Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)

Ptuj, 17.9.2022

SKUPNO - 300 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1744340Božič ŽigaGO200736.630,242
239512062Rener LenartTRK200737.130,211
32438974Lakošeljac BenjaminNAK200737.230,183
43809035Černec VidŠTA200838.270,251
51079975Oković JašaKLC200738.990,254
615511157Klemenić TilenKRKA200739.680,274
727312443Koležnik FilipPMB200739.740,222
8110150Cirman Lan MartinAADS200739.780,246
9511124Mlač JakaAADS200839.830,350
101518577Brajkovič MihaKRKA200839.890,177
111368018Rodica RokKP200739.990,227
12107160Dolinar JakaAKK200940.070,327
13610128Zucchiati David TimAADS200740.270,178
1427110155Jagodič AljažPMB200740.470,279
1518312460Kac EnejKRO200840.490,133
16312052Kosi VidAADS200740.530,326
1738110013Fleisinger Filip MartinŠTA200740.570,162
1820210544Žalig LukaLDA200840.870,170
19210969Jelesić AleksAADS200841.050,216
203206589Slatinek MaxRAD200741.450,514
21378195Filej ValAKŠ200841.660,686
22759151Costantini BorGO200741.990,277
233529799Dolmovič JanŠDB200942.240,195
24247597Štefelin JakaAKR200942.660,284
2526911053Borko ValentinPMB200842.810,319
2627511101Muraus MarselPMB200742.980,265
2737912099Bauman TimŠTA200843.520,362
28399760Lakner FilipAKŠ200843.530,396
2922110219Vodiškar JaroMASS200746.060,191
3036310253Petrič JakobŠPELA200846.590,389
312888462Bačič MajPOM200947.11
3218512378Novak GaberKRO200849.180,173
1337256Jurman LanejKP2008DNF0,178
10912451Šturbej ŽigaKLC2007DNS
205360Kavčič MatevžAKR2007DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
127312443Koležnik FilipPMB200739.740,222
2110150Cirman Lan MartinAADS200739.780,246
31518577Brajkovič MihaKRKA200839.890,177
437912099Bauman TimŠTA200843.520,362
518512378Novak GaberKRO200849.180,173

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
118312460Kac EnejKRO200840.490,133
2378195Filej ValAKŠ200841.660,686
3399760Lakner FilipAKŠ200843.530,396
436310253Petrič JakobŠPELA200846.590,389
52888462Bačič MajPOM200947.11
10912451Šturbej ŽigaKLC2007DNS

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1610128Zucchiati David TimAADS200740.270,178
220210544Žalig LukaLDA200840.870,170
3759151Costantini BorGO200741.990,277
43529799Dolmovič JanŠDB200942.240,195
526911053Borko ValentinPMB200842.810,319
622110219Vodiškar JaroMASS200746.060,191

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
115511157Klemenić TilenKRKA200739.680,274
2312052Kosi VidAADS200740.530,326
33206589Slatinek MaxRAD200741.450,514
4247597Štefelin JakaAKR200942.660,284
527511101Muraus MarselPMB200742.980,265
205360Kavčič MatevžAKR2007DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11079975Oković JašaKLC200738.990,254
2511124Mlač JakaAADS200839.830,350
31368018Rodica RokKP200739.990,227
4107160Dolinar JakaAKK200940.070,327
527110155Jagodič AljažPMB200740.470,279
638110013Fleisinger Filip MartinŠTA200740.570,162

po skupinah (6. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1744340Božič ŽigaGO200736.630,242
239512062Rener LenartTRK200737.130,211
32438974Lakošeljac BenjaminNAK200737.230,183
43809035Černec VidŠTA200838.270,251
5210969Jelesić AleksAADS200841.050,216
1337256Jurman LanejKP2008DNF0,178