Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ - skupina B

Ljubljana, 20.9.2022

SKUPNO - Vortex, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BERGANT TIMOTEJSPŠIŠKA66.701039,0
200JAUŠOVEC NEJCJMDOL63.34996,0
300ŠOBA SVITFRSANETA62.76989,0
400SUČIĆ MIHAVVODNIK60.47958,0
500LEVIČNIK ĐURIĆ KARLOSNASELJE59.18941,0
600JAKLJIČ TALESKI MARKMKRANJEC58.94938,0
700GERZIĆ AJDYNDRAVLJE53.08855,0
800ANDRAŠI DOMINIKFRSANETA52.69850,0
900MIKULIČ ALEKSEJMKRANJEC52.66849,0
1000SIRAR DEJANKOSEZE52.28844,0
1100KASTELIC JAKADRAVLJE51.73836,0
1200SIMŠIČ MARCELHSMREKAR50.78822,0
1300BEGIĆ JESENŠEK ALANSNASELJE50.52818,0
1400MATJAŠIČ MAJDKUMAR50.49817,0
1500BLAGAJČEVIĆ ANEJHSMREKAR49.40801,0
1600OPEKA GABRIJELDKUMAR49.22799,0
1700MAZREKAJ KRENARDRAVLJE49.20798,0
1800KOTAR MARKKOSEZE48.34785,0
1900KUDER OŽBEJJMDOL47.55773,0
2000BAJRAKTAREVIĆ LUKAFRSANETA47.54773,0
2100MARKOVIĆ FILIPVVODNIK47.33770,0
2200LIPOLT ALEKSANDERRJAKOPIČ46.50757,0
2300DEŽELAK MATEJDKUMAR46.41756,0
2400JURČEVIČ ANEJDRAVLJE46.27754,0
2500POPOVIČ NIKMJARC46.13752,0
2600ŠULEK TRISTANSNASELJE45.89748,0
2700NAGODE MARKMPEČAR45.71745,0
2800RUGEL VALSPŠIŠKA45.63744,0
2900VUČKOVIĆ LEONSPŠIŠKA44.24722,0
3000POPOVIČ DAVIDMKRANJEC44.02719,0
3100BOBIČ JAKARJAKOPIČ43.96718,0
3200MILAVEC UROŠMPEČAR42.54695,0
3300MATTIAS MAKSMKRANJEC42.34692,0
3400KOVAČEVIĆ LEONMJARC42.31692,0
3500FLIS GAŠPERJMDOL39.21642,0
3600KRESAL MARKOKOSEZE36.27593,0
3700MATKOVIČ NIKOMJARC35.19575,0
3800PRIMON FILIPMPEČAR29.69480,0
00POGAČNIK AŽBERJAKOPIČDNS0
00NAJZER JANVVODNIKDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
066.70
063.34
062.76
060.47
059.18
058.94
053.08
052.69
052.66
052.28
051.73
050.78
050.52
050.49
049.40
049.22
049.20
048.34
047.55
047.54
047.33
046.50
046.41
046.27
046.13
045.89
045.71
045.63
044.24
044.02
043.96
042.54
042.34
042.31
039.21
036.27
035.19
029.69
0
0