Rezultati

Kategorije
AMAkvabike - moški skupno
AZAkvabike - ženske skupno
DMDuatlon - moški skupno
DZDuatlon - ženske skupno
ETUMETU - moški
ETUZETU - ženske
OMOlimpik triatlon - moški skupno
OZOlimpik triatlon - ženske skupno
CM1Cici akvatlon - cicibani
CM2Cici akvatlon - mlajši dečki
CZ1Cici akvatlon - cicibanke
CZ2Cici akvatlon - mlajše deklice
RDŠtafetni triatlon - duatlonska ekipa
RFŠtafetni triatlon - ženska ekipa
RMŠtafetni triatlon - moška ekipa
RXŠtafetni triatlon - mešana ekipa
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SM3Super sprint triatlon - mlajši mladinci
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
SZ3Super sprint triatlon - mlajše mladinke
VM1Triatlon za vsakogar - člani
VM2Triatlon za vsakogar - veterani 1
VM3Triatlon za vsakogar - veterani 2
VM4Medicus rekreativni triatlon
VZ1Triatlon za vsakogar - članice 1
VZ2Triatlon za vsakogar - veteranke 1
VZ3Triatlon za vsakogar - veteranke 2
AM1Akvabike - starejši mladinci
AM2Akvabike - člani 1
AM3Akvabike - člani 2
AM4Akvabike - veterani 1
AM5Akvabike - veterani 2
AM6Akvabike - veterani 3
AM7Akvabike - veterani 4
AM8Akvabike - veterani 5
AM9Akvabike - veterani 6
AMAAkvabike - veterani 7
AZ1Akvabike - starejše mladinke
AZ2Akvabike - članice 1
AZ3Akvabike - članice 2
AZ4Akvabike - veteranke 1
AZ5Akvabike - veteranke 2
AZ6Akvabike - veteranke 3
AZ7Akvabike - veteranke 4
AZ8Akvabike - veteranke 5
AZ9Akvabike - veteranke 6
AZAAkvabike - veteranke 7
D_AM1Državno prvenstvo - Akvabike - starejši mladinci
D_AM2Državno prvenstvo - Akvabike - člani 1
D_AM3Državno prvenstvo - Akvabike - člani 2
D_AM4Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 1
D_AM5Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 2
D_AM6Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 3
D_AM7Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 4
D_AM8Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 5
D_AM9Državno prvenstvo - Akvabike - veterani 6
D_AMADržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 7
D_AZ1Državno prvenstvo - Akvabike - starejše mladinke
D_AZ2Državno prvenstvo - Akvabike - članice 1
D_AZ3Državno prvenstvo - Akvabike - članice 2
D_AZ4Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 1
D_AZ5Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 2
D_AZ6Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 3
D_AZ7Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 4
D_AZ8Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 5
D_AZ9Državno prvenstvo - Akvabike - veteranke 6
D_AZADržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 7
DM1Duatlon - starejši mladinci
DM2Duatlon - člani 1
DM3Duatlon - veterani 1
DM4Duatlon - veterani 2
DZ1Duatlon - starejše mladinke
DZ2Duatlon - članice 1
DZ3Duatlon - veteranke 1
DZ4Duatlon - veteranke 2
OM1Olimpik triatlon - starejši mladinci
OM2Olimpik triatlon - člani 1
OM3Olimpik triatlon - člani 2
OM4Olimpik triatlon - veterani 1
OM5Olimpik triatlon - veterani 2
OM6Olimpik triatlon - veterani 3
OM7Olimpik triatlon - veterani 4
OM8Olimpik triatlon - veterani 5
OM9Olimpik triatlon - veterani 6
OMAOlimpik triatlon - veterani 7
OZ1Olimpik triatlon - starejše mladinke
OZ2Olimpik triatlon - članice 1
OZ3Olimpik triatlon - članice 2
OZ4Olimpik triatlon - veteranke 1
OZ5Olimpik triatlon - veteranke 2
OZ6Olimpik triatlon - veteranke 3
OZ7Olimpik triatlon - veteranke 4
OZ8Olimpik triatlon - veteranke 5
OZ9Olimpik triatlon - veteranke 6
OZAOlimpik triatlon - veteranke 7
D_OM1Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejši mladinci
D_OM2Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 1
D_OM3Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 2
D_OM4Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 1
D_OM5Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 2
D_OM6Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 3
D_OM7Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 4
D_OM8Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 5
D_OM9Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 6
D_OMADržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 7
D_OZ1Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejše mladinke
D_OZ2Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 1
D_OZ3Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 2
D_OZ4Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 1
D_OZ5Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 2
D_OZ6Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 3
D_OZ7Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 4
D_OZ8Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 5
D_OZ9Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 6
D_OZADržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 7
Rezultati

