Rezultati

Kategorije
AMAkvabike - moški skupno
AZAkvabike - ženske skupno
DMDuatlon - moški skupno
DZDuatlon - ženske skupno
ETUMETU - moški
ETUZETU - ženske
OMOlimpik triatlon - moški skupno
OZOlimpik triatlon - ženske skupno
CM1Cici akvatlon - cicibani
CM2Cici akvatlon - mlajši dečki
CZ1Cici akvatlon - cicibanke
CZ2Cici akvatlon - mlajše deklice
RDŠtafetni triatlon - duatlonska ekipa
RFŠtafetni triatlon - ženska ekipa
RMŠtafetni triatlon - moška ekipa
RXŠtafetni triatlon - mešana ekipa
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SM3Super sprint triatlon - mlajši mladinci
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
SZ3Super sprint triatlon - mlajše mladinke
VM1Triatlon za vsakogar - člani
VM2Triatlon za vsakogar - veterani 1
VM3Triatlon za vsakogar - veterani 2
VM4Medicus rekreativni triatlon
VZ1Triatlon za vsakogar - članice 1
VZ2Triatlon za vsakogar - veteranke 1
VZ3Triatlon za vsakogar - veteranke 2
AM1Akvabike - starejši mladinci
AM2Akvabike - člani 1
AM3Akvabike - člani 2
AM4Akvabike - veterani 1
AM5Akvabike - veterani 2
AM6Akvabike - veterani 3
AM7Akvabike - veterani 4
AM8Akvabike - veterani 5
AM9Akvabike - veterani 6
AMAAkvabike - veterani 7
AZ1Akvabike - starejše mladinke
AZ2Akvabike - članice 1
AZ3Akvabike - članice 2
AZ4Akvabike - veteranke 1
AZ5Akvabike - veteranke 2
AZ6Akvabike - veteranke 3
AZ7Akvabike - veteranke 4
AZ8Akvabike - veteranke 5
AZ9Akvabike - veteranke 6
AZAAkvabike - veteranke 7
D_AM1Državno prvenstvo - Akvabike - starejši mladinci
D_AM2Državno prvenstvo - Akvabike - člani 1
D_AM3Državno prvenstvo - Akvabike - člani 2
D_AM4Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 1
D_AM5Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 2
D_AM6Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 3
D_AM7Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 4
D_AM8Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 5
D_AM9Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 6
D_AMADržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 7
D_AZ1Državno prvenstvo - Akvabike - starejše mladinke
D_AZ2Državno prvenstvo - Akvabike - članice 1
D_AZ3Državno prvenstvo - Akvabike - članice 2
D_AZ4Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 1
D_AZ5Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 2
D_AZ6Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 3
D_AZ7Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 4
D_AZ8Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 5
D_AZ9Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 6
D_AZADržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 7
DM1Duatlon - starejši mladinci
DM2Duatlon - člani 1
DM3Duatlon - veterani 1
DM4Duatlon - veterani 2
DZ1Duatlon - starejše mladinke
DZ2Duatlon - članice 1
DZ3Duatlon - veteranke 1
DZ4Duatlon - veteranke 2
OM1Olimpik triatlon - starejši mladinci
OM2Olimpik triatlon - člani 1
OM3Olimpik triatlon - člani 2
OM4Olimpik triatlon - veterani 1
OM5Olimpik triatlon - veterani 2
OM6Olimpik triatlon - veterani 3
OM7Olimpik triatlon - veterani 4
