Rezultati

Kategorije
PS_AAPokal Slovenije - Amater
PS_MAPokal Slovenije - Master A
PS_MBPokal Slovenije - Master B
PS_MCPokal Slovenije - Master C
PS_MDPokal Slovenije - Master D
PS_MEPokal Slovenije - Master E
PS_MFPokal Slovenije - Master F
PS_MGPokal Slovenije - Master G
PS_MHPokal Slovenije - Master H
PS_MIPokal Slovenije - Master I
PS_MJPokal Slovenije - Master J
PS_ZAPokal Slovenije - Ženske A
PS_ZBPokal Slovenije - Ženske B
PS_ZCPokal Slovenije - Ženske C
PS_ZDPokal Slovenije - Ženske D
MMoški - skupno
MAMoški do 30 let
MBMoški od 30 do 39 let
MCMoški od 40 do 49 let
MDMoški od 50 do 59 let
MEMoški nad 60 let
ZŽenske - skupno
ZAŽenske do 30 let
ZBŽenske od 30 do 39 let
ZCŽenske od 40 do 49 let
ZDŽenske od 50 do 59 let
ZEŽenske nad 60 let
Rezultati

43. Juriš na Vršič

Kranjska Gora, 3.9.2022

ME - Moški nad 60 let

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlubNettoRezultat
119DEBELJAK JANEZSLOKK Jan Sport0:40:040:40:07
286MULEJ ROBERTSLOKD BRDA DOBROVO0:41:470:42:00
343HOMEC ZORANSLOSlaščičarna Magušar0:42:380:42:47
4100PREŠEREN BRANKOSLOKK ZAVRŠNICA0:45:360:45:45
59BRATINA MARJANSLOKD BRDA DOBROVO0:46:450:46:55
617ČUDEN MARJANSLOteam BTS Company0:49:140:49:26
715CIGOJ ZORKOSLOKD BRDA DOBROVO0:49:590:50:13
814CERAR IGORSLOKK ROGLA0:49:540:50:17
916COLNARIČ SLAVKOSLOŠD TurboM0:50:370:50:46
10177ŠEST ANTONSLOŠ.D. AVGUST GAŠPERIN0:51:050:51:40
1142HAFNER FRANCSLOBambi0:52:000:52:12
12108RAKOŠ DRAGANSLOŠD TURBO M0:53:070:53:19
13151POGRAJC ZVONESLOKK ZAGORSKA DOLINA0:54:090:54:14
14110REVEN DARESLOBAM.BI0:54:160:54:26
1596PLANINC BORISSLOkremen0:55:260:55:46
16190JAGER SREČKOSLOŠENDUK POWER0:55:470:56:04
17176KALAN PAVELSLOŠK LOKA0:56:330:56:52
18194ŠINKOVEC BORUTSLOKD HRASTNIK0:57:420:58:00
19165VIĆIĆ FERDINANDSLOPOLIKOM ROG0:58:030:58:20
20218GOLČMAN ANDREJSLOKK GORJE0:58:100:58:24
21106RAFAEL KONČINASLOKD Hrastnik0:58:000:58:25
22219MAROT RADOSLOŠENTJUR POWER0:58:240:58:54
23105PURKAT FRANCSLOKD Hitri Polži0:58:130:59:03
2463KOŽELJ FRANCISLO 0:58:550:59:19
25161LIPOVEC IVANSLOSTRAVA0:59:061:00:04
2652KIRIČ AVGUSTSLOKD BRDA DOBROVO1:00:031:00:21
27116SAKSIDA MARKOSLOKD BRDA DOBROVO1:00:311:00:55
2875LEKŠE ANTONSLORD REVOZ1:02:001:02:31
2983MIŠMAŠ FRENKSLORD REVOZ1:02:071:02:39
30171TARMANN FRANZAUTALTHOFEN1:02:371:03:01
3141HABJAN ANDREJSLO 1:05:341:05:51
32235ŽMEGAČ ANDREJSLO 1:05:571:06:57
33221ROZMAN DUŠANSLO 1:11:441:12:20
3457KOKALJ VALENTIN VALJASLOVaniko1:13:351:13:57
35175PEČKO ZDENKOSLOVELENJE1:15:521:16:10
36130URBANIJA DUŠANSLO 1:16:061:16:47
3787ODAR MIROSLOGorje1:17:431:18:34
38159RIBARIČ MIŠOSLO 1:23:061:23:44
3949KALAN TOMAŽSLOLET ŠKOFJA LOKA1:25:111:26:10
40193KAČIČ JULESLO 1:33:411:34:06