Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ - skupina B

Ljubljana, 20.9.2022

SKUPNO - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11860MARTINŠEK ENJASNASELJE3:24.011019,0
22300VRBINC EMAMJARC3:34.72924,0
31780KUHAR ULAJMDOL3:40.11878,0
42210GRUM ZALASPŠIŠKA3:42.71856,0
51730KAUČIČ ŽUVELA AJDAHSMREKAR3:42.82855,0
62820VALENČIČ ŽIVAJMDOL3:43.18852,0
71210GRČMAN HANAKOSEZE3:45.38834,0
82970BOH PIADKUMAR3:49.54801,0
91990ČEČ KIARA EMASPŠIŠKA3:56.38747,0
102710OREHOVEC ANAMPEČAR4:05.68676,0
11970BRESKVAR SATLER MAŠADRAVLJE4:06.49670,0
122360BRESKVAR SATLER ZALADRAVLJE4:06.50670,0
131970NOVLJAN ŽIVAVVODNIK4:06.80668,0
141830RUBIN NEJARJAKOPIČ4:08.93652,0
15900BEGIĆ JESENŠEK ARIANASNASELJE4:09.04652,0
162680PUHEK LIN TIAVVODNIK4:09.12651,0
171880REŠEK KIARAJMDOL4:09.61648,0
181050ŠPRINGER ZOJAMPEČAR4:09.68646,0
192880ORAŽEM KAJAKOSEZE4:11.94631,0
202450TADIĆ ANAMPEČAR4:13.23622,0
212410TELEBAK BOLTA TIA SNASELJE4:13.69618,0
222720ĐORĐEVIČ TANAHSMREKAR4:13.76618,0
232480JERNEJČIČ NAIAVVODNIK4:17.35593,0
242740ARRIGLER TRINAMJARC4:24.64544,0
252890KUTIN LUCIJAMKRANJEC4:25.97535,0
262390FRNTIČ KIANAFRSANETA4:27.90522,0
272930TOŠKAN TOVORNIK LANADRAVLJE4:45.08417,0
282800ČORIČ ALINAMKRANJEC4:59.97335,0
292770FRANKO NIKAMKRANJEC5:15.00261,0
1010JURKAS NEJAMJARCDNF0
1920MLEKUŽ MANCAFRSANETADNF0
2100OSOLNIK KYLIE JOLIERJAKOPIČDNF0
00BOBNAR ŽIVARJAKOPIČDNS0
00LUŠIĆ NEŽASPŠIŠKADNS0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11860MARTINŠEK ENJASNASELJE3:24.011019,0
21780KUHAR ULAJMDOL3:40.11878,0
31730KAUČIČ ŽUVELA AJDAHSMREKAR3:42.82855,0
41210GRČMAN HANAKOSEZE3:45.38834,0
52970BOH PIADKUMAR3:49.54801,0
62710OREHOVEC ANAMPEČAR4:05.68676,0
7970BRESKVAR SATLER MAŠADRAVLJE4:06.49670,0
81970NOVLJAN ŽIVAVVODNIK4:06.80668,0
9900BEGIĆ JESENŠEK ARIANASNASELJE4:09.04652,0
102680PUHEK LIN TIAVVODNIK4:09.12651,0
112450TADIĆ ANAMPEČAR4:13.23622,0
122740ARRIGLER TRINAMJARC4:24.64544,0
132770FRANKO NIKAMKRANJEC5:15.00261,0
2100OSOLNIK KYLIE JOLIERJAKOPIČDNF0
1920MLEKUŽ MANCAFRSANETADNF0
1010JURKAS NEJAMJARCDNF0
00LUŠIĆ NEŽASPŠIŠKADNS0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12300VRBINC EMAMJARC3:34.72924,0
22210GRUM ZALASPŠIŠKA3:42.71856,0
32820VALENČIČ ŽIVAJMDOL3:43.18852,0
41990ČEČ KIARA EMASPŠIŠKA3:56.38747,0
52360BRESKVAR SATLER ZALADRAVLJE4:06.50670,0
61830RUBIN NEJARJAKOPIČ4:08.93652,0
71880REŠEK KIARAJMDOL4:09.61648,0
81050ŠPRINGER ZOJAMPEČAR4:09.68646,0
92880ORAŽEM KAJAKOSEZE4:11.94631,0
102410TELEBAK BOLTA TIA SNASELJE4:13.69618,0
112720ĐORĐEVIČ TANAHSMREKAR4:13.76618,0
122480JERNEJČIČ NAIAVVODNIK4:17.35593,0
132890KUTIN LUCIJAMKRANJEC4:25.97535,0
142390FRNTIČ KIANAFRSANETA4:27.90522,0
152930TOŠKAN TOVORNIK LANADRAVLJE4:45.08417,0
162800ČORIČ ALINAMKRANJEC4:59.97335,0
00BOBNAR ŽIVARJAKOPIČDNS0