Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Ljubljana, 22.9.2022

SKUPNO - Krogla-4 kg, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŽVEGLA MAXŠMARJESAP11.821010,0
200ZAJEC MATICSTIČNA10.69910,0
300KADUNC AMADEJLAGROS10.50893,0
400LAR LJUBANOVIĆŠMARJESAP10.20865,0
500MELINK BENOBrinj10.19864,0
600MAHIČ BELMINICVrh9.81829,0
700ZUPANČIČ MARKZAGRADEC9.56805,0
800KERN MIHAICVrh9.50799,0
900NIK KOCJANŠMARJESAP9.35784,0
1000MAKSIMOVIČ MARKICVrh9.26776,0
1100BRČAN MIHASTIČNA9.17767,0
1200LUKMAN PAVLIN NEJCZAGRADEC9.04754,0
1300SKUBIC MAJBrinj8.90740,0
1400TREVEN JONDOBROVA8.88738,0
1500PETRIČ AŽBEIKBOROV8.78728,0
1600FORTUNA MAJ KLAVDIJDOBROVA8.37687,0
1700BAŠKOVČ JANIKBOROV8.29678,0
1800VALENTINČIČ KRISTIJANLAGROS7.51597,0
00GREGA SRŠANIKBOROVDNS0
00ERČULJ TJAŠSTIČNADNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
011.2110.5911.8210.62
010.4310.6910.5010.49
09.159.5510.1710.50
010.15X10.209.90
010.119.689.9110.19
09.819.759.729.78
09.449.569.269.13
09.509.128.969.03
09.358.978.608.60
09.268.738.778.65
09.00X8.459.17
0X7.859.048.03
08.758.748.908.75
08.378.208.218.88
07.647.808.788.42
08.377.777.648.04
07.738.028.298.24
07.337.507.517.26
0
0