OM8Olimpik triatlon - veterani 5
OM9Olimpik triatlon - veterani 6
OMAOlimpik triatlon - veterani 7
OZ1Olimpik triatlon - starejše mladinke
OZ2Olimpik triatlon - članice 1
OZ3Olimpik triatlon - članice 2
OZ4Olimpik triatlon - veteranke 1
OZ5Olimpik triatlon - veteranke 2
OZ6Olimpik triatlon - veteranke 3
OZ7Olimpik triatlon - veteranke 4
OZ8Olimpik triatlon - veteranke 5
OZ9Olimpik triatlon - veteranke 6
OZAOlimpik triatlon - veteranke 7
D_OM1Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejši mladinci
D_OM2Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 1
D_OM3Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 2
D_OM4Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 1
D_OM5Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 2
D_OM6Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 3
D_OM7Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 4
D_OM8Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 5
D_OM9Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 6
D_OMADržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 7
D_OZ1Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejše mladinke
D_OZ2Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 1
D_OZ3Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 2
D_OZ4Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 1
D_OZ5Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 2
D_OZ6Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 3
D_OZ7Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 4
D_OZ8Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 5
D_OZ9Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 6
D_OZADržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 7
Rezultati

Triglav triatlon Bled 2022

Bled, 3.9.2022

OM - Olimpik triatlon - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1500MEDVED JakobSLOTK LJUBLJANA20:23 (0:20) 1:05:45 (0:35) 0:35:042:02:09
2534PODGORŠEK ŽigaSLOTK UTRIP21:39 (0:23) 1:05:34 (0:38) 0:35:002:03:15
3480SINKÓ-URIBE AurélHUNTISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB19:11 (0:27) 1:08:00 (0:45) 0:35:372:04:02
4466KOVÁCS Márton SomaHUNPSN ZRT. TRIATLON19:49 (0:26) 1:07:25 (0:38) 0:36:412:05:01
5498MAMIČ JakobSLOTK LJUBLJANA21:42 (0:21) 1:05:52 (0:39) 0:37:242:06:00
6502MAJDIČ JureSLOTK LOGATEC21:16 (0:27) 1:05:56 (0:51) 0:39:002:07:32
7569POGAČAR ŽanSLO  () () 2:07:57
8570TIBERIO DanieleITA 19:47 (0:59) 1:07:05 (0:53) 0:39:122:07:58
9519NUNAR MatevžSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT23:40 (0:56) 1:07:21 (0:58) 0:35:372:08:34
10487KOSOVEL LukaSLOTK AJDOVŠČINA21:36 (0:27) 1:05:37 (0:46) 0:43:112:11:39
11503ŠKRINJARIĆ BrunoCROTK MAKSIMIR25:26 (0:40) 1:09:28 (0:58) 0:36:032:12:36
12533PETELINŠEK AmadejSLOTK UTRIP23:38 (0:28) 1:10:18 (0:47) 0:37:482:13:02
13537VERBIČ ČrtSLOTK UTRIP21:41 (0:22) 1:12:22 (0:48) 0:38:582:14:12
14517LIPOVŠEK JanSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT26:32 (0:30) 1:09:38 (0:38) 0:38:342:15:53
15506MARENČE Jan SLOTK NOVO MESTO26:35 (0:48) 1:08:58 (1:14) 0:39:392:17:17
