Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)

Ptuj, 17.9.2022

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +0,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11069476Matavž BlažKAŠ200711.410,169
2744340Božič ŽigaGO200711.450,174
31849980Mihevc Grabnar UrbanKRO200711.600,139
415810021Pureber GašperKRKA200711.670,174
536610732Svetec MarkŠPELA200711.840,219
61637100Zupančič Tian TimotejKRKA200811.920,146

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13809035Černec VidŠTA200811.680,194
232611654Kotar MaksRUD200711.730,156
33116162Petrovič AndražPT200711.950,145
46312464Novak PatrickDOM200912.010,175
56012513Juteršek JanezDOM200812.190,150
6511124Mlač JakaAADS200812.270,166

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11069476Matavž BlažKAŠ2007q11.420,125
2744340Božič ŽigaGO2007q11.480,171
31849980Mihevc Grabnar UrbanKRO2007q11.590,152
415810021Pureber GašperKRKA2007q11.700,163
536610732Svetec MarkŠPELA2007q11.730,153
61637100Zupančič Tian TimotejKRKA2008q11.770,153
73809035Černec VidŠTA200811.780,241
832611654Kotar MaksRUD200711.820,195
93116162Petrovič AndražPT200711.910,162
106312464Novak PatrickDOM200912.040,150
116012513Juteršek JanezDOM200812.110,159
12511124Mlač JakaAADS200812.190,203
1315511157Klemenić TilenKRKA200712.190,156
141109974Topić NikolaKLC200712.200,190
151349971Konec AžbeKP200712.200,172
1638110013Fleisinger Filip MartinŠTA200712.230,137
171368018Rodica RokKP200712.290,181
173427629Plevnik MatijaSLG200812.290,172
19610128Zucchiati David TimAADS200712.370,163
2027110155Jagodič AljažPMB200712.420,137
2120210544Žalig LukaLDA200812.430,208
22419946Cvahte Žan LukaASB200712.440,158
237610878Plesničar ArneGO200912.480,138
2427411067Krajnc JurePMB200812.490,192
2522012475Triller JonMASS200812.510,177
2639412396Peternel MilošTRK200712.520,144
2720111665Kramberger JureLDA200812.550,193
283828357Godič RokoŠTA200812.630,157
29210969Jelesić AleksAADS200812.680,179
3042212042Šekoranja JašaŽALEC200812.720,158
31759151Costantini BorGO200712.740,180
32312052Kosi VidAADS200712.770,188
3313510654Mirković AndrejKP200712.800,195
343147357Žitnik Rogelj LanPT200812.820,159
354216188Ranzinger JanŽALEC200812.980,197
36247597Štefelin JakaAKR200913.090,309
3737912099Bauman TimŠTA200813.150,233
3821210962Marinč PrimožMASS200813.160,127
392088138Karanović LukaMASS200813.240,223
4026911053Borko ValentinPMB200813.300,254
41389848Gorjanc NaceAKŠ200913.690,175
423345129Kalc Prokofjev AljažSEŽAN200713.700,595
435811265Bicaj MarkoDOM200814.080,234
4427010747Hmelak AljažPMB200914.300,165
453377749Čiunik ValSLG200914.330,170
4627210156Jagodič MihaPMB200914.470,147
47428415Kop JureASB200814.730,155
48869108Zucchiati EricGOATL200915.110,180
1337256Jurman LanejKP2008DNF0,143
3434684Štruc TomiSLG2008DQ
205360Kavčič MatevžAKR2007DNS
33812177Dobnik FilipSLG2009DNS
2099099Kraševec MaticMASS2007DNS
411549Menegalija AljažAADS2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1744340Božič ŽigaGO2007q11.480,171
239412396Peternel MilošTRK200712.520,144
3759151Costantini BorGO200712.740,180
43345129Kalc Prokofjev AljažSEŽAN200713.700,595
205360Kavčič MatevžAKR2007DNS
33812177Dobnik FilipSLG2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13809035Černec VidŠTA200811.780,241
220111665Kramberger JureLDA200812.550,193
3312052Kosi VidAADS200712.770,188
427210156Jagodič MihaPMB200914.470,147
3434684Štruc TomiSLG2008DQ
2099099Kraševec MaticMASS2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11637100Zupančič Tian TimotejKRKA2008q11.770,153
21109974Topić NikolaKLC200712.200,190
37610878Plesničar ArneGO200912.480,138
422012475Triller JonMASS200812.510,177
513510654Mirković AndrejKP200712.800,195
6389848Gorjanc NaceAKŠ200913.690,175

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11849980Mihevc Grabnar UrbanKRO2007q11.590,152
215511157Klemenić TilenKRKA200712.190,156
3610128Zucchiati David TimAADS200712.370,163
4247597Štefelin JakaAKR200913.090,309
52088138Karanović LukaMASS200813.240,223
1337256Jurman LanejKP2008DNF0,143

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11069476Matavž BlažKAŠ2007q11.420,125
26012513Juteršek JanezDOM200812.110,159
3511124Mlač JakaAADS200812.190,203
41368018Rodica RokKP200712.290,181
54216188Ranzinger JanŽALEC200812.980,197
626911053Borko ValentinPMB200813.300,254

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
132611654Kotar MaksRUD200711.820,195
21349971Konec AžbeKP200712.200,172
320210544Žalig LukaLDA200812.430,208
442212042Šekoranja JašaŽALEC200812.720,158
537912099Bauman TimŠTA200813.150,233
65811265Bicaj MarkoDOM200814.080,234

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
115810021Pureber GašperKRKA2007q11.700,163
26312464Novak PatrickDOM200912.040,150
327110155Jagodič AljažPMB200712.420,137
4419946Cvahte Žan LukaASB200712.440,158
53147357Žitnik Rogelj LanPT200812.820,159
6869108Zucchiati EricGOATL200915.110,180

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +2,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
136610732Svetec MarkŠPELA2007q11.730,153
238110013Fleisinger Filip MartinŠTA200712.230,137
327411067Krajnc JurePMB200812.490,192
427010747Hmelak AljažPMB200914.300,165
53377749Čiunik ValSLG200914.330,170
411549Menegalija AljažAADS2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13116162Petrovič AndražPT200711.910,162
23427629Plevnik MatijaSLG200812.290,172
33828357Godič RokoŠTA200812.630,157
4210969Jelesić AleksAADS200812.680,179
521210962Marinč PrimožMASS200813.160,127
6428415Kop JureASB200814.730,155