Rezultati

Kategorije
ETUMETU - Men
ETUZETU - Women
CM1Cici akvatlon - cicibani
CM2Cici akvatlon - mlajši dečki
CZ1Cici akvatlon - cicibanke
CZ2Cici akvatlon - mlajše deklice
SMSuper sprint triatlon - moški skupno
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SM3Super sprint triatlon - mlajši mladinci
SSfSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
SSmSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
SZSuper sprint triatlon - ženske skupno
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
SZ3Super sprint triatlon - mlajši mladinke
VMTriatlon za vsakogar - moški skupno
VM1Triatlon za vsakogar - starejši mladinci
VM2Triatlon za vsakogar - člani 1
VM3Triatlon za vsakogar - veterani 1
VM4Triatlon za vsakogar - veterani 2
VZTriatlon za vsakogar - ženske skupno
VZ1Triatlon za vsakogar - starejše mladinke
VZ2Triatlon za vsakogar - članice 1
VZ3Triatlon za vsakogar - veteranke 1
VZ4Triatlon za vsakogar - veteranke 2
DMDuatlon - moški skupno
DM1Duatlon - starejši mladinci
DM2Duatlon - člani 1
DM3Duatlon - veterani 1
DM4Duatlon - veterani 2
DZDuatlon - ženske skupno
DZ1Duatlon - starejše mladinke
DZ2Duatlon - članice 1
DZ3Duatlon - veteranke 1
DZ4Duatlon - veteranke 2
OMOlimpik triatlon - moški skupno
OM2Olimpik triatlon - starejši mladinci
OM3Olimpik triatlon - člani 1
OM4Olimpik triatlon - člani 2
OM5Olimpik triatlon - veterani 1
OM6Olimpik triatlon - veterani 2
OM7Olimpik triatlon - veterani 3
OM8Olimpik triatlon - veterani 4
OM9Olimpik triatlon - veterani 5
OMAOlimpik triatlon - veterani 6
OMBOlimpik triatlon - veterani 7
OZOlimpik triatlon - ženske skupno
OZ2Olimpik triatlon - starejše mladinke
OZ3Olimpik triatlon - članice 1
OZ4Olimpik triatlon - članice 2
OZ5Olimpik triatlon - veteranke 1
OZ6Olimpik triatlon - veteranke 2
OZ7Olimpik triatlon - veteranke 3
OZ8Olimpik triatlon - veteranke 4
OZ9Olimpik triatlon - veteranke 5
OZAOlimpik triatlon - veteranke 6
OZBOlimpik triatlon - veteranke 7
RDŠtafetni triatlon - duatlonska ekipa
RFŠtafetni triatlon - ženska ekipa
RMŠtafetni triatlon - moška ekipa
RXŠtafetni triatlon - mešana ekipa
AQMAkvabike - moški skupno
AQMAAkvabike - starejši mladinci
AQMBAkvabike - člani 1
AQMCAkvabike - člani 2
AQMDAkvabike - veterani 1
AQMEAkvabike - veterani 2
AQMFAkvabike - veterani 3
AQMGAkvabike - veterani 4
AQMHAkvabike - veterani 5
AQMIAkvabike - veterani 6
AQMJAkvabike - veterani 7
AQZAkvabike - ženske skupno
AQZAAkvabike - starejše mladinke
AQZBAkvabike - članice 1
AQZCAkvabike - članice 2
AQZDAkvabike - veteranke 1
AQZEAkvabike - veteranke 2
AQZFAkvabike - veteranke 3
AQZGAkvabike - veteranke 4
AQZHAkvabike - veteranke 5
AQZIAkvabike - veteranke 6
AQZJAkvabike - veteranke 7
D_AQMADržavno prvenstvo - Akvabike - starejši mladinci
D_AQMBDržavno prvenstvo - Akvabike - člani 1
D_AQMCDržavno prvenstvo - Akvabike - člani 2
D_AQMDDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 1
D_AQMEDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 2
D_AQMFDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 3
D_AQMGDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 4
D_AQMHDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 5
D_AQMIDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 6
D_AQMJDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 7
D_AQZADržavno prvenstvo - Akvabike - starejše mladinke
D_AQZBDržavno prvenstvo - Akvabike - članice 1
D_AQZCDržavno prvenstvo - Akvabike - članice 2
D_AQZDDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 1
D_AQZEDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 2
D_AQZFDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 3
D_AQZGDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 4
D_AQZHDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 5
D_AQZIDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 6
D_AQZJDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 7
Rezultati