16437LUČOVNIK Miha SLO3K ŠPORT24:44 (0:34) 1:10:15 (0:53) 0:40:592:17:28
17495MIHELIČ DejanSLOTK INLES RIKO RIBNICA26:50 (0:31) 1:10:29 (1:14) 0:39:472:18:54
18511FLAJNIK BineSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT28:39 (0:29) 1:11:09 (1:12) 0:37:442:19:15
19514KOMPAN ZlatkoSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT28:08 (0:31) 1:07:28 (0:47) 0:42:312:19:27
20490ČESEN GregaSLOTK GORENJSKA26:40 (0:26) 1:15:00 (0:40) 0:40:422:23:30
21493VRHUNC TilenSLOTK GORENJSKA26:44 (0:28) 1:14:54 (0:52) 0:41:572:24:57
22541ŠPORČIĆ MarioCROTRIATLON KLUB MAKSIMIR25:19 (0:35) 1:15:11 (1:15) 0:42:472:25:09
23550BAŠIČ MarkoSLO 25:22 (0:34) 1:10:42 (1:40) 0:47:082:25:28
24469ŠEKORANJA JanezSLOŠD AKSON28:39 (0:45) 1:14:20 (0:55) 0:43:102:27:52
25460GERNGROß StefanAUTPEWAG RACING TEAM28:42 (0:34) 1:15:29 (0:59) 0:42:482:28:33
26553BRUMAT FaustoITA 30:09 (0:37) 1:14:46 (1:03) 0:42:222:28:59
27542BATUR LukaCROTRIATLON KLUB SWIBIR25:43 (0:34) 1:17:15 (0:52) 0:45:362:30:01
28546HAMERLI PeterHUNVTE28:34 (0:49) 1:14:33 (0:54) 0:45:142:30:06
29547ROBINIK PrimožSLOWIDEX TEAM28:29 (1:30) 1:14:57 (1:31) 0:43:402:30:10
30522PILIH TomažSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT32:31 (0:38) 1:13:05 (0:55) 0:44:072:31:19
31564MIŠMAŠ GregorSLO 26:51 (0:37) 1:17:28 (0:52) 0:47:062:32:57
32472KAMPJUT Gregor SLOŠD TURBO M31:09 (0:39) 1:14:35 (1:12) 0:45:262:33:02
33507MEH JureSLOTK NOVO MESTO31:04 (0:35) 1:14:31 (0:44) 0:46:262:33:22
34540ĐURIĆ GoranCROTRIATLON KLUB MAKSIMIR29:26 (0:32) 1:17:14 (1:04) 0:45:172:33:34
35453ROŽAC RokSLOJK TRI TEAM29:06 (1:23) 1:18:16 (1:04) 0:44:012:33:52
36438MARTINČIČ DarjanSLO3K ŠPORT33:08 (0:38) 1:15:12 (1:00) 0:45:022:35:01
37524POHLEN BoštjanSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT26:35 (1:20) 1:17:28 (1:03) 0:48:442:35:12
38446ŽILAVEC GašperSLOGOZILLA.SI31:07 (1:00) 1:18:13 (1:01) 0:43:582:35:21
39452ROBEK BoŠtjanSLOJK TRI TEAM35:59 (1:00) 1:15:07 (1:14) 0:42:212:35:43
40451PETRIČ SlavkoSLOJK TRI TEAM26:50 (0:55) 1:18:26 (1:32) 0:49:012:36:46
41478LEPOJIČ SašoSLOTEAM BTS COMPANY31:07 (0:34) 1:17:00 (1:14) 0:46:512:36:49
42491SKOK DomenSLOTK GORENJSKA33:56 (0:59) 1:15:12 (1:05) 0:47:402:38:54
43526ROMŠAK MatijaSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT31:13 (0:55) 1:19:59 (1:02) 0:45:492:39:02
44560KOZUH ZigaSLO 29:55 (1:15) 1:20:01 (1:34) 0:47:172:40:05
45512HREN MarkoSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT39:24 (0:46) 1:16:11 (1:09) 0:43:532:41:26
46435ALYMOV VladimirSLO3K ŠPORT28:10 (1:06) 1:26:38 (1:28) 0:44:042:41:28
47572ZUTIC MatijaSLO 29:00 (0:36) 1:23:44 (0:55) 0:47:282:41:46
48463THALER MatjažSLOPLAJATEAM41:38 (0:32) 1:13:23 (1:44) 0:45:152:42:32
49471ROŠKARIČ AndrejSLOŠD SLOMŠEK36:26 (0:59) 1:18:20 (1:13) 0:45:592:43:00
50525RESNIK BorutSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT35:28 (0:33) 1:18:48 (1:15) 0:46:552:43:01
51484GOSTINČAR RobertSLOTK 3LIFE31:05 (0:40) 1:26:09 (1:17) 0:45:032:44:15
52457BEURNAUX GuillaumeFRALEMON GRASS TRIAHTLON34:40 (1:03) 1:20:05 (1:30) 0:47:332:44:54
