Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Maribor, 23.9.2022

SKUPNO - Daljina (cona odriva), starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DVORŠAK ROKSLADKIVRH5.661049,0
200GRACE GAŠPERKAMNICA5.05912,0
300MLINARIČ MAXLPLIBERŠEK4.71834,0
400VODAN JECELJ JULIJFRSMB4.69830,0
500VERNIK BRLIČ NIKFRSMB4.61811,0
600LIHTENEGER LUKATABOR14.58804,0
700BEDJANIČ TINELPLIBERŠEK4.51788,0
800SMOLKO TIMTABOR14.38759,0
900BABIČ ŽIGAFRSMB4.30740,0
1000DOLINAR JAKAPVMB4.29738,0
1100WELDT LUKARMŠENTILJ4.03678,0
1200SAVIČ TOMISLADKIVRH3.97664,0
1300PINTER TILENRMŠENTILJ3.70601,0
1400MAČEK URBANSLADKIVRH3.64587,0
00ŠUBERNIK PATRIKRMŠENTILJDNS0
00BLAGOJEVIĆ ALEKSAPVMBDNS0
00HAZABENT LEVPVMBDNS0
00HOTI ARTIONTABOR1DNS0
00KRANJC ANŽELPLIBERŠEKDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6V1V2V3V4V5V6
05.665.485.515.44
04.795.054.564.84
04.634.714.51X
04.694.663.564.29
04.614.274.394.41
04.584.214.154.22
04.514.154.114.23
04.273.834.244.38
04.144.104.294.30
04.294.144.143.88
03.984.033.753.81
03.373.97X3.77
03.43XX3.70
03.603.363.513.64
0
0
0
0
0