Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ - skupina B

Ljubljana, 20.9.2022

SKUPNO - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100POGAČAR-LAZAR IGORJMDOL40.961111,0
200TALEVSKI MARTINDRAVLJE42.271052,0
300KUNIČ ŠTEFANDKUMAR42.901024,0
400DELAK SVITHSMREKAR44.12971,0
500TUŠEK NEJCDKUMAR44.49955,0
600KETE MARKOMJARC44.60950,0
700PERKO ERAZEMKOSEZE44.68947,0
800JOVANOVIČ LEONDRAVLJE45.18925,0
900REJC TIMOTEJSPŠIŠKA46.40874,0
1000ZALAZNIK MAJFRSANETA46.95852,0
1100FRELIH BORSPŠIŠKA47.16843,0
1200ZORC NIKOLAJMJARC47.26839,0
1300KONTELJ BORJMDOL47.29838,0
1400ARH LOVROMPEČAR47.33836,0
1500MANFREDA GABERKOSEZE47.47830,0
1600VRABAR JAKOBDKUMAR47.66823,0
1700TALJAN SVITSNASELJE48.40793,0
1800MRGOLE ŽANDRAVLJE48.72780,0
1900NOVAK GABERFRSANETA48.79778,0
2000BIZJAN AŽBEMPEČAR48.84776,0
2100NEŽMAH MATEVŽRJAKOPIČ49.40754,0
2200FRIEDL MARTINMKRANJEC49.48750,0
2300PODOBNIK TARASMKRANJEC49.79738,0
2400REKIĆ BENJAMINHSMREKAR49.90734,0
2500ARKO CHRISVVODNIK50.31718,0
2600ISTENIČ JANEZRJAKOPIČ50.54710,0
2700STOJANOVIČ TIBORMKRANJEC51.05690,0
2800VNUK VIDRJAKOPIČ52.38641,0
2900OJSTERŠEK IZAKJMDOL52.41640,0
3000MILOJEVIČ GALKOSEZE52.75627,0
3100NARIČ TIANSPŠIŠKA54.17576,0
3200DERŠEK MIHAVVODNIK54.41568,0
3300SAVNIK VASILIJMJARC55.34535,0
00ZAMUDA JANSNASELJEDNS0
00DIMITRIJEVIČ ŠLAMBERGER ANŽESNASELJEDNS0
00JANEŽIČ JANVVODNIKDNS0
00BANKO LOVROMPEČARDNS0
00GRAŠIČ TIMONHSMREKARDNS0
00PANIĆ MIROFRSANETADNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100KUNIČ ŠTEFANDKUMAR42.901024,0
200PERKO ERAZEMKOSEZE44.68947,0
300FRIEDL MARTINMKRANJEC49.48750,0
400REKIĆ BENJAMINHSMREKAR49.90734,0
500ARKO CHRISVVODNIK50.31718,0
00PANIĆ MIROFRSANETADNS0
00DIMITRIJEVIČ ŠLAMBERGER ANŽESNASELJEDNS0
00BANKO LOVROMPEČARDNS0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100DELAK SVITHSMREKAR44.12971,0
200KETE MARKOMJARC44.60950,0
300ARH LOVROMPEČAR47.33836,0
400VRABAR JAKOBDKUMAR47.66823,0
500TALJAN SVITSNASELJE48.40793,0
600MRGOLE ŽANDRAVLJE48.72780,0
700MILOJEVIČ GALKOSEZE52.75627,0
800NARIČ TIANSPŠIŠKA54.17576,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100JOVANOVIČ LEONDRAVLJE45.18925,0
200ZALAZNIK MAJFRSANETA46.95852,0
300FRELIH BORSPŠIŠKA47.16843,0
400ZORC NIKOLAJMJARC47.26839,0
500KONTELJ BORJMDOL47.29838,0
600PODOBNIK TARASMKRANJEC49.79738,0
700VNUK VIDRJAKOPIČ52.38641,0
800DERŠEK MIHAVVODNIK54.41568,0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100POGAČAR-LAZAR IGORJMDOL40.961111,0
200TUŠEK NEJCDKUMAR44.49955,0
300MANFREDA GABERKOSEZE47.47830,0
400NOVAK GABERFRSANETA48.79778,0
500NEŽMAH MATEVŽRJAKOPIČ49.40754,0
600STOJANOVIČ TIBORMKRANJEC51.05690,0
00JANEŽIČ JANVVODNIKDNS0
00ZAMUDA JANSNASELJEDNS0

po skupinah (5. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100TALEVSKI MARTINDRAVLJE42.271052,0
200REJC TIMOTEJSPŠIŠKA46.40874,0
300BIZJAN AŽBEMPEČAR48.84776,0
400ISTENIČ JANEZRJAKOPIČ50.54710,0
500OJSTERŠEK IZAKJMDOL52.41640,0
600SAVNIK VASILIJMJARC55.34535,0
00GRAŠIČ TIMONHSMREKARDNS0