Rezultati

Kategorije
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
TR1Sprint triatlon - štafeta - Skupno
TM10Sprint triatlon - veterani 6
TM11Sprint triatlon - veterani 7
TM2Sprint triatlon - mladinci
TM3Sprint triatlon - člani 1
TM4Sprint triatlon - člani 2
TM5Sprint triatlon - veterani 1
TM6Sprint triatlon - veterani 2
TM7Sprint triatlon - veterani 3
TM8Sprint triatlon - veterani 4
TM9Sprint triatlon - veterani 5
TZ10Sprint triatlon - veteranke 6
TZ11Sprint triatlon - veteranke 7
TZ2Sprint triatlon - mladinke
TZ3Sprint triatlon - članice 1
TZ4Sprint triatlon - članice 2
TZ5Sprint triatlon - veteranke 1
TZ6Sprint triatlon - veteranke 2
TZ7Sprint triatlon - veteranke 3
TZ8Sprint triatlon - veteranke 4
TZ9Sprint triatlon - veteranke 5
Rezultati

8. Triatlon Ljubljana

Ljubljana, 28.8.2022

TM - Sprint triatlon - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeKlubLicencaČasiRezultat
189MEDVED JakobTK LJUBLJANA2022TZS31309:48 (0:25) 30:55 (0:48) 15:190:57:17
288PAVLIN David Aljoša TK UTRIP2022TZS35310:23 (0:24) 31:06 (0:51) 15:390:58:25
386DOLINAR GregaTK INLES RIKO RIBNICA2022TZS40510:57 (0:28) 30:02 (0:59) 17:010:59:28
487DEČMAN MatejTK INLES RIKO RIBNICA2022TZS38009:12 (0:28) 31:59 (0:59) 17:311:00:10
569PETELINŠEK AmadejTK UTRIP2022TZS52111:11 (0:28) 30:57 (0:59) 17:081:00:45
684DOLGAN TjažTK LJUBLJANA2022TZS28311:47 (0:25) 31:42 (0:54) 16:151:01:06
783PETERKA JanTK TRISPORT CSE PROJEKT2022TZS24509:20 (0:26) 32:45 (0:45) 17:511:01:08
879KRIŽAN PeterPRIMOŽ KIRN SPORTSPLAN2022TZS30511:16 (0:26) 31:40 (1:01) 18:151:02:41
954LUČOVNIK Miha 3K ŠPORT2022TZS04411:40 (0:36) 31:56 (0:57) 18:401:03:53
1080LIPOVŠEK JanTK TRISPORT CSE PROJEKT2022TZS23612:16 (0:28) 32:44 (0:47) 17:391:03:56
1177Kretschmer LeoHSV Triathlon Kärnten 10:30 (0:28) 31:45 (1:02) 20:161:04:04
1285BONE MarkoTK AJDOVŠČINA2022TZS09012:56 (0:23) 32:06 (0:51) 17:501:04:09
1381MARENČE Jan TK NOVO MESTO2022TZS20012:12 (0:50) 32:28 (1:07) 17:591:04:38
1457MIHELIČ DejanTK INLES RIKO RIBNICA2022TZS38312:26 (0:29) 31:41 (1:20) 19:211:05:19
1531KOMPAN ZlatkoTK TRISPORT CSE PROJEKT2022TZS23113:16 (0:28) 30:47 (1:06) 19:541:05:34
1653ČESEN GregaTK GORENJSKA2022TZS12613:13 (0:32) 33:50 (1:08) 18:111:06:56
1763DE NOVA Edoardo  12:29 (1:00) 33:12 (1:16) 19:141:07:13
1864VRHUNC TilenTK GORENJSKA2022TZS13413:28 (0:50) 33:12 (1:04) 18:571:07:33
1962ŠTRUS LukaSLOVENSKA VOJSKA 13:32 (0:37) 32:26 (1:02) 20:131:07:51
2050RADIVOJEVIĆ AleksanderTK INLES RIKO RIBNICA2022TZS39512:42 (0:34) 33:38 (1:06) 19:541:07:56
2158ŠEKORANJA JanezŠD AKSON2022TZS07712:55 (0:53) 33:23 (1:20) 19:261:08:00
2259MEH JureTK NOVO MESTO2022TZS20714:21 (0:36) 32:29 (1:00) 20:131:08:41
2343BREGAR GorazdTK LJUBLJANA2022TZS27213:24 (0:48) 34:23 (1:02) 19:181:08:57
2475ŠOBAR PrimožTK INLES RIKO RIBNICA2022TZS38211:42 (0:44) 35:10 (1:26) 20:371:09:41
2536KAMPJUT Gregor ŠD TURBO M2022TZS07014:26 (1:14) 33:16 (1:18) 20:491:11:06
2666BAUER NejcTK OLIMPIJA2022TZS49614:00 (1:00) 34:41 (1:41) 19:441:11:07
