Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Maribor, 23.9.2022

SKUPNO - Vortex, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MLINARIČ NIKLPLIBERŠEK51.76836,0
200INTIHAR NAILPLIBERŠEK51.27829,0
300STEFANOVIĆ NIKOLAPVMB50.56819,0
400KITEL ALJAŽRMŠENTILJ50.50818,0
500PIŠORN JERNEJTABOR149.78807,0
600KURBUS NIKTABOR147.07766,0
700KASALO JANDKOBALA45.65744,0
800ZEMLJIČ VIDFRSMB45.10736,0
900GODLER KOZLAN ROKSLADKIVRH42.62697,0
1000GUNJIĆ MATEORMŠENTILJ42.17689,0
1100JANČAR JANSLADKIVRH41.03671,0
1200DEŽMAN TAIKAMNICA39.05639,0
1300KENJALO MARKOFRSMB38.18625,0
1400FERK LUKASMALEČNIK35.69583,0
1500PERNARČIČ FILIPPVMB35.65582,0
1600FURMAN LUKADKOBALA26.94431,0

Št.R1R2R3R4R5R6
051.76
051.27
050.56
050.50
049.78
047.07
045.65
045.10
042.62
042.17
041.03
039.05
038.18
035.69
035.65
026.94