Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2019
DatumTekmovanjeKraj
17.11.Odprto državbno prvenstvo v plavanju za veteraneKranjplavanje
16.11.StepUpLjubljanatek
16.11.MM Kranjska čebelaKranjplavanje
9.11.12. Sladkih 6Sladki Vrhtek
16.10.Občinski kros za srednje šole LjubljanaLjubljanakros
16.10.Občinski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina BLjubljanakros
16.10.Občinski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina ALjubljanakros
12.10.Atletski miting TolminTolminatletika
12.10.40. Tek na Šmarno goroLjubljanatek
12.10.53. kros občinskih reprezentancRavne na Koroškemkros
12.10.3. Tek za KranjKranjtek
10.10.Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za OŠ - FINALEVelenjeatletika
9.10.Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za SŠ - FINALEMariboratletika
6.10.Mali maraton LogatecLogatectek
5.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
4.10.Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina DLjubljanaatletika
3.10.Atletska olimpiadaSlovenska Bistricaatletika
3.10.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiNova Goricaatletika
3.10.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiNova Goricaatletika
3.10.Področno ekipno prvenstvo OŠ Koroške v atletikiSlovenj Gradecatletika
2.10.Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina CLjubljanaatletika
1.10.Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina ALjubljanaatletika
1.10.Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina BLjubljanaatletika
30.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiLjubljanaatletika
30.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ Grosuplja v atletikiLjubljanaatletika
29.9.7. Konjiški maratonSlovenske Konjicetek
29.9.Konjiški pol maraton - Otroški tekiSlovenske Konjicetek
28.9.Dobrodelni nočni tek OKSLjubljanatek
28.9.International Match U16 (CRO-CZE-HUN-SVK-SLO)Ptujatletika
28.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12Koperatletika
27.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiKranjatletika
26.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiMariboratletika
26.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiMurska Sobotaatletika
26.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiMurska Sobotaatletika
26.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiMariboratletika
25.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiBrežiceatletika
24.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiNovo mestoatletika
24.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiCeljeatletika
24.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiCeljeatletika
23.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiNovo mestoatletika
19.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiVelenjeatletika
14.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Ravne na Koroškematletika
14.9.Ekipno prvenstvo za člane in članiceVelenjeatletika
14.9.Red Bull 400Planicatek
14.9.Bovec maratonBovectek
14.9.Bovec maraton - Otroški tekiBovectek
7.9.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 5. tekmaSlovenj Gradecatletika
7.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeSlovenj Gradecatletika
7.9.41. Juriš na VršičKranjska Gorakolesarstvo
7.9.8. Triglav tekBrdo pri Kranjutek
7.9.Triglav Triatlon BledBledtriatlon
1.9.5. triatlon LjubljanaLjubljanatriatlon
31.8.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 4. tekmaPtujatletika
31.8.Ekipno prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinkePtujatletika
24.8.Nočni tek VrhnikaVrhnikatek
10.8.Team Championships 2nd LeagueVaraždinatletika
3.8.19. Vzpon na Zasavsko goroZagorjekolesarstvo
27.7.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
24.7.30. Mednarodni miting Novo mesto 2019Novo mestoatletika
15.7.Pokal ENEMON 2/3Kamnikkolesarstvo
13.7.MM TelekomRadovljicaplavanje
7.7.13. Maraton Alpe ScottKamnikkolesarstvo
29.6.Prvenstvo Slovenije za ml. mladince/ke in ml.člane/iceNova Goricaatletika
29.6.13. Nočna 10kaBledtek
26.6.Nagrada Ljubljane v paralelnem slalomu Ljubljana - Tromostovjeveslanje
22.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in starejše mladinkeNovo mestoatletika
