Rezultati

Rezultati

33. Atletski miting Novo mesto 2022

Novo mesto, 8.7.2022

FINALE SKUPNO - 100 m, člani, veter: +1,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11357066Gumilar JernejMASS200310.420,159
21950Kijanović AleksaSRB199710.490,162
31533824Kumar GalOL199910.710,133
42010Radosavljević MarkoSRB199410.880,179
52139904Cvelbar TimotejŠEN200310.930,169
6180Savić EgonBIH200011.230,169
71717910Čurin Prapotnik AnejPT200311.420,163
1960Kovačević NikolaSRB1999DNF0,663

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11950Kijanović AleksaSRB199710.550,162
21717910Čurin Prapotnik AnejPT200310.600,188
31533824Kumar GalOL199910.640,128
41357066Gumilar JernejMASS200310.760,167
51960Kovačević NikolaSRB199910.790,188
6180Savić EgonBIH200010.890,193
62139904Cvelbar TimotejŠEN200310.890,174
82010Radosavljević MarkoSRB199410.900,195
91970Majstorović DaniloSRB200110.920,176
101940Ištvanović FilipSRB199110.950,171
11170694Skočir AndrejPSČ200310.990,174
1222117275Skalar JanTRK200011.070,169
1315510313Dajčman NickPMB200311.100,180
1489937Duhovnik JanKRKA200311.120,164
1518410086Oiclj FilipSLG200311.240,193
16799988Prusnik VitKAM200211.280,162
17340Mandarić MarinCRO199411.300,187
181312246Duhovnik MaksMASS200611.490,175
1916511700Svenšek JakaPOM200611.500,187
202209818Rebolj TimTRK200511.530,187
21631538Stanič MatejGO200011.560,188
22626914Makarovič MatevžGO200311.750,197
231004778Radakovič JanKRKA200611.820,176
24865736Blagojević OliverKRKA200611.850,146
252290Maslyk DaniilUKR200411.860,163
262280Anikieiev YaroslavUKR200412.010,215
27956646Kunstek ErikKRKA200112.060,189
290Guštin DominikCRO1998DQ
300Ivašković ZvonimirCRO1994DNS
80Pacher StephanAUT2003DNS
949352Krauthaker GalKRKA1999DNS
1564217Lorbar Tim StašPMB2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -0,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11717910Čurin Prapotnik AnejPT200310.600,188
22010Radosavljević MarkoSRB199410.900,195
31940Ištvanović FilipSRB199110.950,171
422117275Skalar JanTRK200011.070,169
515510313Dajčman NickPMB200311.100,180
616511700Svenšek JakaPOM200611.500,187
71004778Radakovič JanKRKA200611.820,176
1564217Lorbar Tim StašPMB2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: +2,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11357066Gumilar JernejMASS200310.760,167
2180Savić EgonBIH200010.890,193
31970Majstorović DaniloSRB200110.920,176
418410086Oiclj FilipSLG200311.240,193
51312246Duhovnik MaksMASS200611.490,175
62209818Rebolj TimTRK200511.530,187
7626914Makarovič MatevžGO200311.750,197
80Pacher StephanAUT2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: +1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11533824Kumar GalOL199910.640,128
21960Kovačević NikolaSRB199910.790,188
32139904Cvelbar TimotejŠEN200310.890,174
489937Duhovnik JanKRKA200311.120,164
5799988Prusnik VitKAM200211.280,162
62280Anikieiev YaroslavUKR200412.010,215
7956646Kunstek ErikKRKA200112.060,189
300Ivašković ZvonimirCRO1994DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, člani, veter: +2,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11950Kijanović AleksaSRB199710.550,162
2170694Skočir AndrejPSČ200310.990,174
3340Mandarić MarinCRO199411.300,187
4631538Stanič MatejGO200011.560,188
5865736Blagojević OliverKRKA200611.850,146
62290Maslyk DaniilUKR200411.860,163
290Guštin DominikCRO1998DQ
949352Krauthaker GalKRKA1999DNS