Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint duatlon - Moški skupno
SZSuper sprint duatlon - Ženske skupno
TMSprint duatlon - moški skupno
TZSprint duatlon - ženske skupno
CM1Cici duatlon - Cicibani (2010 in mlajši)
CM2Cici duatlon - Mlajši dečki (2008-2009)
CZ1Cici duatlon - Cicibanke (2010 in mlajše)
CZ2Cici duatlon - Mlajše deklice (2008-2009)
SM1Super sprint duatlon - Starejši dečki (2006-2007)
SM2Super sprint duatlon - Kadeti (2004-2005)
SM3Duatlon za vsakogar - moški
SZ1Super sprint duatlon - Starejše deklice (2006-2007)
SZ2Super sprint duatlon - Kadetinje (2004-2005)
SZ3Duatlon za vsakogar - ženske
TM1Sprint duatlon - Mlajši mladinci (2002-2003)
TM2Sprint duatlon - Starejši mladinci (2000-2001)
TM3Sprint duatlon - Člani 1 (1990-1999)
TM4Sprint duatlon - Člani 2 (1980-1989)
TM5Sprint duatlon - Veterani 1 (1975-1979)
TM6Sprint duatlon - Veterani 2 (1970-1974)
TM7Sprint duatlon - Veterani 3 (1965-1969)
TM8Sprint duatlon - Veterani 4 (1960-1964)
TM9Sprint duatlon - Veterani 5 (1955-1959)
TZ1Sprint duatlon - Mlajše mladinke (2002-2003)
TZ2Sprint duatlon - Starejše mladinke (2000-2001)
TZ3Sprint duatlon - Članice 1 (1990-1999)
TZ4Sprint duatlon - Članice 2 (1980-1989)
TZ5Sprint duatlon - Veteranke 1 (1975-1979)
TZ6Sprint duatlon - Veteranke 2 (1970-1974)
TZ7Sprint duatlon - Veteranke 3 (1965-1969)
TZ8Sprint duatlon - Veteranke 4 (1960-1964)
TZ9Sprint duatlon - Veteranke 5 (1955-1959)
TM10Sprint duatlon - Veterani 6 (1950-1954)
TM11Sprint duatlon - Veterani 7 (1949 in starejši)
TZ10Sprint duatlon - Veteranke 6 (1950-1954)
TZ11Sprint duatlon - Veteranke 7 (1949 in starejše)
TMASprint duatlon - Člani 1979 in mlajši brez licence
TMBSprint duatlon - Člani 1978 in starejši brez licence
TZASprint duatlon - Članice 1979 in mlajše brez licence
TZBSprint duatlon - Članice 1978 in starejše brez licence
Rezultati