19.6.Pokal ENEMON 1/3Ljubljanakolesarstvo
16.6.Ambrož Duatlon KomendaKomendatriatlon
16.6.Norci na štengahRadencitek
16.6.Argonavtski maratonVrhnikatek
15.6.Podbrdo Trail Running festivalPodbrdogorski tek
15.6.Mišov memorialLjubljanaplavanje
15.6.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
15.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Radovljicaatletika
15.6.Tek 4 mostovŠkofja Lokatek
13.6.Business runLjubljanatek
12.6.MAM Maribor 2019 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
11.6.RekordŠmarna Goratek
9.6.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 3. tekmaDomžaleatletika
9.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Domžaleatletika
9.6.38. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
8.6.Krsko 2019Brestanicaplavanje
7.6.FINALE OPŠŠSlovenj Gradecatletika
7.6.38. Maraton Franja BTC City - Vožnja na časLjubljanakolesarstvo
5.6.FINALE posamično prvenstvo Slovenije za OŠŽalecatletika
5.6.14. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
4.6.ŠŠT atletski troboj DLjubljanaatletika
4.6.26. Študentski tek na GradLjubljanatek
4.6.ŠŠT atletski troboj CLjubljanaatletika
3.6.ŠŠT področna atletika posamično PtujSlovenska Bistricaatletika
3.6.Državno šolsko prvenstvo v akvatlonuLjubljanatriatlon
3.6.ŠŠT atletski troboj ALjubljanaatletika
3.6.ŠŠT atletski troboj BLjubljanaatletika
3.6.ŠŠT področna atletika posamično OŠ MBMariboratletika
1.6.20. Tušev Vzpon na Celjsko kočoCeljekolesarstvo
1.6.SWILILjubljanaplavanje
1.6.5. Goni PonyVršičkolesarstvo
1.6.Triatlon za pokal IstreKopertriatlon
1.6.25. Atletski mednarodni miting Kranj 2019 - memorial VučkoKranjatletika
1.6.6. Mednarodni Plavalčkov mitingu Brestanicaplavanje
31.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ NG..Nova Goricaatletika
30.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ Lj. Ljubljanaatletika
30.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ KR..Kranjatletika
29.5.ŠŠT področna atletika posamično VEVelenjeatletika
28.5.Prvenstvo Ljubljanskih OŠ v akvatlonu in triatlonuLjubljanatriatlon
28.5.ŠŠT področna atletika posamično BRBrežiceatletika
27.5.ŠŠT področna atletika posamično DOM..Domžaleatletika
27.5.ŠŠT področna atletika posamično RAV..Črna na Koroškematletika
25.5.19. MAM Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladivaSlovenska Bistricaatletika
25.5.Triatlon AnkaranAnkarantek
25.5.Primorski teki AnkaranAnkarantek
25.5.14. DM tekLjubljanatek
24.5.ŠŠT področna atletika posamično POPostojnaatletika
24.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ GR..Ljubljanaatletika
23.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina BLjubljanaatletika - šolska
23.5.13. Atletska olimpijadaSlovenske Konjiceatletika
23.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina CLjubljanaatletika - šolska
22.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina DLjubljanaatletika - šolska
22.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina ALjubljanaatletika - šolska
21.5.ŠŠT področna posamično OŠ Novo mestoNovo mestoatletika - šolska
20.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ MS..Murska Sobotaatletika
20.5.ŠŠT področno posamična atl. OŠ CeljeCeljeatletika - šolska
19.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14)Velenjeatletika
18.5.39. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v polmaratonuRadencitek
18.5.39. Maraton treh src - Veveričke in SrčkiRadencitek
18.5.44. MM pokal mesta LjubljanaLjubljana - Kodeljevoplavanje
18.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
18.5.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 2. tekmaLjubljanaatletika
18.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12)Mariboratletika
15.5.FINALE Posamično prvenstvo Slovenije za Srednje šoleMariboratletika
14.5.ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICSSplitatletika
14.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ KP..Koperatletika
12.5.Mednarodni miting Radovljica 2019 in memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovireRadovljicaatletika
11.5.39. Mednarodni plavalni miting IlirijaLjubljanaplavanje
11.5.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 1. tekmaVelenjeatletika
