Rezultati

Rezultati

PS za mlajše člane-nice in starejše mladince-ke

Nova Gorica, 2.7.2022

FINALE SKUPNO - 100 m, starejši mladinci, veter: -0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11837066Gumilar JernejMASS200310.480,152
22097910Čurin Prapotnik AnejPT200310.530,168
32299904Cvelbar TimotejŠEN200311.000,177
41974217Lorbar Staš TinPMB200511.130,170
519510313Dajčman NickPMB200311.160,192
62327915Beber JurijŠTA200411.230,168
72319802Kovačič JakaŠL200411.240,206
821610086Oiclj FilipSLG200311.270,166

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12097910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q10.990,202
22299904Cvelbar TimotejŠEN2003Q11.230,183
31837066Gumilar JernejMASS2003Q11.260,187
42319802Kovačič JakaŠL2004Q11.320,208
519510313Dajčman NickPMB2003Q11.320,269
621610086Oiclj FilipSLG2003Q11.350,170
71974217Lorbar Staš TinPMB2005q11.360,214
82327915Beber JurijŠTA2004q11.380,195
92197198Pušnik JoštSLG200411.390,164
1024810383Hudournik RokVEL200411.540,164
112182491Prošt UrbanSLG200411.580,185
1220411700Svenšek JakaPOM200611.600,209
132356812Pajek TadejŠTA200411.610,198
142449818Rebolj TimTRK200511.610,187
15222875Verbovšek AnžeSLG200311.900,174
162217266Uranc NikSLG200411.980,214
172207283Škrabec NejcSLG200411.990,181
181746933Očko JakaKRO200512.080,153
1919611776*Drebot DmytroPMB200612.470,158
2017311482*Mihalache RaduKRO200612.500,219
1219227Costantini LanGO2005DNF0,657

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: -1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12097910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q10.990,202
221610086Oiclj FilipSLG2003Q11.350,170
32327915Beber JurijŠTA2004q11.380,195
42207283Škrabec NejcSLG200411.990,181
51746933Očko JakaKRO200512.080,153
619611776*Drebot DmytroPMB200612.470,158
1219227Costantini LanGO2005DNF0,657

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: +0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12299904Cvelbar TimotejŠEN2003Q11.230,183
22319802Kovačič JakaŠL2004Q11.320,208
32197198Pušnik JoštSLG200411.390,164
424810383Hudournik RokVEL200411.540,164
52182491Prošt UrbanSLG200411.580,185
62356812Pajek TadejŠTA200411.610,198
7222875Verbovšek AnžeSLG200311.900,174

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: -0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11837066Gumilar JernejMASS2003Q11.260,187
219510313Dajčman NickPMB2003Q11.320,269
31974217Lorbar Staš TinPMB2005q11.360,214
420411700Svenšek JakaPOM200611.600,209
52449818Rebolj TimTRK200511.610,187
62217266Uranc NikSLG200411.980,214
717311482*Mihalache RaduKRO200612.500,219