Triglav triatlon Bled 2021

Bled, 5.9.2021

ETUM - ETU - Men

#BibSurname, nameCountrySplit timesResult
15KOLKMAN MitchNED05:13 (0:24) 17:55 (0:32) 10:500:34:57
27MOLNÁR PéterHUN05:13 (0:23) 17:59 (0:32) 10:500:34:58
33JURÁNEK LukášCZE05:29 (0:22) 18:36 (0:42) 09:580:35:08
49KOVÁCS GyulaHUN05:51 (0:27) 17:35 (0:31) 10:570:35:22
516DEMARCHI Alberto BartolomeoITA05:50 (0:21) 17:41 (0:32) 11:010:35:27
621MICHÁLEK ŠimonCZE05:31 (0:23) 18:01 (0:33) 10:580:35:28
76HÓBOR ZalánHUN05:10 (0:25) 18:36 (0:30) 10:470:35:31
812COHEN AlonISR05:35 (0:22) 17:56 (0:32) 11:060:35:33
910TLAMKA FilipCZE05:34 (0:21) 17:52 (0:34) 11:120:35:35
1060AMEYE JarneBEL06:02 (0:26) 17:54 (0:30) 10:500:35:43
1120KADZIAK JamesPOL05:29 (0:24) 18:01 (0:33) 11:160:35:45
1236HOMOLA JakubCZE05:54 (0:29) 18:01 (0:37) 10:440:35:46
1315DOLINSCHEK SimeonAUT05:56 (0:21) 17:50 (0:31) 11:090:35:50
1411DE DOBBELAERE RafBEL05:39 (0:20) 18:12 (0:30) 11:080:35:51
152PANJER GjaltNED05:33 (0:28) 17:48 (0:36) 11:330:36:01
1622ELIÁŠ DavidCZE05:37 (0:23) 18:27 (0:37) 10:560:36:02
1748GAJDA KubaPOL05:56 (0:23) 18:07 (0:35) 11:000:36:03
1852SCHIFFER TobiasAUT05:36 (0:27) 18:12 (0:33) 11:170:36:06
198MEDVED JakobSLO05:41 (0:23) 18:12 (0:35) 11:140:36:07
2064MAMIČ JakobSLO06:05 (0:28) 17:42 (0:29) 11:230:36:09
2134ENGELHARD FelixFRA05:34 (0:25) 18:17 (0:30) 11:210:36:10
2226NYDRLE FilipCZE05:36 (0:25) 18:17 (0:35) 11:170:36:12
2343SCANO AndreaITA05:50 (0:25) 18:11 (0:42) 11:030:36:13
2414ROMANO SimeoneITA05:42 (0:24) 17:45 (0:37) 11:470:36:17
2523KULIK KamilPOL06:08 (0:25) 18:27 (0:34) 10:420:36:18
2645CASTELLI DanieleITA05:55 (0:22) 18:06 (0:31) 11:260:36:23
2717MAREK MatejCZE05:35 (0:22) 18:17 (0:37) 11:360:36:28
2863HAIAT ShavitISR05:39 (0:23) 18:11 (0:37) 11:390:36:31
2930KOROUS DavidCZE06:15 (0:20) 17:50 (0:35) 11:330:36:35
3071UYTTENHOVE LouisBEL05:37 (0:37) 18:23 (0:32) 11:320:36:43
3135HORSTEN TymonPOL06:03 (0:20) 18:07 (0:31) 11:410:36:44
3267BOSSCHER Olaf JanNED05:47 (0:22) 18:51 (0:31) 11:130:36:46
3332WEISSTEINER SebastianITA05:27 (0:23) 18:17 (0:36) 12:100:36:54
