Rezultati

Kategorije
MStep Up BTC City - Moški
ZStep Up BTC City - Ženske
G1Step Up - Gasilci
BFStep Up - Black Friday
EMEkstremni Step Up - Moški
EZEkstremni Step Up - Ženske
TMStep Up Triglav run - Moški
TZStep Up Triglav run - Ženske
S3Step Up - Štafete Decathlon
G3Step Up - Štafeta  - Gasilci
WWheelchair
GEStep Up - Ekstremna Štafeta  - Gasilci
DDecathlon štafeta
MAStep Up BTC City - Moški A (1989 in mlajši)
MBStep Up BTC City - Moški B (1988 - 1979)
MCStep Up BTC City - Moški C (1978 - 1969)
MDStep Up BTC City - Moški D (1968 in starejši)
ZAStep Up BTC City - Ženske A (1989 in mlajše)
ZBStep Up BTC City - Ženske B (1988 - 1979)
ZCStep Up BTC City - Ženske C (1978 - 1969)
ZDStep Up BTC City - Ženske D (1968 in starejše)
Rezultati

Alive Step Up

Ljubljana, 17.11.2018

M - Step Up BTC City - Moški

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubRezultat
147Mikloša MatjažSLOKGT Papež0:01:52
255Pegam DavidSLO 0:01:54
338Kmet SimonSLO 0:01:57
450Ogris VidSLO 0:02:03
532Grossegger ChristofAUTDieselSport0:02:08
641Kovač UrošSLO 0:02:09
7111Eder JosefAUT 0:02:11
869Španring KlemenSLOASB0:02:12
965Suhadolnik LukaSLOTKL0:02:13
1080Vogrin DavidSLO 0:02:14
11112Sluga ReneSLO 0:02:15
1242Kutoša DavidSLO 0:02:25
1244Majster AlešSLO/0:02:25
1219Čretnik LukaSLORK Team0:02:25
1578Vodopivec LukaSLOmbk sportR. si0:02:29
1675Velkavrh JureSLOKK Zapravljivček0:02:32
1661Rakuša IztokSLOŠd amela0:02:32
1818Čarman MihaSLO 0:02:33
195Urankar DavidSLO 0:02:34
202Pucelj MatjažSLOAlive0:02:38
2128Gnus TomažSLO 0:02:40
2279Vogrin DomenSLO 0:02:41
2363Somrak MatjažSLO 0:02:43
2451Osojnik BorutSLO 0:02:50
2476Vidic MaticSLO 0:02:50
2670Špenko AnzeSLODecathlon Slovenija0:02:52
2712Avbelj BlazSLOalive0:02:55
2860Primožič JaniSLO 0:02:59
2956Petric VidakSLO 0:03:00
3072Tratnik JernejSLO 0:03:01
3177Vodlan TomažSLO 0:03:02
3281Vulič ArneSLO 0:03:03
3374Valas LukaSUI 0:03:04
3471Totter MatjažSLO 0:03:07
3549Musić MatejSLODecathlon0:03:09
363Jankovski JaneSLO 0:03:14
3636Jan JureSLOCONFIRME D.O.O.0:03:14
3848Mohoric FranciSLOKBZ0:03:15
3810Bitenc UrošSLOAlive0:03:15
4057Platovšek NejcSLO 0:03:16
4168Škufca BlažSLO 0:03:17
4267Širovnik RokSLO 0:03:23
4235Hribernik LukaSLO/0:03:23
4440Kolar BorutSLO 0:03:25
444Težak Tešky AndrejSLOstandupmaratonec, Alive0:03:25
4627Fric NejcSLO 0:03:26
4717Cugmas JožeSLOKolesarski klub Rogla0:03:29
472014Kern MihaSLOAlive0:03:29
4966Šelih MiranSLOTEAM ERDINGER ALKOHOLFREI0:03:30
4946Miklič ŽigaSLO/0:03:30
5111Arifović DanijelSLO 0:03:31
5120Črne MatejSLODecathlon Slovenija0:03:31
5315Bukovec JakaSLODecathlon Slovenija0:03:33
5334Kogovšek StaneSLO 0:03:33
5522Devetak PrimožSLODecathlon Slovenija0:03:35
5637Kernulc MaticSLO 0:03:39
5731Gorjup ArminSLO 0:03:42
5713Bedenik MaticSLO/0:03:42
5929Gorenc JernejSLO 0:03:44
6053Pavlin AntonSLOVaruh zdravja0:03:49
6082Zajc JožeSLOŠd Izlake0:03:49
6226Fliser ŽigaSLO 0:03:53
6339Kmet KlemenSLO 0:03:57
6464Strupeh KlemenSLO/0:04:02
65110Bučan KlemenSLO 0:04:10
6673Turk AntonioSLODecathlon Slovenija0:04:17
6745Martinjak TomiSLOčrnuški mulci0:04:19
6824Erceg IgorSLORolerski klub Ljubljana0:04:26
6925Ferbežar DejanSLO 0:04:27
6943Lebar NejcSLODecathlon Slovenija0:04:27
7159Presiček MihaSLO 0:04:52
7252Ovšek BorisSLO 0:05:39