Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ - skupina B

Ljubljana, 20.9.2022

SKUPNO - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12960KUŠAR STOJAKOVIČ MIHAELSNASELJE3:07.691006,0
22440TIČAR AŽBEJMDOL3:08.43999,0
32420MUJKIĆ ADELSNASELJE3:09.41989,0
42660ZVER NIKMPEČAR3:15.79929,0
52700TOMŠIČ TERDRAVLJE3:15.82929,0
63000OGRIN MATIJADKUMAR3:16.34924,0
71900KOVŠE MARKOMJARC3:17.10917,0
8940KOLBE TILENFRSANETA3:18.27906,0
91770ČEBULJ MAKSVVODNIK3:19.18896,0
102150NARIĆ TIJANMPEČAR3:19.60894,0
112790MARTINŠEK TIANSNASELJE3:20.55885,0
122940TAVČAR MARTINFRSANETA3:20.57885,0
132340KNAFELC TOBIASMKRANJEC3:24.17852,0
142810JERMAN KRIŠTOFJMDOL3:24.25851,0
151930HRIBAR BORMKRANJEC3:28.54813,0
162950SZILACYI OSKAR ADAMKOSEZE3:28.84811,0
172240SRŠAN LANSPŠIŠKA3:29.14808,0
182760TRATNIK LIN TIANVVODNIK3:29.19808,0
192850SAVIČ MAKSDKUMAR3:30.38797,0
201170KOROŠEC GAŠPERDRAVLJE3:30.42797,0
212750PIPAN TIMSPŠIŠKA3:31.56787,0
222370POVIRK JUŠJMDOL3:32.96775,0
232690KUMAR IZTOKHSMREKAR3:33.77768,0
242780LAVRIČ ŽIGAMJARC3:35.18756,0
251850KRAMLJAK VIDMPEČAR3:35.77751,0
262000POLANC TOLJAMJARC3:36.46746,0
272730TREBEŽ LUKARJAKOPIČ3:37.31739,0
281000BUGNIČ JUREKOSEZE3:37.88734,0
292160ŠELIH FILIP MAJRJAKOPIČ3:42.51696,0
302220KOVAČIČ VITHSMREKAR3:44.45680,0
312290NOVAK NALVVODNIK3:46.61663,0
322380VEHOVAR LOVROSPŠIŠKA3:47.76654,0
331020HUDNIK LUKADKUMAR4:07.03512,0
342280TOMAŽIČ MARTINMKRANJEC4:34.94336,0
5000ČATIČ ARMANMKRANJECDNS0
00KOŠAK LARKOSEZEDNS0
00MLINARIČ JONHSMREKARDNS0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12440TIČAR AŽBEJMDOL3:08.43999,0
22660ZVER NIKMPEČAR3:15.79929,0
33000OGRIN MATIJADKUMAR3:16.34924,0
41900KOVŠE MARKOMJARC3:17.10917,0
5940KOLBE TILENFRSANETA3:18.27906,0
61770ČEBULJ MAKSVVODNIK3:19.18896,0
72790MARTINŠEK TIANSNASELJE3:20.55885,0
82940TAVČAR MARTINFRSANETA3:20.57885,0
91930HRIBAR BORMKRANJEC3:28.54813,0
102240SRŠAN LANSPŠIŠKA3:29.14808,0
111000BUGNIČ JUREKOSEZE3:37.88734,0
122160ŠELIH FILIP MAJRJAKOPIČ3:42.51696,0
132380VEHOVAR LOVROSPŠIŠKA3:47.76654,0
141020HUDNIK LUKADKUMAR4:07.03512,0
152280TOMAŽIČ MARTINMKRANJEC4:34.94336,0
5000ČATIČ ARMANMKRANJECDNS0
00KOŠAK LARKOSEZEDNS0
00MLINARIČ JONHSMREKARDNS0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12960KUŠAR STOJAKOVIČ MIHAELSNASELJE3:07.691006,0
22420MUJKIĆ ADELSNASELJE3:09.41989,0
32700TOMŠIČ TERDRAVLJE3:15.82929,0
42150NARIĆ TIJANMPEČAR3:19.60894,0
52340KNAFELC TOBIASMKRANJEC3:24.17852,0
62810JERMAN KRIŠTOFJMDOL3:24.25851,0
72950SZILACYI OSKAR ADAMKOSEZE3:28.84811,0
82760TRATNIK LIN TIANVVODNIK3:29.19808,0
92850SAVIČ MAKSDKUMAR3:30.38797,0
101170KOROŠEC GAŠPERDRAVLJE3:30.42797,0
112750PIPAN TIMSPŠIŠKA3:31.56787,0
122370POVIRK JUŠJMDOL3:32.96775,0
132690KUMAR IZTOKHSMREKAR3:33.77768,0
142780LAVRIČ ŽIGAMJARC3:35.18756,0
151850KRAMLJAK VIDMPEČAR3:35.77751,0
162000POLANC TOLJAMJARC3:36.46746,0
172730TREBEŽ LUKARJAKOPIČ3:37.31739,0
182220KOVAČIČ VITHSMREKAR3:44.45680,0
192290NOVAK NALVVODNIK3:46.61663,0