Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Maribor, 23.9.2022

SKUPNO - Vortex, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PETROVIČ TIJADKOBALA36.75806,0
200TOPLAK PEROVIČ IZATABOR136.15794,0
300GUNGL LANASLADKIVRH32.01707,0
400VANER MIJAFRSMB30.66678,0
500AJDIŠEK ALJAFRSMB28.86639,0
600CIMERMAN ANATABOR128.05620,0
700VORIH AVADKOBALA27.48608,0
800ŽNUDERL TJAŠADKOBALA27.20601,0
900GORENJAK NIKATABOR126.69589,0
1000KRNIČ DEJASLADKIVRH24.86547,0

Št.R1R2R3R4R5R6
036.75
036.15
032.01
030.66
028.86
028.05
027.48
027.20
026.69
024.86