Koledar

Filter
Koledar
Koledar
Koledar 2020
DatumTekmovanjeKraj
11.1.Kronosov mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika
11.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2009 in 2010Slovenska Bistricaatletika
11.1.Šolski Pokljuški maraton Pokljukasmučarski tek
11.1.Miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika
13.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina CLjubljanaatletika
14.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina DLjubljanaatletika
15.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina ALjubljanaatletika
16.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina BLjubljanaatletika
18.1.Dr. Fig 2020Kranjplavanje
18.1.Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-keZagrebatletika
18.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
18.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2007 in 2008Ljubljanaatletika
22.1.Troboj atletskih reprezentanc (HRV-SRB-SLO)Novo mestoatletika
24.1.3.Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
25.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16Novo mestoatletika
25.1. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-keZagrebatletika
25.1.Atletski miting v dvoraniNovo mestoatletika
25.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani v tekmovalni hojiNovo mestoatletika
29.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALELjubljanaatletika
30.1.ŠŠT dvoranska atletika srednje šoleLjubljanaatletika
30.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na smučehLjubljanasmučarski tek
30.1.Tekmovanje v teku na smučeh za rekreativceLjubljanasmučarski tek
30.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v teku na smučehLjubljanasmučarski tek
1.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mladince in mladinkeNovo mestoatletika
6.2.ŠŠT - alpsko smučanje srednje šoleKranjska Goraalpsko smučanje
7.2.ŠŠT - alpsko smučanje osnovne šole Kranjska Goraalpsko smučanje
8.2.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12)Slovenska Bistricaatletika
9.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
9.2.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14)Ljubljanaatletika
9.2.Pokal Roka PetrovićaKranjska Goraalpsko smučanje
22.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
23.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
7.3.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvorani za vse kategorijeneznanatletika
7.3.Mednarodni plavalni miting PINGVINČEK 20Kranjplavanje
8.3.Mednarodni plavalni miting PINGVINČEK 20Kranjplavanje
8.3.Cicibančkov Veleslalom Kranjska Goraalpsko smučanje
11.3.ŠŠT plavanje osnovnme šole Lj.Ljubljana - Tivoliplavanje
12.3.ŠŠT plavanje srednje šole Lj.Ljubljana - Tivoliplavanje
21.3.Prvenstvo Slovenije v krosuVelenjekros
22.3.20. Mali kraški maratonSežanatek
29.3.Red Bull Samo gasBovecalpsko smučanje
5.4.Luka Koper 7. Istrski maratonPortorožtek
16.4.ŠŠT Ljubljana - spomladanski krosLjubljana - Tivolitek
18.4.12. FormaratonLjubljana - Tivolitek
18.4.Prvenstvo Slovenije v hoji za mlajše člane in članice, starejše mladince in mladinke ter mlajše mladince in mladinkeŠentjuratletika
18.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihŠentjuratletika
18.4.17. atletski miting ŠentjurŠentjuratletika
19.4.Duatlon KomendaKomendatriatlon
25.4.15. Istrski tek poklicnih gasilcevDragonjatek
6.5.ŠŠT področna atletika SŠ posamična CELJECeljeatletika
6.5.ŠŠT medobčinska posamična MAPŠ/VAPŠ CeljeCeljeatletika
7.5.64. Pohod - Pot ob žici za vrtceLjubljanatek
8.5.64. Pohod - Pot ob žici za šoleLjubljanatek
9.5.64. Pohod - Pot ob žici - PohodiLjubljanatek
9.5.64. Pohod - Pot ob žici - Tek trojkLjubljanatek
10.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeDomžaleatletika
11.5.ŠŠT področna atletika posamično NOVA GORICA OŠNova Goricaatletika
11.5.ŠŠT področna atletika posamično NOVA GORICA SŠNova Goricaatletika
12.5.ŠŠT področna atletika posamično NOVO MESTO SŠNovo mestoatletika
12.5.ŠŠT medočinsko atletika posamično NOVO MESTO OŠNovo mestoatletika
12.5.ŠŠT področna atletika posamično MARIBOR OŠMariboratletika
12.5.ŠŠT področna atletika posamično MARIBOR SŠMariboratletika
13.5.ŠŠT področna atletika SŠ posamična KRANJKranjatletika
13.5.ŠŠT področna atletika posamično KRANJ OŠKranjatletika
13.5.ŠŠT področna atletika posamično MURSKA SOBOTA SŠMurska Sobotaatletika
13.5.ŠŠT področna atletika posamično KRANJ SŠKranjatletika
15.5.ŠŠT dvoranska atletika osnovne šole skupina ALjubljanaatletika
16.5.40. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v maratonuRadencitek
16.5.Mednarodni miting Radovljica 2020 in memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovireRadovljicaatletika
16.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih in PS v nestandardnih štafetahneznanatletika
17.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih in PS v nestandardnih štafetahneznanatletika
17.5.Chellinge Bled triatlonAjdovščinatriatlon
18.5.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina DLjubljanaatletika
18.5.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina ALjubljanaatletika
19.5.ŠŠT atletika posamično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina CLjubljanaatletika
19.5.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina BLjubljanaatletika
20.5.ŠŠT področna atletika OŠ posamična CELJECeljeatletika
20.5.Posamično prvenstvo Slovenije za srednje šole - FINALEMariboratletika
21.5.ŠŠT področna atletika posamično POSTOJNA OŠPostojnaatletika
21.5.ŠŠT področna atletika posamično KOPER OŠKoperatletika
23.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12)Mariboratletika
