Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Ljubljana, 22.9.2022

SKUPNO - Vortex, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BRINC TEKAVEC ČRTICVrh64.511011,0
200ZALETELJ BENJAMINBrinj63.49998,0
300ZALETELJ ANŽESTIČNA60.58960,0
400KUZMIJAK MARKOŠMARJESAP60.01952,0
500TOMAŽIN LEVINŠMARJESAP58.72935,0
600KOS JANBrinj55.26886,0
700BURJA MARKICVrh54.92882,0
800LAZNIK ŽIGASTIČNA54.09870,0
900MACEDONI VALTERLAGROS53.29858,0
1000HOČEVAR JANEZZAGRADEC53.07855,0
1100DODEVSKI DODEŠMARJESAP52.67849,0
1200JUSTIN MITJAICVrh52.45846,0
1300BOLJKA JANEZLAGROS52.02840,0
1400STIPANČEVIČ NIKIKBOROV51.81837,0
1500SETNIČAR NEJCDOBROVA50.33815,0
1600NOVAK LUKADOBROVA48.79792,0
1700ADVENČAR ANEJIKBOROV46.77761,0
1800JARNEVIĆ MATICIKBOROV45.87747,0
1900PODRŽAJ ŽIGAZAGRADEC39.23642,0
2000PIRNAT NEJCSTIČNA35.45579,0

Št.R1R2R3R4R5R6
064.51
063.49
060.58
060.01
058.72
055.26
054.92
054.09
053.29
053.07
052.67
052.45
052.02
051.81
050.33
048.79
046.77
045.87
039.23
035.45