Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ - skupina B

Ljubljana, 20.9.2022

SKUPNO - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100POČIVAVŠEK PETRAMJARC42.721169,0
200RUBIN JULIJARJAKOPIČ48.53911,0
300ARNEŽ LILIMJARC48.79900,0
400ČESEN TAJAFRSANETA49.14885,0
500BELAVIČ PUČNIK BRINAMPEČAR49.44873,0
600JAGODIČ BOŠTJANČIČ MAJAMKRANJEC49.70862,0
700LEMUT METASNASELJE50.33836,0
800KOP BEADKUMAR50.34836,0
900TROHA EMAMJARC50.43832,0
1000MATELIČ CONTI NIKIRJAKOPIČ50.67822,0
1100SEDEJ PIKAVVODNIK50.84816,0
1200PETERLIN EVADKUMAR51.01809,0
1300OSTROŽNIK RUBIMPEČAR51.07806,0
1400FERENC LARAMPEČAR51.29797,0
1500HASIĆ NINAJMDOL51.60785,0
1600FLERE EVAVVODNIK51.60785,0
1700ŽIVIČ LIZASNASELJE52.56747,0
1800ZAJC EVAJMDOL53.05728,0
1900LUKEŽIČ SARAJMDOL53.06728,0
2000KUGLER JULIJAKOSEZE53.44713,0
2100ŽURAJ ANASPŠIŠKA53.46713,0
2200BEDNJIČKI TAJAMKRANJEC54.68667,0
2300VEREN LAURADRAVLJE55.22647,0
2400MAROLT MAJAVVODNIK55.81625,0
2500ZUPAN MANCAMKRANJEC56.01618,0
2600VIDETIČ HANASNASELJE56.15613,0
2700PERNE GAJAKOSEZE56.76591,0
2800TRTNIK VITAFRSANETA57.66559,0
2900SAGIR LIELHSMREKAR1:00.41466,0
3000PATRICIJA MALIDRAVLJE1:01.93417,0
3100BAŠIĆ ARIANAHSMREKAR1:03.23376,0
00BLAŽEVIĆ ELLEN ROSAKOSEZEDNS0
00ĐORĐEVIĆ TARAHSMREKARDNS0
00GROŠELJ ZARJARJAKOPIČDNS0
00PAVČNIK ZARJASPŠIŠKADNS0
00SEJDINOSKA LAURAHSMREKARDNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100OSTROŽNIK RUBIMPEČAR51.07806,0
200ŽIVIČ LIZASNASELJE52.56747,0
300BEDNJIČKI TAJAMKRANJEC54.68667,0
400VEREN LAURADRAVLJE55.22647,0
500MAROLT MAJAVVODNIK55.81625,0
600BAŠIĆ ARIANAHSMREKAR1:03.23376,0
00BLAŽEVIĆ ELLEN ROSAKOSEZEDNS0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100POČIVAVŠEK PETRAMJARC42.721169,0
200RUBIN JULIJARJAKOPIČ48.53911,0
300ČESEN TAJAFRSANETA49.14885,0
400JAGODIČ BOŠTJANČIČ MAJAMKRANJEC49.70862,0
500KOP BEADKUMAR50.34836,0
600SEDEJ PIKAVVODNIK50.84816,0
700HASIĆ NINAJMDOL51.60785,0
800ŽURAJ ANASPŠIŠKA53.46713,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ARNEŽ LILIMJARC48.79900,0
200FERENC LARAMPEČAR51.29797,0
300KUGLER JULIJAKOSEZE53.44713,0
400VIDETIČ HANASNASELJE56.15613,0
500PATRICIJA MALIDRAVLJE1:01.93417,0
00ĐORĐEVIĆ TARAHSMREKARDNS0
00PAVČNIK ZARJASPŠIŠKADNS0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100LEMUT METASNASELJE50.33836,0
200FLERE EVAVVODNIK51.60785,0
300ZAJC EVAJMDOL53.05728,0
400ZUPAN MANCAMKRANJEC56.01618,0
500PERNE GAJAKOSEZE56.76591,0
600TRTNIK VITAFRSANETA57.66559,0
00GROŠELJ ZARJARJAKOPIČDNS0

po skupinah (5. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100BELAVIČ PUČNIK BRINAMPEČAR49.44873,0
200TROHA EMAMJARC50.43832,0
300MATELIČ CONTI NIKIRJAKOPIČ50.67822,0
400PETERLIN EVADKUMAR51.01809,0
500LUKEŽIČ SARAJMDOL53.06728,0
600SAGIR LIELHSMREKAR1:00.41466,0
00SEJDINOSKA LAURAHSMREKARDNS0