Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint duatlon - Moški skupno
SZSuper sprint duatlon - Ženske skupno
TMSprint duatlon - moški skupno
TZSprint duatlon - ženske skupno
CM1Cici duatlon - Cicibani
CM2Cici duatlon - Mlajši dečki
CZ1Cici duatlon - Cicibanke
CZ2Cici duatlon - Mlajše deklice
SM1Super sprint duatlon - Starejši dečki
SM2Super sprint duatlon - Kadeti
SM3Super sprint duatlon - Mediji - Moški
SZ1Super sprint duatlon - Starejše deklice
SZ2Super sprint duatlon - Kadetinje
SZ3Super sprint duatlon - Mediji - Ženske
TRSSuper sprint duatlon - Medijske štafete
TM1Sprint duatlon - Mlajši mladinci
TM2Sprint duatlon - Starejši mladinci
TM3Sprint duatlon - Člani 1
TM4Sprint duatlon - Člani 2
TM5Sprint duatlon - Veterani 1
TM6Sprint duatlon - Veterani 2
TM7Sprint duatlon - Veterani 3
TM8Sprint duatlon - Veterani 4
TM9Sprint duatlon - Veterani 5
TZ1Sprint duatlon - Mlajše mladinke
TZ2Sprint duatlon - Starejše mladinke
TZ3Sprint duatlon - Članice 1
TZ4Sprint duatlon - Članice 2
TZ5Sprint duatlon - Veteranke 1
TZ6Sprint duatlon - Veteranke 2
TZ7Sprint duatlon - Veteranke 3
TZ8Sprint duatlon - Veteranke 4
TZ9Sprint duatlon - Veteranke 5
TM10Sprint duatlon - Veterani 6
TM11Sprint duatlon - Veterani 7
TZ10Sprint duatlon - Veteranke 6
TZ11Sprint duatlon - Veteranke 7
Rezultati

Duatlon Logatec

Logatec, 13.9.2020

SM1 - Super sprint duatlon - Starejši dečki

Uvr.Št.Priimek in imeKlubLicencaČasiRezultat
173DENŠA TianTK LJUBLJANA2020TZS45206:44 (0:22) 15:30 (0:26) 03:370:26:42
2107PAVLIN MarcelTK UTRIP2020TZS41306:44 (0:23) 15:31 (0:24) 03:520:26:56
386TANZE MiranTK LOGATEC2020TZS31206:54 (0:31) 16:20 (0:25) 03:440:27:57
4108MLAKAR Nace TK UTRIP2020TZS32907:03 (0:21) 16:23 (0:28) 03:440:28:02
599DEŽMAN LukaTK TRISPORT KAMNIK2020TZS33607:38 (0:25) 16:43 (0:25) 04:260:29:39
687ŠALAMUN JašaTK LOGATEC2020TZS31007:49 (0:29) 16:33 (0:30) 04:350:29:58
772JURMAN SamoTK LJUBLJANA2020TZS47107:38 (0:25) 17:23 (0:21) 04:220:30:11
897FURLAN NERAD JureTK OLIMPIJA2020TZS04907:55 (0:26) 17:24 (0:23) 04:220:30:31
960VIDMAR AdamTK EKLIMAS AJDOVŠČINA2020TZS22108:26 (0:40) 16:18 (0:45) 05:040:31:15
1071MARTINŠEK TianTK LJUBLJANA2020TZS48908:07 (0:24) 18:11 (0:24) 04:110:31:18
1195KOVAČIČ Gal JurijTK NOVO MESTO2020TZS12108:20 (0:25) 18:05 (0:25) 04:360:31:53
1298ZUPANČIČ IzakTK TRISPORT KAMNIK2020TZS38409:12 (0:27) 17:42 (0:25) 05:160:33:06
1392ZAMIDA MarkTK NOVO MESTO2020TZS13908:23 (0:24) 19:27 (0:25) 04:360:33:18
1489KOPRIVNJAK AžbeTK LOGATEC2020TZS63209:33 (0:25) 19:45 (0:20) 05:430:35:48
1596ČAMPA MatevžTK NOVO MESTO2020TZS11908:23 (0:24) 21:17 (0:33) 05:270:36:06
1694NOVINEC JanezTK NOVO MESTO2020TZS12809:38 (0:27) 24:25 (0:29) 05:460:40:47