Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
SZSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
TMSprint duatlon - moški skupno
TZSprint duatlon - ženske skupno
CM1Cici duatlon - mlajši cicibani
CM2Cici duatlon - cicibani
CZ1Cici duatlon - mlajše cicibanke
CZ2Cici duatlon - cicibanke
SM1Super sprint duatlon - starejši dečki
SM2Super sprint duatlon - kadeti
SZ1Super sprint duatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint duatlon - kadetinje
VM1Duatlon za vsakogar - starejši mladinci
VM2Duatlon za vsakogar - člani 1
VM3Duatlon za vsakogar - veterani 1
VM4Duatlon za vsakogar - veterani 2
VZ1Duatlon za vsakogar - starejše mladinke
VZ2Duatlon za vsakogar - članice 1
VZ3Duatlon za vsakogar - veteranke 1
VZ4Duatlon za vsakogar - veteranke 2
TM1Sprint duatlon - mlajši mladinci
TM10Sprint duatlon - veterani 6
TM11Sprint duatlon - veterani 7
TM2Sprint duatlon - starejši mladinci
TM3Sprint duatlon - člani 1
TM4Sprint duatlon - člani 2
TM5Sprint duatlon - veterani 1
TM6Sprint duatlon - veterani 2
TM7Sprint duatlon - veterani 3
TM8Sprint duatlon - veterani 4
TM9Sprint duatlon - veterani 5
TMBSprint duatlon - Brez licence
TZ1Sprint duatlon - mlajše mladinke
TZ10Sprint duatlon - veteranke 6
TZ11Sprint duatlon - veteranke 7
TZ2Sprint duatlon - starejše mladinke
TZ3Sprint duatlon - članice 1
TZ4Sprint duatlon - članice 2
TZ5Sprint duatlon - veteranke 1
TZ6Sprint duatlon - veteranke 2
TZ7Sprint duatlon - veteranke 3
TZ8Sprint duatlon - veteranke 4
TZ9Sprint duatlon - veteranke 5
Rezultati

Ambrož duatlon Komenda 2021

Komenda, 10.10.2021

TM - Sprint duatlon - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeKlubLicencaČasiRezultat
1134PODGORŠEK žigaTK Utrip 18:12.0 (0:16.6) 30:37.7 (0:16.6) 09:03.90:58:27.0
2114DENŠA UlTK Ljubljana 18:43.0 (0:16.1) 30:06.4 (0:24.0) 08:58.00:58:27.6
3145TOMŠIČ StašTK Inles Riko Ribnica 18:12.6 (0:16.6) 30:35.9 (0:19.5) 09:42.40:59:07.1
4115DOLGAN TjažTK Ljubljana 18:12.7 (0:13.8) 30:40.2 (0:19.5) 09:57.40:59:23.9
5119ISKRA SimonTK Novo mesto 18:43.4 (0:16.6) 30:42.8 (0:20.8) 10:24.61:00:28.4
6121KOSOVEL LukaTK Eklimas Ajdovščina 18:45.5 (0:23.2) 31:49.0 (0:26.8) 09:47.31:01:12.0
7142ŠKUFCA MaksTK Inles Riko Ribnica 19:36.5 (0:16.4) 31:01.9 (0:18.3) 10:03.31:01:16.6
8125LIPOVŠEK JanTK Trisport CSE Projekt 19:36.0 (0:19.4) 31:00.6 (0:16.4) 10:15.91:01:28.5
9147VEHAR BorutTK Novo mesto 19:38.0 (0:22.5) 30:57.3 (0:24.6) 10:16.81:01:39.4
10141ŠALAMUN DarkoTK Logatec 19:36.8 (0:18.0) 31:02.4 (0:27.7) 10:21.91:01:47.0
11113DEČMAN MatejTK Inles Riko Ribnica 19:38.7 (0:21.0) 30:58.7 (0:19.2) 10:53.31:02:11.0
12148VERBIČ ČrtTK Utrip 19:37.7 (0:16.4) 31:00.4 (0:22.8) 11:19.81:02:37.3
13109BOJANC DomenTK Utrip 18:44.7 (0:18.4) 31:53.8 (0:18.2) 12:07.61:03:22.8
14130MIŠVELJ SašTK Trisport CSE Projekt 20:10.4 (0:34.3) 32:36.9 (0:33.0) 10:22.91:04:17.6
15150VRHUNC TilenTK Gorenjska 20:52.5 (0:23.1) 32:05.3 (0:29.1) 10:47.51:04:37.6
16112ČESEN GregaTK Gorenjska 20:43.0 (0:21.5) 32:17.8 (0:24.0) 11:11.91:04:58.3
17133PILIH TomažTK Trisport CSE Projekt 22:23.4 (0:25.3) 33:37.5 (0:22.8) 11:13.71:08:03.0
18144ŠPAN GARIBALDI Žan PaskalTK Ljubljana 22:04.3 (0:22.7) 33:48.6 (0:23.1) 11:46.51:08:25.3
19107ANTOLIN ZoranTeam Turbo Tropovci 21:36.5 (0:42.6) 34:05.5 (0:33.5) 11:54.51:08:52.9
20140SUŠNIK GregorTK Utrip 22:44.6 (0:24.7) 33:18.7 (0:29.6) 12:08.51:09:06.3
21128MEH JureTK Novo mesto 23:08.6 (0:56.5) 32:24.1 (0:30.4) 12:23.51:09:23.2
22143ŠOBAR PrimožTK Inles Riko Ribnica 22:45.2 (0:30.8) 34:56.2 (0:33.0) 13:00.31:11:45.8
23146TROJAR Bojan TK Logatec 23:54.8 (0:33.3) 37:25.8 (0:33.1) 12:17.01:14:44.1
24111ČERNELIČ MaksTK Trisport CSE Projekt 25:02.5 (0:19.2) 38:22.8 (0:26.5) 13:31.11:17:42.4
25116GAŠPERIČ MatjažTK Utrip 26:18.8 (0:27.6) 38:06.1 (0:27.4) 13:58.61:19:18.7
26154STARMAN GorazdTK Gorenjska 26:04.6 (0:51.7) 37:54.3 (0:46.8) 14:17.51:19:55.1
27122KRAJNC IgorTK Ljubljana 27:24.8 (0:42.6) 36:46.6 (0:38.9) 14:31.01:20:04.0
28126MAKOVEC IgorTK Novo mesto 27:30.0 (0:43.0) 36:38.3 (0:45.1) 14:59.01:20:35.6
29137PRAH AndrejTK Novo mesto 27:29.8 (0:45.6) 36:34.4 (0:40.8) 15:16.41:20:47.2
30110BUZETI ŠtefanTeam Turbo Tropovci 26:13.2 (0:56.9) 39:33.4 (0:52.8) 13:28.31:21:04.7
31152KRUŠIČ MatevžTK Trisport CSE Projekt 27:04.8 (0:29.6) 45:09.3 (0:24.5) 15:31.51:28:39.9
32149VIMOS KOCBEK NevanTK Ljubljana 18:44.2 (0:18.1) () DNF
32138ROZMAN MarkoTK Novo mesto 21:16.1 (0:26.0) 28:08.9 (9:15.8) DNF
34135PODGORŠEK Nejc TK Utrip  () () DNS
34153PAVLIN GregorTK Utrip  () () DNS
34151GROSS S.Karate klub Sensei  () () DNS
34131PAVLIN David Aljoša TK Utrip  () () DNS