Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Maribor, 23.9.2022

SKUPNO - Višina, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŽAVCER LILIFRSMB1.38858,0
200DOPLIHAR LILIFRSMB1.35830,0
300BREČKO NEŽATABOR11.30783,0
400SIRK KRAJNC ŠPELASLADKIVRH1.25737,0
500RADOVIČ KAJATABOR11.25737,0
600KRISTL SARASLADKIVRH1.15645,0
700JAKOB ANJASLADKIVRH1.15645,0
00DRAGŠIČ LUATABOR1DNS0

Št.100105110115120125130135138140
0OOOOOOXOOOXXX
0OOOOOXOXOXXOXXX
0OOOOOOOXXX
0OOOOOXOXXX
0OOOOOXXOXXX
0OOOOXXX
0OXOXXOXXOXXX
0