Rezultati

Rezultati

Atletski miting Tolmin

Tolmin, 8.10.2022

SKUPNO - 600 m, pionirke U10

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1960Rojc UršaPSČ20132:11.66
2330Šoštarič NikaAADS20142:15.76
3700Rajk MinkaFBTol20132:20.30
4570Barbič BrinaFBTol20132:20.96
5660Lenarčič KiaraFBTol20132:20.99
6580Benić Lenarčič NajaFBTol20132:21.46
7640Jeklin ŠpelaFBTol20152:23.36
8610Gaberšček Rot DunjaFBTol20152:24.87
9420Ostan Uršula EmaBOV20142:25.15
10590Carli TjašaFBTol20142:27.14
11790Grilanc MiaGOATL20132:29.17
12900Torkar Ela SofijaNAV20142:30.26
13760Zega ŽivaFBTol20132:32.52
14600Florjančič SanjaFBTol20142:34.31
15310Škraba LauraAADS20132:34.39
16410Mlekuž NisijaBOV20142:35.91
17650Kuščar EvaFBTol20142:36.50
18370Klavora ViktorijaBOV20142:37.75
19690Moratto ElaFBTol20152:38.95
20730Rutar LaraFBTol20142:40.17
21620Štrukelj TjašaFBTol20152:42.61
22670Lenarčič LauraFBTol20152:44.17
23720Rozman VitaFBTol20152:44.19
24630Istenič NaraFBTol20152:47.11
25750Velikonja AntonijaFBTol20152:59.84
26680Luisa SaraFBTol20163:16.22
27710Rovšček Leban TiaFBTol20163:36.68
28740Trušnovec LauraFBTol20143:56.79
800Humar SaraGOATL2013DNS

po skupinah (1. skupina) - 600 m, pionirke U10

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1640Jeklin ŠpelaFBTol20152:23.36
2610Gaberšček Rot DunjaFBTol20152:24.87
3690Moratto ElaFBTol20152:38.95
4620Štrukelj TjašaFBTol20152:42.61
5670Lenarčič LauraFBTol20152:44.17
6720Rozman VitaFBTol20152:44.19
7630Istenič NaraFBTol20152:47.11
8750Velikonja AntonijaFBTol20152:59.84
9680Luisa SaraFBTol20163:16.22
10710Rovšček Leban TiaFBTol20163:36.68

po skupinah (2. skupina) - 600 m, pionirke U10

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1330Šoštarič NikaAADS20142:15.76
2420Ostan Uršula EmaBOV20142:25.15
3590Carli TjašaFBTol20142:27.14
4900Torkar Ela SofijaNAV20142:30.26
5600Florjančič SanjaFBTol20142:34.31
6410Mlekuž NisijaBOV20142:35.91
7650Kuščar EvaFBTol20142:36.50
8370Klavora ViktorijaBOV20142:37.75
9730Rutar LaraFBTol20142:40.17
10740Trušnovec LauraFBTol20143:56.79

po skupinah (3. skupina) - 600 m, pionirke U10

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1960Rojc UršaPSČ20132:11.66
2700Rajk MinkaFBTol20132:20.30
3570Barbič BrinaFBTol20132:20.96
4660Lenarčič KiaraFBTol20132:20.99
5580Benić Lenarčič NajaFBTol20132:21.46
6790Grilanc MiaGOATL20132:29.17
7760Zega ŽivaFBTol20132:32.52
8310Škraba LauraAADS20132:34.39
800Humar SaraGOATL2013DNS