Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Novo mesto, 22.9.2022

SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100POVŠE GAJAFMŠKOCJAN8.681002,0
200AJDNIK IZABELAŠMARJETA8.77974,0
300MAJER NIKADOLTOP8.90934,0
400SELAK ULAŠENTJERNEJ8.93925,0
500BLAŽIČ NEŽACENTNM8.97913,0
600PUREBER MANCAGRMNM9.00904,0
700PUREBER METKAGRMNM9.04891,0
800ANTONČIČ ELENŠENTJERNEJ9.06885,0
900MARKOVIČ TIJA DANICADOLTOP9.07882,0
1000CETINA KATJUŠACENTNM9.08879,0
1100DROBNIČ LANAŠMIHEL9.14861,0
1200GORENC BRINADRSKA9.15858,0
1300JORDAN CUJNIK NIKAGRMNM9.16855,0
1400ŠTERK ŠPELAFMŠKOCJAN9.25830,0
1500GOSPODARIČ MAJATREBNJE9.26827,0
1600GRIL NIKATREBNJE9.32810,0
1700ŠTRBENC NEJAŠMARJETA9.33807,0
1800KORENT ANAOTOČEC9.36799,0
1900ZUPANČIČ ZARATREBNJE9.38793,0
2000WACHTER LIJACENTNM9.40788,0
2100TAŠIČ RONJAŠMIHEL9.41785,0
2200AVBAR UHAN PETRADRSKA9.42782,0
2300LUZAR BRINADRSKA9.54751,0
2400PAVLIČ HANAŠENTJERNEJ9.54751,0
2500MENART LEJAVAVTAVAS9.55748,0
2600PAVLIN ULADOLTOP9.59737,0
2700IRT TAJAVAVTAVAS9.61732,0
2800JUDEŽ OTAŠMARJETA9.62729,0
2900BARBO TADEJAOTOČEC9.88661,0
3000VENE ANAFMŠKOCJAN10.21579,0
00ABRAM KATJAŠMIHELDNS0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100POVŠE GAJAFMŠKOCJAN8.681002,0
200MARKOVIČ TIJA DANICADOLTOP9.07882,0
300KORENT ANAOTOČEC9.36799,0
400ZUPANČIČ ZARATREBNJE9.38793,0
500TAŠIČ RONJAŠMIHEL9.41785,0
600AVBAR UHAN PETRADRSKA9.42782,0
700PAVLIČ HANAŠENTJERNEJ9.54751,0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100PUREBER METKAGRMNM9.04891,0
200ANTONČIČ ELENŠENTJERNEJ9.06885,0
300CETINA KATJUŠACENTNM9.08879,0
400ŠTERK ŠPELAFMŠKOCJAN9.25830,0
500MENART LEJAVAVTAVAS9.55748,0
600PAVLIN ULADOLTOP9.59737,0
700JUDEŽ OTAŠMARJETA9.62729,0
00ABRAM KATJAŠMIHELDNS0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100SELAK ULAŠENTJERNEJ8.93925,0
200JORDAN CUJNIK NIKAGRMNM9.16855,0
300GRIL NIKATREBNJE9.32810,0
400ŠTRBENC NEJAŠMARJETA9.33807,0
500WACHTER LIJACENTNM9.40788,0
600LUZAR BRINADRSKA9.54751,0
700IRT TAJAVAVTAVAS9.61732,0
800VENE ANAFMŠKOCJAN10.21579,0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100AJDNIK IZABELAŠMARJETA8.77974,0
200MAJER NIKADOLTOP8.90934,0
300BLAŽIČ NEŽACENTNM8.97913,0
400PUREBER MANCAGRMNM9.00904,0
500DROBNIČ LANAŠMIHEL9.14861,0
600GORENC BRINADRSKA9.15858,0
700GOSPODARIČ MAJATREBNJE9.26827,0
800BARBO TADEJAOTOČEC9.88661,0