Rezultati

Kategorije
MStep Up BTC City - Moški
ZStep Up BTC City - Ženske
G1Step Up - Gasilci
BFStep Up - Black Friday
EMEkstremni Step Up - Moški
EZEkstremni Step Up - Ženske
TMStep Up Triglav run - Moški
TZStep Up Triglav run - Ženske
S3Step Up - Štafete
G3Step Up - Štafeta  - Gasilci
WWheelchair
GEStep Up - Ekstremna Štafeta  - Gasilci
MAStep Up BTC City - Moški A (1990 in mlajši)
MBStep Up BTC City - Moški B (1989 - 1980)
MCStep Up BTC City - Moški C (1979 - 1970)
MDStep Up BTC City - Moški D (1969 in starejši)
ZAStep Up BTC City - Ženske A (1990 in mlajše)
ZBStep Up BTC City - Ženske B (1989 - 1980)
ZCStep Up BTC City - Ženske C (1979 - 1970)
ZDStep Up BTC City - Ženske D (1969 in starejše)
Rezultati

StepUp

Ljubljana, 16.11.2019

G1 - Step Up - Gasilci

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubRezultat
1194Žargi MihaSLOPGD Mengeš0:03:14
2163Hribar IzakSLOPGD Žerovnica - GZ Cerknica0:03:29
3188Ulčar DomenSLOPGD Homec0:03:31
4165Kern DavidSLOPGD Kranj-Primskovo0:03:36
5187Štiftar ŽigaSLOPGD Žeje - Sv. Trojica0:03:45
6184Starec LukaSLOPGD Lavrica0:04:07
7186Šalej PrimožSLOPGD Bled0:04:11
7196Kavčič JanSLOPGD Črni Vrh0:04:11
9161Gabrovšek AnžeSLO 0:04:17
10166Kodrič GregorSLO 0:04:22
11177Pogorevc BoštjanSLOPGD Zreče0:04:24
12171Marolt AžbeSLOPGD Sostro0:04:27
13183Sporiš JanSLOPGD Homec0:04:29
14167Kopač TomažSLO 0:04:34
15174Peskar IzidorSLOPGD Račje selo0:04:35
16156Brodej ŠtefanSLOPGD Vitanje0:04:42
17153Banovec MitjaSLOPGD štrekljevec0:04:54
17168Koprivc TejSLOPGD Žalec0:04:54
17173Močnik GregorSLOPGD Medno0:04:54
20162Hosi TomislavCRODVD "KRAS" Šapjane0:04:56
21180Smajila IgorCRODVD "KRAS" Šapjane0:04:59
22160Filipič MaticSLOPgd horjul0:05:01
23164Kavčnik DavidSLOPGD Log0:05:10
24181Solar RajkoCRODVD Imbriovec0:05:15
25185Šalehar AljažSLOPGD Račje selo0:05:19
26157Dobrosavljevič MatijaSLOPGD Vitanje0:05:26
27193Zupančič GašperSLOPGD Sostro0:05:27
28170Majdič AnžeSLOPGD Zagorje - mesto0:05:29
29191Zibelnik KlemenSLOPGD Dvor0:05:31
30190Zatler KancijanSLO 0:05:41
31151Anžič TomažSLOPGD Sostro0:05:59
32152Babič JožeSLOPGD Zagorica0:06:02
33158Erčulj JanezSLOPGD Videm Dobrepolje0:06:05
34159Ezgeta MatijaCRODVD Klana0:06:18
35155Brmalj LucijanCRODVD Klana0:06:22
36169Kuplenk MihaSLOPGD Videm Dobrepolje0:06:50
37197Birk BlažSLOPGD0:06:55
38195Plut ToniSLOPGD Krvavčev vrh0:07:07
39182Solar IrenaCRODVD Imbriovec0:07:12
40192Zupan TomažSLOPGD Zagorje - mesto0:07:17
41176Pirc NikaSLOPGD Pijava Gorica0:07:29
42172Medvedić AndreaCRODVD Klana0:07:35
43179Sihur TilenSLOPGD Zagorje - mesto0:07:55
44154Banovec JožefSLOPgd Semič0:08:35
45178Selan RokSLOPGD Sostro0:08:44