Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)

Ptuj, 17.9.2022

SKUPNO - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12975617Janža KlaraPOM200740.660,182
21309226Marčelja MancaKOČ200841.010,190
31135381Kenda IvaKLC200741.490,516
42877349Voglar JulijaPMB200742.040,242
51395809Babič NejaKP200742.320,193
6188867Plut JulijaAKK200842.560,230
73558828Benedičič SofijaŠL200943.110,223
83887282Podgornik MašaŠTA200843.480,246
92649053Gerič NelaPAKG200743.600,328
102968441Horvat LaraPOM200743.650,346
1124711080Mandelc TrishaNAV200843.700,433
1219310234Počivavšek PetraKRO200843.730,551
1322610048Furlan MajaMASS200843.860,176
142413964Žižek ZarjaMASS200943.890,203
151458016Rendić PiaKP200743.96
16345478Turk TinkaAKR200744.130,299
17459920Rižmarič Hladnik NežaBLED200844.170,220
1826210356Erjavec VeronikaPAKG200944.250,254
192517641Deisinger JonnaOL200844.360,279
203549797Radej TjašaŠDB200844.45
21687605Pene AnjaDOM200744.490,309
222806355Ogrinc LanaPMB200844.640,238
232285358Gorenčič ElizaMASS200745.130,612
242959264Horvat KajaPOM200745.160,198
251479074Stojanovič Zarja ErikaKP200945.270,166
261897005Kaučič Žuvela AjdaKRO200845.510,166
271407265Božič AnaKP200745.570,631
281425268Gomizelj LanaKP200945.590,265
29289637Ferenc NajaAKR200845.770,217
303567304Gruden NajaŠL200845.790,326
312918450Colombo Dunja AnaPOM200745.810,157
322949263Gomboc LaraPOM200845.990,613
3312812453Križ ŽivaKOČ200845.990,247
342567612Perko ŽivaOL200746.070,315
352816746Pečanac JulijaPMB200846.350,227
361215396Ivančič EvitaKOB200746.460,208
3712710391Klarič Kožar IsabelaKOČ200846.590,210
383539787Blatnik KiaraŠDB201046.63
393579782Juvan MancaŠL201046.850,233
403038751Trajbarič UlaPOM200746.980,168
412639839Ferenčak IvanaPAKG200946.980,226
4228510543Selič ZaraPMB200847.140,264
432618617Erjavec KatarinaPAKG200747.280,282
4435911953Mohorič NikaŠL200947.830,349
452408990Zdovc AleksandraMASS200848.080,689
461437324Krstić KatarinaKP200948.130,250
4736911247Jakše LinaŠPELA200748.360,271
482999078Nonkovič VitaPOM200848.410,335
492237994Barborič AjdaMASS200948.440,348
502797438Drobnak ZojaPMB200848.650,224
513708339Jurjevčič MarušaŠPELA200748.870,196
5212310392Curl LaraKOČ200748.870,282
531905777Klemše NanaKRO200749.330,195
541008723Burjak JeraKAK200749.57
5519612499Škrabar Dizdarević IvaKRO200949.650,335
5625412358Kotnik NikaOL200749.770,348
571417332Čehovin Sirk JulajKP200849.910,348
581487258Šušmelj VitaKP200949.990,216
592929921Ficko EvaPOM200850.140,255
603187887Kramberger ZalaPT200750.570,298
61358741Vrečko PikaAKR200850.950,638
6219212392Paunovič LaraKRO200750.970,254
633729863Slabe EmaŠPELA200752.070,491
6410412124Spanžel ŠpelaKAK200952.390,635
6531511711Belić MašaPT200754.750,722
6638510742Kotelevska AlisaŠTA200847.490,175
2678614Rengeo Marija LucijaPAKG2007DQ0,347
3308471Brinjevec KajaRUD2007DQ
1228919Kanalec VitaKOB2008DNS
1028853Piko TinkaraKAK2008DNS
910127Ibrčič TjašaAADS2007DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13887282Podgornik MašaŠTA200843.480,246
21897005Kaučič Žuvela AjdaKRO200845.510,166
32567612Perko ŽivaOL200746.070,315
42237994Barborič AjdaMASS200948.440,348
51417332Čehovin Sirk JulajKP200849.910,348