Triglav triatlon Bled 2022

Bled, 3.9.2022

ETUZ - ETU - ženske

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1108Huys TabeaAUT 05:27 (0:23) 20:19 (0:40) 12:250:39:16
2114Crociani SaraITA 05:28 (0:24) 20:41 (0:39) 12:050:39:19
3110Młynarska JózefinaPOL 05:58 (0:26) 20:13 (0:47) 11:550:39:20
4101Herrmann FelipaGER 05:52 (0:24) 20:16 (0:40) 12:150:39:29
5169Logan OliviaGBR 05:39 (0:21) 20:33 (0:39) 12:170:39:30
6103Dequae NeleBEL 06:03 (0:24) 20:05 (0:39) 12:200:39:33
7109Hadravova KateřinaCZE 06:11 (0:25) 19:58 (0:46) 12:210:39:44
8135Hehenwarter LindaAUT 05:47 (0:26) 20:23 (0:46) 12:250:39:49
9115Uherek JohannaGER 05:41 (0:24) 20:30 (0:43) 12:340:39:54
10121Turnbull JessicaGBR 05:49 (0:27) 20:18 (0:43) 12:500:40:09
11128Vansteenkiste RhuneBEL 05:44 (0:26) 20:21 (0:44) 12:560:40:12
12168Van Der Merwe EllieGBR 06:04 (0:29) 20:01 (0:44) 12:540:40:13
13117Mickova KaterinaCZE 05:43 (0:29) 20:23 (0:42) 12:570:40:16
14165Hornung MeganGBR 06:05 (0:31) 20:42 (0:46) 12:110:40:17
15124Laschi RacheleITA 06:00 (0:25) 20:54 (0:46) 12:140:40:20
16166Fahrenson EmmaGER 05:56 (0:29) 20:50 (0:44) 12:250:40:25
17154Huber MirjamGER 05:39 (0:34) 20:25 (0:42) 13:110:40:33
18111Wąsik MajaPOL 06:29 (0:21) 20:48 (0:44) 12:110:40:36
19120Hauser LeonieAUT 06:03 (0:27) 20:46 (0:45) 12:350:40:38
20116Sraka LunaSLO 06:08 (0:27) 20:36 (0:45) 12:410:40:39
21130Demarchi EleonoraITA 06:10 (0:27) 20:39 (0:44) 12:490:40:49
22119Ferchmin AleksandraPOL 06:32 (0:23) 20:46 (0:48) 12:220:40:52
23160Bouchti MarielleGER 06:25 (0:27) 20:48 (0:46) 12:240:40:53
24123Prünster FlorentinaAUT 06:16 (0:27) 20:30 (0:46) 12:550:40:56
25122Bauer NicoleAUT 06:05 (0:27) 20:39 (0:40) 13:070:40:59
26125Lehmann SáraHUN 05:50 (0:27) 21:41 (0:42) 12:360:41:19
27140Jedlickova BarboraCZE 06:10 (0:28) 21:02 (0:44) 12:590:41:25
28143Fabók VivienHUN 06:29 (0:26) 20:52 (1:00) 12:400:41:28
29142De Luca IreneITA 06:19 (0:26) 20:55 (0:50) 12:590:41:31
30170Goller LenaITA 05:59 (0:27) 20:46 (0:42) 13:370:41:33
31159Palotai-Avella AlexandraGBR 05:40 (0:23) 20:32 (0:46) 14:120:41:35
32106Salazar StefaniaSVK 06:22 (0:24) 20:55 (0:45) 13:110:41:40
33133Stres TinkaraSLO 06:06 (0:29) 20:38 (0:45) 13:440:41:42
34102Fleerackers HasseBEL 06:07 (0:26) 20:52 (0:45) 13:340:41:45
