Rezultati

Rezultati

PS za mlajše člane-nice in starejše mladince-ke

Nova Gorica, 2.7.2022

FINALE SKUPNO - 200 m, starejše mladinke, veter: -0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12476776Rus AnaTRK200324.420,197
22007363Kaučič AjdaPMB200324.730,208
3226856Navodnik Izabella HajdiSLG200325.980,216
41641641Korasa NikaKRKA200326.410,173
51045254Breznik NinaAKR200326.820,286
6193310Davidović LeaNAV200626.970,225
71365283Mager MajaKAK200627.010,287
81918173Samokec AnaMASS200427.420,175

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12476776Rus AnaTRK200325.560,181
22007363Kaučič AjdaPMB200326.240,183
3226856Navodnik Izabella HajdiSLG200326.720,262
41641641Korasa NikaKRKA200326.920,164
5193310Davidović LeaNAV200626.970,216
61045254Breznik NinaAKR200327.240,199
71365283Mager MajaKAK200627.340,275
81918173Samokec AnaMASS200427.930,167
92247401Mori TjašaSLG200428.040,209
101497900Krivec LaraKLC200328.260,242
111039369Avsenek Renko SaraAKR200528.550,386
122275292Samec TjašaSLG200528.630,246
131246852Brun AljaGO200628.780,239
141267944Gadnik TinaGO200328.970,218
1517810233Novak ZarjaKRO200629.150,213
161676799Saje NinaKRKA200429.190,187
172425731Premzl MajaŠTA200629.320,287
1814810286Klaužer NikaKLC200429.540,288
191618483Jankovič NušaKRKA200429.810,214
1298404Murn ŽivaGO2005DNF0,189
1609868France TinkaraKRKA2006DNS
1257945Gadnik AnaGO2003DNS
16510934Papež SaraKRKA2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -2,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12007363Kaučič AjdaPMB200326.240,183
21045254Breznik NinaAKR200327.240,199
32247401Mori TjašaSLG200428.040,209
41497900Krivec LaraKLC200328.260,242
52275292Samec TjašaSLG200528.630,246
61676799Saje NinaKRKA200429.190,187
1257945Gadnik AnaGO2003DNS
16510934Papež SaraKRKA2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1226856Navodnik Izabella HajdiSLG200326.720,262
2193310Davidović LeaNAV200626.970,216
31365283Mager MajaKAK200627.340,275
41039369Avsenek Renko SaraAKR200528.550,386
51246852Brun AljaGO200628.780,239
614810286Klaužer NikaKLC200429.540,288
71618483Jankovič NušaKRKA200429.810,214
1298404Murn ŽivaGO2005DNF0,189

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12476776Rus AnaTRK200325.560,181
21641641Korasa NikaKRKA200326.920,164
31918173Samokec AnaMASS200427.930,167
41267944Gadnik TinaGO200328.970,218
517810233Novak ZarjaKRO200629.150,213
62425731Premzl MajaŠTA200629.320,287
1609868France TinkaraKRKA2006DNS