2756POHLEN BoštjanTK TRISPORT CSE PROJEKT2022TZS25212:10 (0:34) 35:55 (1:14) 21:171:11:12
2860LEPOJIČ SašoTEAM BTS COMPANY2022TZS02014:08 (0:31) 35:46 (1:15) 20:121:11:54
2982ČERNELIČ MaksTK TRISPORT CSE PROJEKT 12:55 (0:29) 36:38 (0:58) 20:531:11:55
3048POGRAJC JureŠD 3ŠPORT2022TZS13914:47 (1:11) 33:55 (1:28) 21:011:12:24
3147BRODNJAK MihaPEWAG RACING TEAM 14:22 (0:36) 34:37 (1:14) 21:371:12:28
3225PETRIČ SlavkoJK TRI TEAM2022TZS00213:59 (0:37) 34:43 (1:31) 21:581:12:50
3374URBANC RokTK VELENJE 2002TZS56013:08 (0:45) 36:37 (1:13) 21:111:12:56
3442PILIH TomažTK TRISPORT CSE PROJEKT2022TZS24914:24 (0:46) 36:55 (1:05) 19:561:13:07
3555RESNIK BorutTK TRISPORT CSE PROJEKT2022TZS53616:05 (0:36) 34:58 (1:16) 21:071:14:04
3628ALYMOV Vladimir3K ŠPORT2022TZS03413:34 (1:19) 36:37 (1:44) 20:501:14:06
3761VERBAJS Matej  13:13 (0:40) 36:44 (1:56) 21:451:14:20
3826EXNER RudolfHSV Triathlon Kärnten 15:02 (0:37) 34:37 (1:32) 23:151:15:04
3930MARTIČ ZvezdanTK TRISPORT CSE PROJEKT2022TZS23814:19 (0:34) 37:19 (1:22) 21:581:15:34
4029NADVEŽNIK RobertTK VELENJE 2022TZS02714:40 (0:54) 36:49 (1:32) 22:081:16:05
4178Kobilica AlenVidim cilj 15:36 (0:54) 32:27 (1:27) 25:511:16:18
4240FEGAC Maurizio  12:43 (0:43) 38:14 (1:13) 23:351:16:30
4352BRATUN Tomaž  13:49 (0:57) 36:51 (1:44) 23:231:16:47
4467FAJFAR SergejTK INLES RIKO RIBNICA 15:59 (1:12) 36:18 (1:41) 21:511:17:03
4573FISHER Jason  13:47 (1:15) 37:21 (1:30) 23:121:17:06
4624GODNIC PaoloCYCLING TEAM FRIULI2022TZS46914:28 (1:16) 35:34 (1:33) 24:371:17:30
4738ZAVRŠNIK Rok  12:34 (1:16) 37:51 (1:50) 24:401:18:12
4837PLUT RafaelDR MOL 16:11 (1:34) 35:46 (1:55) 22:551:18:22
4949ZUPANČIČ Martin3K ŠPORT2022TZS05516:04 (0:40) 38:17 (1:06) 22:191:18:29
5039LEITINGER LukaŠD TRIS 14:36 (1:12) 37:21 (1:51) 24:241:19:27
5133PRAH AndrejTK NOVO MESTO2022TZS21114:47 (1:07) 37:19 (1:51) 24:271:19:33
5221DEBENEC BojanTK LJUBLJANA2022TZS28015:08 (0:55) 36:37 (1:33) 26:121:20:27
5320AĆIMOVIĆ RadovanTK MARATON PTUJ2022TZS01216:32 (0:59) 39:18 (1:21) 23:091:21:21
5468KRUSIC MatevzTK TRISPORT KAMNIK  13:57 (1:06) 43:27 (2:04) 23:141:23:50
5571NARANG Ben  19:30 (2:00) 37:49 (1:45) 22:511:23:56
5651ŠTEPEC Matej  21:32 (2:24) 37:17 (1:32) 22:161:25:02
5772JAZBEC Martin  16:51 (2:05) 40:49 (1:01) 24:171:25:04
5876ISUFI GencKOSOVO  () () 1:25:08
5927TERAN AlesTK GORENJSKA2022TZS13318:33 (1:09) 40:17 (2:04) 28:341:30:38
6070ROYAL Joshua   () () 1:31:07
6123KNAP BojanTK TRISPORT CSE PROJEKT2022TZS51819:18 (0:43) 39:51 (2:12) 29:521:31:58
6232JOSIPOVIĆ MatkoTK LJUBLJANA2022TZS29613:53 (3:11) 42:25 (1:59) 31:111:32:41
6344VIDMAR GajTK LOGATEC2022TZS45222:38 (1:52) 41:01 (1:47) 26:431:34:04
6422KRAVOS Roberto TK 3LIFE2022TZS48020:10 (1:39) 43:22 (1:19) 29:161:35:48
6565SKOK DomenTK GORENJSKA2022TZS267 () () 1:36:08
6634MAKOVEC IgorTK NOVO MESTO2022TZS210 () () 2:07:08
6735GOLOB MatjazTK NOVO MESTO2022TZS212 () () DNS
6745Matzka HaraldHSV Triathlon Kärnten  () () DNS
6746SAVNIK Boris 2022TZS564 () () DNS
6741DIRKES Martin   () () DNS