Duatlon Logatec

Logatec, 27.4.2019

SM - Super sprint duatlon - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
173TOMŠIČ STAŠSLOTK Inles Riko Ribnica0:06:23 (0:21) 0:14:09 (0:20) 0:03:350:24:49
287DENŠA ULSLOTK Ljubljana0:06:57 (0:24) 0:13:37 (0:23) 0:03:430:25:06
389DOLGAN TJAŽSLOTK Ljubljana0:06:58 (0:22) 0:13:38 (0:19) 0:03:520:25:10
485ALENABI NIKSLOTK Ljubljana0:06:59 (0:22) 0:13:51 (0:22) 0:04:100:25:45
5100BOJANC DOMENSLOTK Trisport Kamnik0:07:02 (0:21) 0:14:42 (0:24) 0:04:020:26:33
695RIHAR MAISLOTK Ljubljana0:07:05 (0:22) 0:14:40 (0:23) 0:04:060:26:38
766KOVIC JANUŠSLOTK Eklimas Ajdovščina0:07:09 (0:25) 0:15:03 (0:25) 0:03:560:27:00
897VIMOS KOCBEK NEVANSLOTK Ljubljana0:07:20 (0:25) 0:14:51 (0:34) 0:04:140:27:25
9105MEŽNAR MATICSLOTK Trisport Kamnik0:07:28 (0:23) 0:15:21 (0:35) 0:03:570:27:46
10101ČERNELIČ MAKSSLOTK Trisport Kamnik0:07:30 (0:27) 0:15:13 (0:24) 0:04:150:27:51
1168MARC MARKOSLOTK Eklimas Ajdovščina0:07:26 (0:29) 0:15:12 (0:19) 0:04:330:28:01
1272ČOP ALJAŽSLOTK Inles Riko Ribnica0:07:48 (0:25) 0:15:20 (0:20) 0:04:100:28:05
1375ŽAGAR JURIJSLOTK Inles Riko Ribnica0:07:26 (0:27) 0:15:45 (0:21) 0:04:120:28:14
1498BELAJ NIKSLOTK Trisport Kamnik0:07:30 (0:28) 0:15:46 (0:24) 0:04:120:28:21
1588DENŠA TIANSLOTK Ljubljana0:07:36 (0:26) 0:15:30 (0:32) 0:04:190:28:24
1679PIRC URBANSLOTK Logatec0:07:19 (0:39) 0:15:56 (0:18) 0:04:180:28:32
1794MEDVED JURESLOTK Ljubljana0:07:43 (0:26) 0:15:15 (1:34) 0:04:190:29:19
18108RAKAR LENARTSLOTK Trisport Kamnik0:08:10 (0:22) 0:15:55 (0:24) 0:04:440:29:37
1996ŠPAN GARIBALDI ŽAN PASKALSLOTK Ljubljana0:08:09 (0:32) 0:15:59 (0:35) 0:04:300:29:48
2076ŽAGAR TAJSLOTK Inles Riko Ribnica0:08:05 (0:24) 0:16:36 (0:24) 0:04:200:29:50
21186ROTOVNIK TOMAŽSLO 0:08:32 (0:46) 0:15:17 (0:39) 0:04:480:30:04
2274ŽAGAR MATICSLOTK Inles Riko Ribnica0:08:06 (0:28) 0:17:16 (0:21) 0:04:310:30:44
2364KOVAČ PIJSLOTK Eklimas Ajdovščina0:08:47 (0:32) 0:16:17 (0:22) 0:04:590:30:58
2463KARBIČ KARISLOTK Eklimas Ajdovščina0:08:34 (0:29) 0:16:40 (0:24) 0:04:570:31:06
25102DEŽMAN ANŽESLOTK Trisport Kamnik0:08:06 (0:30) 0:17:12 (0:33) 0:05:010:31:24
26109RIFEL NEJCSLOTK Trisport Kamnik0:08:41 (0:40) 0:17:04 (0:32) 0:04:410:31:39
27182FURLAN NERAD JURESLOAK Olimpija0:08:21 (0:23) 0:17:53 (0:23) 0:04:470:31:49
2899BERLEC ALJAŽSLOTK Trisport Kamnik0:08:50 (0:30) 0:17:05 (0:39) 0:04:460:31:53
29138VIDMAR GAJSLOTK Logatec0:08:44 (0:38) 0:17:14 (0:27) 0:04:530:31:58
29107PILIH ARNESLOTK Trisport Kamnik0:08:52 (0:30) 0:16:32 (0:43) 0:05:190:31:58
3182TANZE MIRANSLOTK Logatec0:08:40 (0:27) 0:16:51 (0:24) 0:05:430:32:08
32103MAJDIČ LUKASLOTK Trisport Kamnik0:08:58 (0:28) 0:17:39 (0:24) 0:05:000:32:31
3381ŠALAMUN JAŠASLOTK Logatec0:08:47 (0:31) 0:17:46 (0:42) 0:05:060:32:55
3471VIDMAR ADAMSLOTK Eklimas Ajdovščina0:08:55 (0:29) 0:17:38 (0:50) 0:05:230:33:17