Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Maribor, 23.9.2022

SKUPNO - Krogla-4 kg, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MENHART ANEJRMŠENTILJ9.30779,0
200ŽIŽEK JANLPLIBERŠEK8.52702,0
300KASESTNIK GALLPLIBERŠEK8.49699,0
400TRILER TEOSLADKIVRH8.29678,0
500VRABIČ MATICFRSMB8.27676,0
600BOMBEK AMADEJFRSMB7.88636,0
700JAMŠEK MATJAŽTABOR17.82630,0
800HORVAT ŽAN LEESLADKIVRH7.80628,0
900BODNER LOVRORMŠENTILJ7.59606,0
1000MOŠIČ KRAJNC TAITABOR16.57495,0
00BUT ARIANTABOR1DNS0
00KOS MAKSRMŠENTILJDNS0
00PUŠNIK JUREPVMBDNS0
00HASKIĆ HARUNPVMBDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
09.308.458.598.30
08.478.048.338.52
08.498.308.208.27
08.297.348.077.68
08.057.538.278.25
07.887.737.577.24
07.567.827.787.56
07.777.647.807.40
0X7.527.247.59
06.576.246.295.96
0
0
0
0