11.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeVelenjeatletika
10.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ KR.Kranjatletika
10.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ NG..Nova Goricaatletika
9.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ MS..Murska Sobotaatletika
9.5.ŠŠT medobčinska posamična atl. OŠ MSMurska Sobotaatletika
8.5.ŠŠT področno posamična atl. SŠ CeljeCeljeatletika
8.5.Občinsko prvenstvo v atletiki MedvodeTacenatletika
8.5.ŠŠT medobčinska posamična atl. OŠ CeljeCeljeatletika - šolska
7.5.Medobčinsko atletsko prvenstvo Sl. BistricaSlovenska Bistricaatletika
7.5.ŠŠT področna posamično SŠ Novo mestoNovo mestoatletika
7.5.ŠŠT občinska posamično OŠ Novo mestoNovo mestoatletika - šolska
6.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ MB..Mariboratletika
6.5.ŠŠT atletika posamično SŠ LjubljaneLjubljanaatletika - šolska
28.4.Rudarski tekHrastniktek
27.4.Duatlon LogatecLogatectriatlon
20.4.XVI. Atletski miting Šentjur 2019Šentjuratletika
20.4.11. FormaratonLjubljanatek
16.4.Občinski kros za srednje šole LjubljanaLjubljana - Tivolikros
16.4.Občinski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina BLjubljana - Tivolikros
16.4.Občinski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina ALjubljana - Tivolikros
14.4.Luka Koper 6. Istrski maratonPortorožtek
13.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihVelenjeatletika
13.4.Prvenstvo Slovenije v tekmovalni hojiVelenjeatletika
13.4.MitingVelenjeatletika
13.4.14. Istrski tek poklicnih gasilcevKopertek
7.4.Hop na GradLjubljanski gradtek
6.4.4. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
6.4.Duatlon RibnicaRibnicatriatlon
28.3.ŠŠT Plavanje SŠ LjubljanaLjubljanaplavanje
27.3.ŠŠT Plavanje OŠ LjubljanaLjubljanaplavanje
24.3.19. Mali kraški maratonSežanatek
24.3.Veteransko državno plavalno prvenstvoLjubljanaplavanje
23.3.Prvenstvo Slovenije v krosuVelenjeatletika
23.3.Kdo se boji bradatega možaBovecalpsko smučanje
23.3.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
16.3.32. Pokal JežekLjubljana - Tivoliplavanje
16.3.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12)Slovenska Bistricaatletika
10.3.MM PINGVINČEK 21+019 KRANJKranjplavanje
9.3.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14)Ljubljanaatletika
8.3.Grubin memorial VSLKranjska Goraalpsko smučanje
3.3.Cicibančkov VSL za pokal AlpeaktivKranjska Goraalpsko smučanje
2.3.29. Pokljuški maraton ASPokljukasmučarski tek
17.2.Little foxMariboralpsko smučanje
16.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
16.2.Tek dveh deželRateče - Planicasmučarski tek
12.2.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,FINALELjubljanaatletika
10.2.25. Pokal Rok PetrovičKranjska Goraalpsko smučanje
9.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
7.2.ŠŠT področno VSL SŠ področje LJ+NMKranjska Goraalpsko smučanje
6.2.ŠŠT področno VSL OŠ področje LJ+NM+GRKranjska Goraalpsko smučanje
2.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
2.2.Miting v dvoraniNovo mestoatletika
31.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina D Ljubljanaatletika
30.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina CLjubljanaatletika
29.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina BLjubljanaatletika
28.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina ALjubljanaatletika
26.1.Miting v dvoraniNovo mestoatletika
26.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani v tekmovalni hojiNovo mestoatletika
26.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)Novo mestoatletika
19.1.Šolski Pokljuški maraton Pokljukasmučarski tek
19.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2006 in 2007Celjeatletika
19.1.Miting v dvoraniCeljeatletika
18.1.Dan snega - rekreacijaLjubljana - Tromostovjesmučarski tek
18.1.Dan snega - Pokal AlpinaLjubljana - Tromostovjesmučarski tek
16.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
12.1.2. kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
12.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
12.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2009Slovenska Bistricaatletika
12.1.Miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika