Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)

Ptuj, 17.9.2022

SKUPNO - 1000 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
132410403Brinjevec ŽigaRUD20072:37.67
21526501Djaip Bartolj TjažKRKA20072:40.02
33325344Krašovec TimotejSEV20072:40.40
4110150Cirman Lan MartinAADS20072:44.72
5362745Artnak MartinAKŠ20072:45.73
632510669Klančar MajRUD20072:46.67
72498419Novak Žiga JanOL20082:48.84
836410033Potokar LukaŠPELA20082:49.01
92896484Trajbarič TvitPOM20072:49.65
10378195Filej ValAKŠ20082:50.71
113336364Repovž MajSEV20082:50.94
122767428Poropat TaiPMB20082:51.46
132429361Fatur Jan LukaNAK20072:51.63
142777350Špes NikoPMB20072:53.56
152608922Hajdenkumer ValPAKG20082:54.89
163409251Krajnc LovroSLG20072:55.98
174079963Brecl JakaVEL20072:57.19
181597104Sinur OžbejKRKA20082:59.98
191568743Makše MihaKRKA20073:00.54
20399760Lakner FilipAKŠ20083:01.23
211079975Oković JašaKLC20073:01.62
2227312443Koležnik FilipPMB20073:01.78
233419270Mežnarc JernejSLG20083:03.23
243789154Bassin LiamŠTA20093:03.74
2516111156Šijanec JurijKRKA20073:06.48
263137319Stajnko NikPT20083:07.99
271829104Intihar JašaKRO20073:11.97
2820012406Gönc MarkLDA20103:12.26
2932710639Rus MatijaRUD20083:15.11
302138199Murovec MajMASS20083:16.37
312148200Murovec MakMASS20083:22.33
2438974Lakošeljac BenjaminNAK2007DNF
10912451Šturbej ŽigaKLC2007DNS

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11079975Oković JašaKLC20073:01.62
227312443Koležnik FilipPMB20073:01.78
33789154Bassin LiamŠTA20093:03.74
43137319Stajnko NikPT20083:07.99
520012406Gönc MarkLDA20103:12.26
632710639Rus MatijaRUD20083:15.11
72138199Murovec MajMASS20083:16.37
82148200Murovec MakMASS20083:22.33
10912451Šturbej ŽigaKLC2007DNS

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
136410033Potokar LukaŠPELA20082:49.01
2378195Filej ValAKŠ20082:50.71
32429361Fatur Jan LukaNAK20072:51.63
42777350Špes NikoPMB20072:53.56
52608922Hajdenkumer ValPAKG20082:54.89
63409251Krajnc LovroSLG20072:55.98
71597104Sinur OžbejKRKA20082:59.98
81568743Makše MihaKRKA20073:00.54
9399760Lakner FilipAKŠ20083:01.23
103419270Mežnarc JernejSLG20083:03.23
1116111156Šijanec JurijKRKA20073:06.48
121829104Intihar JašaKRO20073:11.97

po skupinah (3. skupina) - 1000 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
132410403Brinjevec ŽigaRUD20072:37.67
21526501Djaip Bartolj TjažKRKA20072:40.02
33325344Krašovec TimotejSEV20072:40.40
4110150Cirman Lan MartinAADS20072:44.72
5362745Artnak MartinAKŠ20072:45.73
632510669Klančar MajRUD20072:46.67
72498419Novak Žiga JanOL20082:48.84
82896484Trajbarič TvitPOM20072:49.65
93336364Repovž MajSEV20082:50.94
102767428Poropat TaiPMB20082:51.46
114079963Brecl JakaVEL20072:57.19
2438974Lakošeljac BenjaminNAK2007DNF