1722Gnus TomažSLO 0:02:30
2018Denša UlSLOTriatlonski klub Ljubljana0:02:31
21125Kolarič VitoSLOTečem za Lino Zmagovalko0:02:35
2238Kopitar JakaSLO 0:02:36
2324Habjan ŽigaSLO 0:02:37
2366Schaffer MihaSLO 0:02:37
25124Krek KlemenSLO 0:02:42
2663Roblek MarkoSLOVitezi Dobrega Teka0:02:43
2635Klemenc ToneSLOGrajska terasa0:02:43
2853Osojnik BorutSLOAD Kronos0:02:45
2948Marguč GregorSLO 0:02:46
2927Jamnik JanSLO 0:02:46
2968Smogavec BoštjanSLO 0:02:46
3265Rus MarjanSLO 0:02:47
3223Gomboc SilvesterSLOŠD Bodočnost0:02:47
3434Kirbiš GregorSLO 0:02:51
3514Bučan Klemen BučanSLO 0:02:52
3613Brkljačič JureSLO 0:02:53
3631Jurečič AlešSLO 0:02:53
3837Končar TadejSLO 0:02:54
3983Zupanič PatricijSLOCanifit team0:02:55
4075Tratnik JernejSLO 0:02:57
4112Bedenik MaticSLO 0:03:01
42129Mikuž RobiSLO 0:03:07
4379Vodlan TomažSLO 0:03:08
4370Stanjko AnžeSLO 0:03:08
4558Primožič JaniSLO 0:03:09
4659Primožič AnžeSLOAlive0:03:15
4657Pokleka PeterSLOAlive Perskindol0:03:15
4856Petric VidakSLOKGT Papež0:03:18
4932Jurkovič GregaSLO 0:03:21
5074Štrukelj MihaelSLOVeveričke0:03:22
5164Rodica AlešSLO 0:03:24
5278Vidic MaticSLO 0:03:25
5367Serec ZoranSLOTecem zase0:03:27
5326Irgolič TomažSLO 0:03:27
5515Čarman IvoSLO 0:03:29
5550Mohorič FranciSLOKBZ0:03:29
5777Varga DaniloSLO 0:03:34
5860Prodan VidSLO 0:03:38
5949Matevžič PeterSLO 0:03:41
6071Šelih MiranSLOTeam Erdinger Alkoholfrei0:03:42
6173Škulj RokSLOŠD Partizan Dolsko0:03:44
6242Kramar GašperSLO 0:03:52
6361Pusar TilenSLO 0:03:56
64127Sardoč AmbrožSLO 0:04:01
6582Zajc JožeSLOŠd Izlake0:04:09
6629Jungič SlavkoSLODIFA0:04:31
6744Krštinc AleksanderSLO 0:04:53