3468GLAPA FilipPOL05:43 (0:23) 18:28 (0:34) 11:440:36:55
3529FREISINGER MatthiasAUT05:38 (0:25) 18:50 (0:33) 11:280:36:56
3646ILLES GergoHUN05:48 (0:26) 18:11 (0:36) 11:540:36:58
3741PÁPAI BalázsHUN05:30 (0:21) 18:29 (0:35) 12:110:37:07
3859FILL LeoAUT05:36 (0:22) 18:38 (0:32) 12:070:37:17
3950KOZACZKIEWICZ MarcelPOL05:52 (0:26) 18:16 (0:36) 12:070:37:18
4073ZASADA WiktorPOL05:59 (0:26) 18:03 (0:37) 12:130:37:19
4118CHRZANOWSKI JanPOL05:44 (0:24) 19:04 (0:31) 11:460:37:31
4247VERBIČ ČrtSLO05:38 (0:25) 18:29 (0:37) 12:270:37:39
4351FELBAR JonasAUT05:38 (0:25) 18:36 (0:35) 12:230:37:40
4472TATRAI BrunoHUN05:35 (0:24) 19:03 (0:33) 12:030:37:40.1
4527RAVEL OmriISR06:05 (0:25) 18:02 (0:34) 12:320:37:40.3
4669WEINSTEIN EyalISR06:10 (0:24) 19:23 (0:31) 11:110:37:40.6
4762TOMŠIČ StašSLO05:57 (0:22) 19:12 (0:32) 11:390:37:43
4837CONFALONIERI RiccardoITA05:56 (0:27) 17:59 (0:33) 12:480:37:46
4924PODGORŠEK NejcSLO05:53 (0:20) 19:48 (0:33) 11:550:38:30
5056FREISINGER SimonAUT05:33 (0:25) 18:58 (0:32) 13:090:38:38
5158PODGORŠEK ŽigaSLO05:59 (0:23) 19:10 (0:34) 12:390:38:47
5254SHTILMAN GurISR05:41 (0:25) 20:22 (0:37) 11:420:38:50
5328MÁRKUS NoelHUN05:44 (0:27) 20:15 (0:33) 11:530:38:55
5466MOLGORA ThomasITA05:40 (0:25) 19:32 (0:36) 12:520:39:06
5557BOISEN RasmusEST05:45 (0:27) 20:41 (0:34) 11:590:39:28
5631PÁPAI PéterHUN05:40 (0:25) 19:15 (0:34) 13:520:39:48
5742ZENNARO GianlucaITA05:59 (0:23) 20:29 (0:32) 12:270:39:53
5870BLEUER LeventeHUN06:00 (0:24) 21:05 (0:39) 12:210:40:31
5961VIZSY DomonkosHUN06:33 (0:12) 19:40 (0:38) 13:410:40:46
6049CHACHULSKI AntoniPOL06:12 (0:22) 20:17 (0:36) 13:300:41:01
6153GERGELY SzilárdHUN05:47 (0:24) 22:18 (0:33) 12:340:41:38
6240PIRAS PaoloITA05:58 (0:23) 19:40 () DNF
6255RASVA GregorEST05:25 (0:26) () DNF
6233ARMUŁA KarolPOL05:58 (0:23) 18:56 (0:37) DNF
6219DENŠA UlSLO05:47 (0:26) () DNF
621BADER JanAUT05:32 (0:23) 18:01 (0:35) DNF
624CHASKI Elai IzhakISR06:00 () () DNF
6838PYRZYŃSKI DanielPOL () () DNS
6839BOJANC DomenSLO () () DNS
6825MAREK JakubCZE () () DNS
6844TERDIČ TilenSLO () () DNS
7265LANZINGER LukasITA05:59 (0:22) 18:01 (0:36) 11:10DQ