23.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkePtujatletika
24.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14)Tolminatletika
25.5.ŠŠT področna atletika posamično HRASTNIK OŠHrastnikatletika
25.5.ŠŠT področna atletika posamično PTUJ OŠPtujatletika
26.5.ŠŠT področna atletika posamično BREŽICE OŠBrežiceatletika
26.5.ŠŠT medočinsko atletika posamično NOVO MESTO OŠNovo mestoatletika
27.5.ŠŠT področna atletika posamično GROSUPLJE OŠLjubljanaatletika
27.5.ŠŠT medočinsko atletika posamično DOMŽALE OŠDomžaleatletika
28.5.ŠŠT področna atletika posamično LJUBLJANA OŠLjubljanaatletika
28.5.ŠŠT področna atletika posamično VELENJE OŠVelenjeatletika
30.5.pokal Krško 2020Krškoplavanje
30.5.20. mednarodni atletski miting Slovenska Bistrica 2020 in Stepišnikov memorial v metu kladivaSlovenska Bistricaatletika
1.6.ŠŠT medočinsko atletika posamično RAVNE OŠRavne na Koroškematletika
6.6.Red Bull Goni PonyVršičkolesarstvo
6.6.26. mednarodni atletski miting Kranj 2020 - Vučkov memorialKranjatletika
6.6.Memorial Jožeta RebcaRadovljicaplavanje
6.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Ptujatletika
7.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Ptujatletika
10.6.Posamično prvenstvo Slovenije za OŠ - FINALEŽalecatletika
12.6.39. Maraton Franja BTC City - Vožnja na časLjubljanakolesarstvo
13.6.39. Maraton Franja BTC City - Družinsko-šolski maratonLjubljanakolesarstvo
13.6.Prvenstvo Slovenije za mladince in mladinkeNovo mestoatletika
14.6.Prvenstvo Slovenije za mladince in mladinkeNovo mestoatletika
14.6.39. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
16.6.Mednarodni atletski miting in 7. memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
20.6.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
20.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Novo mestoatletika
20.6.Tek 4 mostovŠkofja Lokatek
20.6.Podbrdo Trail Running festivalPodbrdogorski tek
21.6.10. Argonavtski maratonVrhnikakolesarstvo
21.6.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
21.6.Podbrdo Trail Running festivalPodbrdogorski tek
27.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNova Goricaatletika
27.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
27.6.14. Nočna 10kaBledtek
28.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
28.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNova Goricaatletika
1.7.31. mednarodni miting "Novo mesto 2020"Novo mestoatletika
5.7.Maraton AlpeKamnikkolesarstvo
8.7.15. memorial Matica Šuštaršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
11.7.44. MM Telekom 2020Ljubljanaplavanje
12.7.44. MM Telekom 2020Radovljicaplavanje
18.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
19.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
5.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeCeljeatletika
5.9.Triatlon BledBledtriatlon
5.9.Triglav tekBrdo pri Kranjutek
5.9.Juriš na VršičKranjska Gorakolesarstvo
6.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeCeljeatletika
12.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ravne na Koroškematletika
12.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
12.9.Red Bull 400Planicatek
13.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
13.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ravne na Koroškematletika
19.9.Ekipno prvenstvo za mlajše mladince in mladinke - 2. danVelenjeatletika
19.9.Bovec maratonBovectek
21.9.ŠŠT področna atletika ekipno KRANJ OŠKranjatletika
21.9.ŠŠT področna atletika ekipno KRANJ SŠKranjatletika
22.9.ŠŠT področna atletika ekipno NOVA GORICA SŠNova Goricaatletika
22.9.ŠŠT področna atletika ekipno NOVA GORICA OŠNova Goricaatletika
22.9.ŠŠT področna atletika ekipno CELJE SŠCeljeatletika
22.9.ŠŠT področna atletika ekipno OŠ CELJECeljeatletika
23.9.ŠŠT področna atletika ekipno MARIBOR SŠMariboratletika
23.9.ŠŠT področna atletika ekipno MARIBOR OŠMariboratletika
23.9.ŠŠT medočinsko atletika ekipno NOVO MESTO OŠNovo mestoatletika
23.9.ŠŠT medočinsko atletika ekipno NOVO MESTO SŠNovo mestoatletika
24.9.ŠŠT področna atletika ekipno MURSKA SOBOTA SŠMurska Sobotaatletika
24.9.ŠŠT področna atletika ekipno MURSKA SOBOTA OŠMurska Sobotaatletika
26.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Mariboratletika
27.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Mariboratletika
27.9.8. Konjiški maraton in Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 kmSlovenske Konjicetek
28.9.ŠŠT področna atletika ekipno GROSUPLJE OŠLjubljanaatletika
28.9.ŠŠT področna atletika ekipno BREŽICE OŠBrežiceatletika
29.9.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina BLjubljanaatletika
29.9.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina DLjubljanaatletika
30.9.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina CLjubljanaatletika
30.9.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina ALjubljanaatletika
1.10.ŠŠT področna atletika EKIPNO LJUBLJANA SŠLjubljanaatletika
1.10.ŠŠT področna atletika ekipno VELENJE OŠVelenjeatletika
3.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
3.10.41. Tek na Šmarno goroLjubljanatek
4.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
7.10.Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za SŠ - FINALEneznanatletika
8.10.Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za OŠ - FINALEneznanatletika
10.10.4. Tek za KranjKranjtek
10.10.54. Kros občinskih reprezentancMurska Sobotakros
13.10.ŠŠT Ljubljana - jesenski kros OŠ + SŠLjubljanatek
24.10.VW 25. Ljubljanski maraton - šolski tekiLjubljanatek
25.10.VW 25. Ljubljanski maraton - 10, 21, 42kmLjubljanatek
7.11.Sladkih 6Sladki Vrhtek