Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Novo mesto, 22.9.2022

SKUPNO - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
150BALAŽIC LARAGRMNM3:28.54978,0
240SAJE KAJATREBNJE3:32.37944,0
3110ROLIH ANACENTNM3:38.54891,0
4440IVANEŽ ZARJACENTNM3:45.67832,0
530ŠVIRT URŠAOTOČEC3:45.85830,0
660PAJK ALJAGRMNM3:47.16820,0
7380PENCA PETRAŠENTJERNEJ3:47.52817,0
8400KAVČIČ MOJCADOLTOP3:48.39810,0
9100OVNIČEK TINACENTNM3:48.60808,0
10410BRINOVAR ROSADOLTOP3:48.96805,0
11430VIDIC PIJADOLTOP3:49.27803,0
12370COLNAR IVAŠENTJERNEJ3:49.75799,0
1370LAVRIH MIAGRMNM3:53.63768,0
14270VURUŠIĆ MAJAVAVTAVAS3:54.80759,0
15130ZUPET ELAFMŠKOCJAN3:57.22740,0
16290PRIMC NEŽADRSKA3:58.82728,0
17190KRAMARŠIČ LUANAVAVTAVAS3:58.85728,0
1880SARA PODOBNIKTREBNJE4:02.56699,0
19340ZUPAN SARAŠMARJETA4:05.06681,0
20280ZAGORC NIKADRSKA4:05.69676,0
2190JULIJA ŠPENDALTREBNJE4:06.22672,0
22330VERŠČAJ ANAJAŠMARJETA4:12.14629,0
23390BEGUŠ IVAŠENTJERNEJ4:18.09588,0
24250MEŠTRIČ MANCAŠMIHEL4:29.76510,0
25120UREKAR ALJAFMŠKOCJAN4:53.29370,0
00MEDLE IZAŠMIHELDNS0
00KEPA ANJAŠMARJETADNS0
00LINDIČ STELLAOTOČECDNS0
00DULAR DOROTEJAVAVTAVASDNS0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
150BALAŽIC LARAGRMNM3:28.54978,0
240SAJE KAJATREBNJE3:32.37944,0
3110ROLIH ANACENTNM3:38.54891,0
4440IVANEŽ ZARJACENTNM3:45.67832,0
530ŠVIRT URŠAOTOČEC3:45.85830,0
660PAJK ALJAGRMNM3:47.16820,0
7400KAVČIČ MOJCADOLTOP3:48.39810,0
8370COLNAR IVAŠENTJERNEJ3:49.75799,0
9270VURUŠIĆ MAJAVAVTAVAS3:54.80759,0
10130ZUPET ELAFMŠKOCJAN3:57.22740,0
11290PRIMC NEŽADRSKA3:58.82728,0
12340ZUPAN SARAŠMARJETA4:05.06681,0
13330VERŠČAJ ANAJAŠMARJETA4:12.14629,0
00MEDLE IZAŠMIHELDNS0
00DULAR DOROTEJAVAVTAVASDNS0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1380PENCA PETRAŠENTJERNEJ3:47.52817,0
2100OVNIČEK TINACENTNM3:48.60808,0
3410BRINOVAR ROSADOLTOP3:48.96805,0
4430VIDIC PIJADOLTOP3:49.27803,0
570LAVRIH MIAGRMNM3:53.63768,0
6190KRAMARŠIČ LUANAVAVTAVAS3:58.85728,0
780SARA PODOBNIKTREBNJE4:02.56699,0
8280ZAGORC NIKADRSKA4:05.69676,0
990JULIJA ŠPENDALTREBNJE4:06.22672,0
10390BEGUŠ IVAŠENTJERNEJ4:18.09588,0
11250MEŠTRIČ MANCAŠMIHEL4:29.76510,0
12120UREKAR ALJAFMŠKOCJAN4:53.29370,0
00LINDIČ STELLAOTOČECDNS0
00KEPA ANJAŠMARJETADNS0