Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint duatlon - Moški skupno
SZSuper sprint duatlon - Ženske skupno
TMSprint duatlon - moški skupno
TZSprint duatlon - ženske skupno
CM1Cici duatlon - Cicibani (2010 in mlajši)
CM2Cici duatlon - Mlajši dečki (2008-2009)
CZ1Cici duatlon - Cicibanke (2010 in mlajše)
CZ2Cici duatlon - Mlajše deklice (2008-2009)
SM1Super sprint duatlon - Starejši dečki (2006-2007)
SM2Super sprint duatlon - Kadeti (2004-2005)
SM3Duatlon za vsakogar - moški
SZ1Super sprint duatlon - Starejše deklice (2006-2007)
SZ2Super sprint duatlon - Kadetinje (2004-2005)
SZ3Duatlon za vsakogar - ženske
TM1Sprint duatlon - Mlajši mladinci (2002-2003)
TM2Sprint duatlon - Starejši mladinci (2000-2001)
TM3Sprint duatlon - Člani 1 (1990-1999)
TM4Sprint duatlon - Člani 2 (1980-1989)
TM5Sprint duatlon - Veterani 1 (1975-1979)
TM6Sprint duatlon - Veterani 2 (1970-1974)
TM7Sprint duatlon - Veterani 3 (1965-1969)
TM8Sprint duatlon - Veterani 4 (1960-1964)
TM9Sprint duatlon - Veterani 5 (1955-1959)
TZ1Sprint duatlon - Mlajše mladinke (2002-2003)
TZ2Sprint duatlon - Starejše mladinke (2000-2001)
TZ3Sprint duatlon - Članice 1 (1990-1999)
TZ4Sprint duatlon - Članice 2 (1980-1989)
TZ5Sprint duatlon - Veteranke 1 (1975-1979)
TZ6Sprint duatlon - Veteranke 2 (1970-1974)
TZ7Sprint duatlon - Veteranke 3 (1965-1969)
TZ8Sprint duatlon - Veteranke 4 (1960-1964)
TZ9Sprint duatlon - Veteranke 5 (1955-1959)
TM10Sprint duatlon - Veterani 6 (1950-1954)
TM11Sprint duatlon - Veterani 7 (1949 in starejši)
TZ10Sprint duatlon - Veteranke 6 (1950-1954)
TZ11Sprint duatlon - Veteranke 7 (1949 in starejše)
TMASprint duatlon - Člani 1979 in mlajši brez licence
TMBSprint duatlon - Člani 1978 in starejši brez licence
TZASprint duatlon - Članice 1979 in mlajše brez licence
TZBSprint duatlon - Članice 1978 in starejše brez licence
Rezultati

Duatlon Logatec

Logatec, 27.4.2019

TZ - Sprint duatlon - ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1124BARTOL MONIKASLOTK Inles Riko Ribnica0:17:08 (0:20) 0:34:25 (0:19) 0:07:030:59:18
2125DOLINAR MAJDIČ SIMONASLOTK Inles Riko Ribnica0:17:54 (0:23) 0:34:06 (0:21) 0:07:301:00:17
3141SELIŠKAR ANASLOTK Novo mesto0:18:21 (0:20) 0:33:41 (0:26) 0:08:121:01:03
4151PLUŠKO LANASLOTK Ljubljana0:19:57 (0:22) 0:36:54 (0:23) 0:08:121:05:51
5172POGAČAR NEŽASLOTK Utrip0:20:53 (0:26) 0:35:55 (0:25) 0:08:161:05:57
6155AHAČIČ AJDASLOTK Trisport Kamnik0:21:23 (0:20) 0:35:33 (0:28) 0:08:531:06:39
7150PERKO LIZASLOTK Ljubljana0:21:22 (0:20) 0:37:31 (0:27) 0:09:011:08:43
8152RUS RAHELASLOTK Ljubljana0:21:37 (0:22) 0:39:20 (0:51) 0:09:091:11:21
9162PILIH VITASLOTK Trisport Kamnik0:25:00 (0:21) 0:36:45 (0:26) 0:10:201:12:55
10132MARKOVIČ KOCEN BLANKASLOTK Logatec0:23:11 (0:25) 0:42:04 (0:31) 0:09:251:15:37
11128PODRECA TEASLOTK Inles Riko Ribnica0:24:20 (0:33) 0:40:43 (0:35) 0:10:291:16:42