Rezultati

Rezultati

22. MAM Slovenska Bistrica 2022 in Stepišnikov memorial v metu kladiva

Slovenska Bistrica, 28.5.2022

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: -0,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12470Milutinović TamaraSRB200111.790,181
21643803Debevec KajaMASS199611.890,168
3900Risek MargaretaCRO199412.010,200
42570Vuletić TamaraSRB200012.040,173
22214585Pogorevc MajaSLG1996DNS
1828914Bosnić NeiraOL2000DNS

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
15716436Glojnarič NikaBRE200012.250,167
22490Pelemiš MilicaSRB200212.510,532
32520Tmušić KatarinaSRB199812.570,332
414516525Keber TaraKRKA200112.630,208
24549Andolšek LanaAKK2005DNS
2766776Rus AnaTRK2003DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11643803Debevec KajaMASS1996q12.010,208
22470Milutinović TamaraSRB2001q12.060,168
3900Risek MargaretaCRO1994q12.160,290
42570Vuletić TamaraSRB2000q12.250,184
522214585Pogorevc MajaSLG1996q12.280,326
61828914Bosnić NeiraOL2000q12.320,164
75716436Glojnarič NikaBRE2000q12.380,158
82490Pelemiš MilicaSRB2002q12.420,242
914516525Keber TaraKRKA2001q12.430,162
1024549Andolšek LanaAKK2005q12.480,196
112520Tmušić KatarinaSRB1998q12.490,363
122766776Rus AnaTRK2003q12.560,289
132204220Korošec GajaSLG200512.570,176
141465008Murn EvaKRKA200212.580,469
15595531Močan IvaBRE200212.590,267
16530Reizbegović AljaBIH199912.620,184
1714714506Potočar TjašaKRKA199712.690,147
182460Medić MajaSRB200212.910,229
19760Babić ElideCRO200512.950,184
20460Vertacnik HannaAUT200412.990,207
2113115620Lajhar EvaKLC199913.010,173
22370Krammer Lisa MariaAUT200113.020,192
232075026Šeruga SaraPT200413.170,287
24950Viduka IvonaCRO199813.360,239
2526711791Koren ElaŠTA200413.580,181
262235292Samec TjašaSLG200513.600,172
272023Pavlinjek NatalijaPOM199813.690,193
282217401Mori TjašaSLG200413.710,250
295810339Mladkovič MancaBRE200213.710,278
3026617315Herman AlinaŠTA200413.750,215
311175282Lužnik LiaKAK200613.790,197
322685731Premzl MajaŠTA200613.920,329
360Kifle YanetAUT2005DNS
780Bubalo LeaCRO2003DNS
116883Peric KristinaADP2000DNS
430Schekk AgotaAUT2006DNS
340Just KatharinaAUT2006DNS
2500Pešić AleksandraSRB1998DNS
28216654Hrovat LauraVEL2002DNS
2430Ilić IvanaSRB2002DNS
420Plessnitzer LillyAUT2005DNS
2560Vučković DušicaSRB2004DNS
380Kropiunik MajaAUT2000DNS
320Gerngroß EmiliaAUT2005DNS
22415959Verhovnik LanaSLG2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: +0,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11643803Debevec KajaMASS1996q12.010,208
21465008Murn EvaKRKA200212.580,469
314714506Potočar TjašaKRKA199712.690,147
42075026Šeruga SaraPT200413.170,287
51175282Lužnik LiaKAK200613.790,197
62685731Premzl MajaŠTA200613.920,329

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11828914Bosnić NeiraOL2000q12.320,164
22766776Rus AnaTRK2003q12.560,289
3530Reizbegović AljaBIH199912.620,184
426711791Koren ElaŠTA200413.580,181
526617315Herman AlinaŠTA200413.750,215
380Kropiunik MajaAUT2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, članice, veter: -0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
122214585Pogorevc MajaSLG1996q12.280,326
22490Pelemiš MilicaSRB2002q12.420,242
35810339Mladkovič MancaBRE200213.710,278
2560Vučković DušicaSRB2004DNS
420Plessnitzer LillyAUT2005DNS
116883Peric KristinaADP2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, članice, veter: -0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12570Vuletić TamaraSRB2000q12.250,184
25716436Glojnarič NikaBRE2000q12.380,158
314516525Keber TaraKRKA2001q12.430,162
4370Krammer Lisa MariaAUT200113.020,192
52217401Mori TjašaSLG200413.710,250
430Schekk AgotaAUT2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1595531Močan IvaBRE200212.590,267
2760Babić ElideCRO200512.950,184
3460Vertacnik HannaAUT200412.990,207
4950Viduka IvonaCRO199813.360,239
320Gerngroß EmiliaAUT2005DNS
2430Ilić IvanaSRB2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 100 m, članice, veter: -0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12470Milutinović TamaraSRB2001q12.060,168
213115620Lajhar EvaKLC199913.010,173
32023Pavlinjek NatalijaPOM199813.690,193
340Just KatharinaAUT2006DNS
780Bubalo LeaCRO2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 100 m, članice, veter: -0,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1900Risek MargaretaCRO1994q12.160,290
22204220Korošec GajaSLG200512.570,176
360Kifle YanetAUT2005DNS
2500Pešić AleksandraSRB1998DNS
28216654Hrovat LauraVEL2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 100 m, članice, veter: -0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
124549Andolšek LanaAKK2005q12.480,196
22520Tmušić KatarinaSRB1998q12.490,363
32460Medić MajaSRB200212.910,229
42235292Samec TjašaSLG200513.600,172
22415959Verhovnik LanaSLG2001DNS