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11479074Stojanovič Zarja ErikaKP200945.270,166
21425268Gomizelj LanaKP200945.590,265
32408990Zdovc AleksandraMASS200848.080,689
412310392Curl LaraKOČ200748.870,282
519612499Škrabar Dizdarević IvaKRO200949.650,335
619212392Paunovič LaraKRO200750.970,254

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112812453Križ ŽivaKOČ200845.990,247
225412358Kotnik NikaOL200749.770,348
31487258Šušmelj VitaKP200949.990,216
4358741Vrečko PikaAKR200850.950,638
510412124Spanžel ŠpelaKAK200952.390,635
631511711Belić MašaPT200754.750,722

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11437324Krstić KatarinaKP200948.130,250
22797438Drobnak ZojaPMB200848.650,224
32929921Ficko EvaPOM200850.140,255
43729863Slabe EmaŠPELA200752.070,491
538510742Kotelevska AlisaŠTA200847.490,175
1028853Piko TinkaraKAK2008DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12413964Žižek ZarjaMASS200943.890,203
212710391Klarič Kožar IsabelaKOČ200846.590,210
32639839Ferenčak IvanaPAKG200946.980,226
42999078Nonkovič VitaPOM200848.410,335
53708339Jurjevčič MarušaŠPELA200748.870,196
61008723Burjak JeraKAK200749.57

po skupinah (6. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13539787Blatnik KiaraŠDB201046.63
235911953Mohorič NikaŠL200947.830,349
336911247Jakše LinaŠPELA200748.360,271
41905777Klemše NanaKRO200749.330,195
53187887Kramberger ZalaPT200750.570,298
1228919Kanalec VitaKOB2008DNS

po skupinah (7. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12959264Horvat KajaPOM200745.160,198
22949263Gomboc LaraPOM200845.990,613
33579782Juvan MancaŠL201046.850,233
43038751Trajbarič UlaPOM200746.980,168
52618617Erjavec KatarinaPAKG200747.280,282
910127Ibrčič TjašaAADS2007DNS

po skupinah (8. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
122610048Furlan MajaMASS200843.860,176
226210356Erjavec VeronikaPAKG200944.250,254
31407265Božič AnaKP200745.570,631
4289637Ferenc NajaAKR200845.770,217
53567304Gruden NajaŠL200845.790,326
61215396Ivančič EvitaKOB200746.460,208

po skupinah (9. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11458016Rendić PiaKP200743.96
22517641Deisinger JonnaOL200844.360,279
33549797Radej TjašaŠDB200844.45
4687605Pene AnjaDOM200744.490,309
52816746Pečanac JulijaPMB200846.350,227
2678614Rengeo Marija LucijaPAKG2007DQ0,347

po skupinah (10. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12649053Gerič NelaPAKG200743.600,328
22968441Horvat LaraPOM200743.650,346
3345478Turk TinkaAKR200744.130,299
42806355Ogrinc LanaPMB200844.640,238
52285358Gorenčič ElizaMASS200745.130,612
62918450Colombo Dunja AnaPOM200745.810,157

po skupinah (11. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13558828Benedičič SofijaŠL200943.110,223
224711080Mandelc TrishaNAV200843.700,433
319310234Počivavšek PetraKRO200843.730,551
4459920Rižmarič Hladnik NežaBLED200844.170,220
528510543Selič ZaraPMB200847.140,264
3308471Brinjevec KajaRUD2007DQ

po skupinah (12. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12975617Janža KlaraPOM200740.660,182
21309226Marčelja MancaKOČ200841.010,190
31135381Kenda IvaKLC200741.490,516
42877349Voglar JulijaPMB200742.040,242
51395809Babič NejaKP200742.320,193
6188867Plut JulijaAKK200842.560,230