53552BRATUN TomažSLO 31:03 (0:52) 1:22:48 (1:25) 0:48:592:45:08
54485KLOBUČAR TilenSLOTK 3LIFE35:49 (1:10) 1:17:32 (1:11) 0:49:282:45:13
55436HREŠČAK MatejSLO3K ŠPORT35:12 (1:10) 1:22:28 (1:38) 0:44:502:45:19
56559IBANEZ TomasDEU 32:40 (1:34) 1:27:58 (1:00) 0:42:212:45:35
57518MARTIČ ZvezdanSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT29:39 (0:36) 1:24:50 (0:58) 0:49:472:45:52
58464RADOJČIČ NejcSLOPLAYA38:16 (1:27) 1:19:08 (2:19) 0:44:572:46:10
59520PETEK MaticSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT33:54 (1:02) 1:27:45 (1:00) 0:44:462:48:29
60561KRŽMANC GašperSLO 34:54 (2:20) 1:22:55 (2:08) 0:46:302:48:50
61696LIBANORA LucaITA 31:56 (0:56) 1:21:30 (1:02) 0:54:062:49:32
62566OZMEC LeonSLO 34:34 (1:34) 1:22:34 (1:25) 0:49:502:49:58
63556FEGAC MaurizioITA 26:56 (0:50) 1:27:45 (1:01) 0:54:142:50:49
64462PREGELJ MatejSLOPLAJATEAM35:36 (1:58) 1:19:34 (1:46) 0:52:002:50:56
65473PACAK LukasSLOŠD TURBO M28:55 (1:38) 1:22:03 (1:33) 0:57:222:51:33
66538NADVEŽNIK RobertSLOTK VELENJE 31:55 (1:06) 1:25:39 (1:20) 0:52:292:52:32
67447DOLINAR GregorSLOGRS KRANJ35:57 (1:59) 1:25:57 (1:26) 0:48:462:54:07
68461PLAHUTNIK JakaSLOPLAJA TEAM30:03 (0:54) 1:28:00 (2:03) 0:53:242:54:26
69563MAHKOVIČ MarkoSLO 30:59 (1:21) 1:27:40 (1:57) 0:52:462:54:46
70496DEBENEC BojanSLOTK LJUBLJANA33:23 (1:09) 1:22:18 (1:37) 0:58:052:56:35
71551BIZJAK SandiSLO 36:06 (2:23) 1:21:34 (2:14) 0:54:492:57:08
72565NIKOLIC TomislavSRB 35:30 (1:50) 1:26:09 (0:50) 0:53:122:57:33
73439PENKO TomažSLO3K ŠPORT35:20 (2:07) 1:21:29 (2:08) 0:57:242:58:30
74562LANG BrianUSA 34:20 (1:30) 1:31:15 (2:04) 0:50:392:59:50
75474ZAJC Robert PeterSLOŠDTURBO M35:29 (2:03) 1:26:12 (1:27) 0:57:213:02:34
76529SIKOŠEK EdoSLOTK TRISPORT KAMNIK 35:25 (2:23) 1:33:32 (1:37) 0:52:013:05:01
77445KOREN RokSLOBREZMEJNI36:23 (2:02) 1:28:53 (1:01) 0:58:063:06:26
78544HOFMEIJER RemyNEDTRIOSS35:56 (1:17) 1:34:50 (2:42) 0:52:293:07:16
79479BUZETI ŠtefanSLOTEAM TURBO TROPOVCI39:40 (2:29) 1:33:01 (1:26) 0:51:553:08:34
80448LINTON TommyGBRHIELBOW TC38:02 (1:14) 1:34:28 (2:23) 0:53:393:09:49
81508DOLINAR LenartSLOTK ŠMARNOGORSKA NAVEZA33:32 (2:12) 1:30:07 (1:50) 1:03:123:10:55
82492TERAN AlesSLOTK GORENJSKA39:17 (1:31) 1:35:27 (2:16) 1:04:033:22:37
83505MAKSL FrancSLOTK NOVO MESTO49:08 (3:31) 1:16:55 (1:33) DNF
83531MANDIČ MarkSLOTK UTRIP21:37 (0:23) 1:23:37 () DNF
83535PODGORŠEK NejcSLOTK UTRIP21:38 (0:21) () DNF
83527URBANIJA BoštjanSLOTK TRISPORT CSE PROJEKT () () DNF
83441MEDVECZKY MatejSVK3NT BRATISLAVA23:13 (0:22) () DNF
83442POLÁK JurajSVK3NT BRATISLAVA23:13 (0:22) () DNF
83456RADOS IgorSRBKOLOSEUM31:51 (1:19) 1:40:44 (1:34) 1:01:32DNF
83486ILIJAŠ TomiSLOTK AJDOVŠČINA () () DNF
83481DENHOF JohnSLOTK 3KM46:10 (2:12) 1:28:38 (1:29) 1:00:05DNF
83483BOJANC KlemenSLOTK 3LIFE20:28 (0:23) 1:05:36 (0:57) DNF
83470GNIDOVEC AndrejSLOŠD POVODNI MOŽ () () DNF
83549BANOVAC VedranCRO 38:26 (2:35) 1:24:35 (2:10) 0:54:57DNF
95567PEJIC MiloradSRB 25:05 (1:21) 1:36:34 (2:43) 0:19:35DQ
95475GAŽO MárioSVKŠK TRICLUB NITRA34:51 (1:40) 1:30:08 (1:04) 0:22:04DQ