35147Pietruszyńska JoannaPOL 06:07 (0:33) 21:02 (0:50) 13:140:41:47
36118Wojakiewicz MatyldaPOL 05:47 (0:24) 21:33 (0:47) 13:180:41:51
37158Jarosova KarolinaCZE 06:32 (0:29) 21:25 (0:36) 12:470:41:52
38152Ryšávková EmmaCZE 05:46 (0:29) 21:05 (0:50) 13:420:41:55
39139Geentjens Anne-SophieBEL 06:14 (0:33) 20:55 (0:50) 13:210:41:56
40107Beke EmaSVK 06:16 (0:25) 21:01 (0:45) 13:350:42:04
41171Bende GyöngyvérHUN 05:53 (0:27) 20:37 (0:51) 14:160:42:06
42126Fraňková NatalieCZE 06:22 (0:32) 20:51 (0:49) 13:310:42:07
43146Cantamessa ElisaITA 06:29 (0:26) 20:53 (0:44) 13:350:42:10
44105Navodnik SaraSLO 05:55 (0:32) 20:48 (0:49) 14:080:42:14
45172Górska AmeliaPOL 06:32 (0:23) 20:54 (0:53) 13:410:42:25
46112Dvořáková KristýnaCZE 06:22 (0:24) 20:54 (0:45) 14:050:42:31
47136Pitonakova AgataSVK 06:06 (0:32) 20:32 (0:55) 14:280:42:35
48162Szalast KarolinaPOL 05:37 (0:25) 21:44 (0:43) 14:140:42:44
49104Aryas HilaISR 06:25 (0:24) 22:30 (0:46) 12:450:42:53
50150Roll AmelieAUT 06:24 (0:26) 21:22 (0:47) 14:030:43:05
51144Gyalog InezHUN 06:03 (0:30) 21:38 (0:52) 14:030:43:08
52153Mitchell HannahGBR 06:06 (0:29) 21:23 (0:47) 14:310:43:18
53134Hajszan NayaAUT 06:01 (0:27) 23:10 (0:46) 13:080:43:33
54137Ferranti FedericaITA 06:01 (0:28) 22:03 (0:44) 14:290:43:48
55155Rosin ZofiaPOL 06:30 (0:26) 22:15 (0:45) 14:290:44:28
56145Lehmann OffriISR 06:16 (0:28) 23:12 (0:51) 13:510:44:39
57132Stumpf AnnaHUN 06:17 (0:31) 22:02 (0:55) 14:590:44:46
58164Dvořáková PetraCZE 06:03 (0:30) 22:21 (0:54) 14:580:44:49
59138Maso AlessandraITA 06:05 (0:32) 22:32 (0:56) 14:510:44:59
60167Sporcic RozaCRO 06:39 (0:30) 22:59 (0:47) 14:080:45:05
61148Krzisnik NikaSLO 06:35 (0:31) 24:11 (0:49) 14:360:46:45
62163Potlaček AnaCRO 05:41 (0:29) 25:07 (0:44) 15:100:47:12
63173Kotnik ZojaSLO 06:58 (0:25) 23:56 (0:45) 15:070:47:14
64149Popovicova LorianaSVK 06:34 (0:28) 25:05 (0:42) 14:330:47:24
65157Kasalo MarlenaCRO 07:03 (0:27) 24:34 (0:45) 14:500:47:41
66141Bán LillaHUN 06:20 (0:30) 25:30 (0:43) 14:510:47:56
67161Beggio MartaITA 06:37 (0:30) 24:13 (0:48) 16:180:48:28
68156Bezlaj EvaSLO 07:39 (0:36) 26:29 (0:52) 14:470:50:24
69151Starcevic MagdalenaCRO 06:03 (0:29) () DNF
69131Besenyei Anna MariaROU 06:09 (0:30) 27:15 () DNF